Skocz do zawartości

[PRZECZYTAJ!] DLA ADMINÓW JAK I GRACZY


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Zaczyna mnie denerwować idiotyzm niektórych adminów (niektórych graczy też) którzy nie potrafią chyba myśleć.

Nie wiem kto wam powiedział, ale od kiedy "Gracz", "Gracz || CSC", "Player || ADV", "Gracz || CSSETTI.pl" itd (DOMYŚLNY NICK W NASZYM CS'IE i nie tylko) JEST PODSZYWKĄ INNEGO GRACZA?
Kto wam powiedział że macie ich banować? TEN NICK TO, TO SAMO CO NICK "Player" więc po co ich banujecie?


Piszę ten temat bo niektórzy admini albo mają sklerozę albo mają coś z głową (zaczyna mnie to w skrócie "WKURWIAĆ"), ponieważ setki razy tłumaczyłem że ten nick jest domyślny w naszym cs'ie i korzysta z niego dziennie +/- 3000 unikalnych IP więc jak osoba z domyślnym nickiemw  cs'ie może być podszywką?
Jak wół nawet pisałem że tego nicku nie można zarezerwować,. ale i tak trafi się osoba która jest inteligentniejsza i zbanuje za podszywkę.

 




TERAZ PISZE TEMAT I JEŻELI ZAUWAŻĘ ŻE JAKIŚ ADMIN BANUJE W TAKI SPOSÓB OSOBY Z TAKIM NICKIEM, WYLATUJE!
Ja tysiące razy powtarzał nie będę.
  • Like 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przy okazji chciałbym zaznaczyć że admin który wpisuje idiotyczne powody bana traci od razu adma.
Powody typu "NARA", "CZEŚĆ", "MÓWIŁEM CI COŚ", itd.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie komentujemy tego w taki sposób

 

Dzięki Witol że mi przypomniałeś. Gracze na serwerze uczestniczą w taki sposób że ciągle spamują adminowi o podszywce i osoba czasem "panikuje" i banuje.

Tłumaczyłem na DD2 to setki razy a i tak czasem wchodzę na niego i słyszę ten sam tekst "Zbanuj Gracz za podszywkę" choć kilka dni temu tą samą osobę informowałem o tym że ten nick jest domyślny.


 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności