Skocz do zawartości

Drugie urodziny Cs-Classic


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

vyxio7.png

 

 

Równe dwa lata temu oficjalnie powstała nasza sieć cs-clasisc.pl. W tym czasie nasze forum odwiedziło naprawdę sporo osób i mieliśmy też wiele różnych serwerów, które albo przetrwały, albo niestety zostały zamknięte i przestały istnieć. Spotkało nas wiele dobrych rzeczy, ale też i złych, tak to niestety wygląda, na świecie musi być równowaga :)
Pragnę od razu podziękować wszystkim użytkownikom, którzy grają u nas i pomagają nam w dalszym rozwoju, bez was pewnie ta sieć by nie istniała. Mam nadzieję, że dalej będziecie u nas grać i nam pomagać.

Dwa lata to dość spory czas i sporo doświadczeń, które po drodze napotkaliśmy. Chciałbym aby nasza sieć istniała jeszcze przez następne kilka dobrych lat, dalej w tym samym składzie i z tą samą atmosferą. Jak wiadomo Counter Strike 1.6 nie jest wieczny i prędzej czy później liczba graczy spadnie na rzecz gry Counter Strike Global Offensive, więc jeżeli chcemy istnieć dłużej musimy iść z "duchem czasu" i powoli przechodzić na serwery CS:GO.

Oczywiście w ramach urodzin przygotowaliśmy dla was kilka konkursów, o których wspominałem już wcześniej. Dzisiaj o 20:00 zaczną się dwa pierwsze konkursy. Mam nadzieję, że konkursy  i nagrody w nim zawarte wam się spodobają i będziecie chętnie brać w nich udział.

W niedługim czasie będziemy powoli poprawiać forum, zaczynając od nowego stylu. (informacja o nim zostanie za jakiś czas podana)

 

Jeszcze raz bardzo dziękuje wszystkim za te 2 lata spędzone na tej sieci i mam nadzieję, że nasza sieć będziecie istnieć przez długi czas. 

 

 

Zapraszam oczywiście na FanPage 

  • Like 28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe podziękowania powinny pójść w Twoją oraz Rybaka stronę, bo to jednak Wy jesteście właścicielami i to Wy stworzyliście klimat panujący na tym forum. Forum powstało dwa lata temu i mam nadzieje, że przetrwa kolejne dwa lata a nawet dłużej. Co do serwerów CS:GO to można postawić DM (moim zdaniem najbardziej grany mod CS:GO). 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu już dobre pół roku i atmosfera czasem szwankuje, ale mimo wszystko naprawdę trzyma swój poziom. Jeszcze nie było sytuacji, żebym miała problem, a on został zignorowany. Jestem pewna, że będzie coraz lepiej. Oby tak dalej ;> najlepszego

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać postępy. Ja sama jestem tu już od ponad 1,5 roku, prawie 2 lata i nie żałuję czasu spędzonego tutaj. Oby tak dalej ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tutaj od samego początku. Chciałbym Ci -_- podziękować za to że ciągniesz to wszystko co Dawidek zaczął 2 lata temu, i za to że stworzyłeś (jak dla mnie) NAJLEPSZĄ SIEĆ w POLSCE....Życze tobie jak i Rybakowi wytrwałości i tego żeby o cs-Classic mówili nawet w telewizji Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekowania dla Ciebie bo Ty utworzyles ta serwerownie z mysla o nas. I z pozytywnym nastawieniem ta serwerowniia sie rozkreca :D mam nadzieje ze bd sie rozwijala pozytywnie do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu już troszkę, wcześniej grałem pod innymi nickami. Pamiętam jeszcze jak FFA było only DD2 :) 

Kiedyś zmieniłem serwerownie ale znów tutaj wróciłem i tego nie żałuję.

 

STÓWKA dla serwerowni  :party:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na tej sieci dokładnie od 17.01.2014, od razu mi się tutaj spodobało. Miła atmosfera, świetni ludzie, Nigdzie nie czułem się tak dobrze, jak tutaj, na Naszym kochanym CS-Classic! 100 lat i jeszcze więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już 2 lata minęły mi gry na Twoich serwerach -_-? Heh ale ten czas leci ;]. Z okazji urodzin tej zacnej serwerowni życzę wszystkim graczom, adminom, modom i właścicielom by spędzili jak najwięcej miłych chwil na serwerach jak i na forum. By sieć nigdy nie upadła, a tylko pozostawała na podium najlepszych serwerowni w Polsce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze jestem tu zaledwie tydzień ^^ i tak dla mnie sieć jest fajna wasze FFA ma poziom i co mi się to podoba bo grałem na takich co wystarczył mi tydzień i już przegoniłem wszystkich w top15 ^^ oby ta sieć długo żyła sto lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności