Skocz do zawartości

Co zrobić gdy admin zrobi nam ss'y, a my ich nie mamy.


WidziMiSie

Rekomendowane odpowiedzi

Dostaliście bana, zrobiono ci screnn'y, których nie masz?
Tutaj jest kilka porad które wam mogą pomóc.


Ostatnio zdarzyło się to kilka razy i zacząłem się zastanawiać czy ludzie zmyślają, czy rzeczywiście tak jest. Poczytałem trochę na necie i rzeczywiście gracze mają taki problem i jest na to rozwiązanie!

Zaczynajmy więc:
1. Zanim zaczniemy, najpierw przede wszystkim:

Przeszukaj DOKŁADNIE w swoim folderze z cs'em podfolder cstrike. (np.:C:/CounterStrike 1.6/ cstrike ). Szukaj screenów pod nazwą mapy, na której robiono Ci ss. Tak więc dla przykładu: Grałeś na mapie de_dust i admin zrobił Ci je, więc screeny powinny znajdować się tam pod nazwą kolejno:


de_dust0000.bmp
de_dust0001.bmp
de_dust0002.bmp
de_dust0003.bmp
de_dust0004.bmp


Liczba screenów może być inna, ale przeważnie robi się ich 5!


Uwaga! By dokładnie przeszukać komputer używamy opcji START --> Wyszukaj.

 

Każemy naszemu komputerowi szukać na calutkim komputerze pliku o nazwie, o której wspomniałem wcześniej, np.: de_dust0000.bmp

 

Dlaczego szukać wszędzie?

 

Otóż zdarzyła się pewna sytuacja mojemu znajomemu: miał zainstalowanego drugiego cs'a gdzieś na dysku ukryty pod stertą innych folderów, gier i programów, a skrót na pulpicie prowadził właśnie do niego.
Poza tym - przeszukać cały komputer na pewno nie zaszkodzi, a my będziemy mieli pewność.

2. Jeśli przeszedłeś do tego punktu, oznacza to, że nadal ich nie znalazłeś.

Tak więc jedną z przyczyn może być fakt, że zainstalowałeś cs'a na dysku C: w folderze/Program Files.

Windows'y mają to do siebie, że próbują nam pomóc gdy nie trzeba... otóż, na Windowsach Vista i Windows 7 (nie zawsze na xP) system jest tak "miły", że udostępnia folder Program Files tylko programowi "Install Shield Wizard", więc jeśli jakiś program próbuje coś zapisać (w naszym wypadku CS) windows na to nie pozwala i ss'ów nie ma!
Tak więc by to naprawić wystarczy zainstalować cs'a w innym miejscu, najlepiej na innym dysku, no ale jeśli nie mamy to ostatecznie może być dysk C, tylko inny folder niż Program Files, np C:/Gry/Counter Strike 1.6

3. Nadal nie pomaga? Spróbujmy czegoś innego:

Czytaj ten punkt jeśli masz Windows Vista, albo Windows 7.

 

- Naciśnij prawym przyciskiem na swój skrót od CS'a na pulpicie i wybierz właściwości.
- Przejdź do zakładki "Zgodność" i zaznacz "Uruchom w trybie zgodności Win xP", a także  "Uruchom ten program jako administrator".

- Kliknij "Zastosuj" i "Ok".

 

4. W razie braku ss'ow piszemy do -_-

 

 

5. Jeśli dotrwałeś do tego punktu, to mam dla Ciebie smutną wiadomość. Nie wiem dlaczego nadal nie zapisują się u Ciebie ss LUB najzwyczajniej w świecie oszukujesz (chociaż to jest mało prawdopodobne, skoro zadajesz sobie trud i czytasz ten temat).

To tyle, mam nadzieję, że to pomoże paru osobom

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności