Skocz do zawartości

Propozycje


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje dodać w regulaminie serwera zakaz grupowego raszu do 1,45 min (grupowy rasz zaczyna się od +3 graczy)

 

To raczej nie przejdzie...

 

Przydała by się komenda, aby wyłączyć muzykę na koniec rundy. Niektórych to denerwuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest serwer dd2 a nie TP więc po co strefy raszu, wiadomo że dd2 to podtyp ffa a na tego typu serwerach nie ma antyraszchu
Ja proponuję zrobić comiesięczny konkurs statystyk na serwerze 
1 miejsce vip na miesiąc, może to przynieść wiele dobrego dla serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać w regulaminie serwera zakaz grupowego raszu do 1,45 min (grupowy rasz zaczyna się od +3 graczy)

Mówiłem już wcześniej, że nie będzie.

 

 

To jest serwer dd2 a nie TP więc po co strefy raszu, wiadomo że dd2 to podtyp ffa a na tego typu serwerach nie ma antyraszchu

Ja proponuję zrobić comiesięczny konkurs statystyk na serwerze 

1 miejsce vip na miesiąc, może to przynieść wiele dobrego dla serwera.

Na pewno będzie jakiś konkurs :) Trzeba chwilkę poczekać :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na ten czas serwerowi nic nie brakuje.To z afkującymi mogą robić admini : Ten afk Nick ok kick i załatwione. Jedynie co mnie irytuje to to że wbijają ludzie i przez 2 mapy 1-2-16 czy inne ale to co ludzie grają to trudno niech sobie grają. Serwer jest git ja z reguły od 1.6 osiedlam się na jednym serwerze i to jest zawse dobry serwer :D Jakby temu coś brakowało to by mnie tu teraz nie było ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o utworzenie tematu w sprawie rsów w tym dziale. To znaczy (np. ja) Utworzę Temat w dziale propozycje pt. Propozycję Rsów czyli każdy gracz np. może wkleić nutke/rs który/ą można by wgrać na serwer. Według mnie to jest duże ułatwienie pracy np dla opiekuna serwera bo nie musiał by szukać fajnych nutek do wycięcia czy gotowych do wgrania rsów bo miał by już wypisane w tym temacie nutki i rsy, taki temat bardzo by ułatwiał sprawe.

 

Co o tym myślicie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To opiekun powinnien zatwierdzic. Zrobic temat i przypiac do ogolnego dzialu. Ale masz racje mi sie rsy znudzily. A co do propozycji to powinny byc angielsko jezyczne propozycje ze wzgledu na obcokrajowcow grajacych na serwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co szukać ulepszeń na siłę, kotek napisz jak wpadniesz na dobry pomysł.

A propo dust 2 night, skoro nie ma pluginu na zmianę mapy w określonych godzinach, to może dodać go do rotacji map?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem można odświeżać rs'y co tydzień :)

Sam mógłbym zając się robieniem paczek,nie ma problemu.

Nie które kawałki po dłuższym czasie się nudzą,a gdyby bylo odświeżane

to zawsze było by moim zdaniem przyjemniej :)

Co do reszty,moim zdaniem wszystko jest w jak najlepszym porządku

i tak jak Varian napisał nie ma co szukasz ulepszeń na siłe :)

Edytowane przez Kamil™
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Może jakis plugin na darmowe skiny ? np ak vulcan  2. i jakis plugin na bety ze np jak jest 1v1 tt vs ct to wpisuje sie bet t/ct ilosc pieniazkow co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. to bylo by mozna wgrac bo niektorzy gracze nie maja pieniedzy na skiny to mozna tutaj wgrac taki plugin ;D wiecej vipow wtedy bylo :3 2. bym radzil usunac +10 hp bo niekotrzy gracze narzekaja ze vipy czasami nie dedaja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności