Skocz do zawartości

[EASY] Argentus.pl


Umciaak *

Rekomendowane odpowiedzi

Argentus jest serwerem easy. Jest to "prawie" kopia XenoxMt2 (bronie i zbr do 250 są takie same jak na xenox, ale dodali tez między innymi:nowe kostiumy np.czarny bojownik, nowe bronie i zbr do 265, nowe ulepki np.szm, salazarki itp ).

 

 

Oto link to stronki:http://argentus.pl/  .

 

Prezentacja na mpc forum:http://www.mpcforum.pl/topic/1024750-argentuspl-dedyk-easy/

 

Maksymalny poziom na serwerze:265

 

 

Mi serwer osobiście niezbyt przypadł do gustu, ponieważ był wprowadzony system sprzedawania przez tobół itemów za szm. Po update okazał się pewien problem, który odkryłem z kumplem. ( opis sytuacji) miałem w eq 200 szm wystawiłem je na tobołku i sam kupiłem i dostawałem 400 szm (zbugowały sie).Administracja zablokowała sprzedaż itemów przez tobół. Wiele ludzi dostało bana za bugowanie szm (jeden z ludzi miał 3 sloty szm i dostał bana na 3 lata), ale problem został już rozwiązany.Przez ten bug gospodarka serwera zaczęła upadać.Sam przestałem tam grac i nie polecam nikomu.

 

Pozdrawiam graczy z serwera, bo byli bardzo dobrymi ludźmi (pomagali itp)

 

-YouSeeBitch

-YouTuber69

 

Było ich więcej ale zapomniałem.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie powiem serwer jest całkiem przyjemny. Grałem nabiłem tam coś 130lvl i powiem że exp jest mega duży większy niż gdziekolwiek indziej. Ogólnie jjest przyjemnie. Polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam.

Mam tam konto 265 mental, na tym serwerze grałem rok temu.

max lvl wynosił 250lvl i ekwipunek 250lvl, wszedł update na lvl 265 i ekwipunek na ten lvl

lvl 250 można wbić w za lednie 2 dni, ale co z tego gdy nie mamy ekwipunku na ten lvl.

Ogólnie jest to serwer PvP A Eq bardzo ciężko jest zrobić. Moim zdaniem nie jest to serwer easy lecz Medium...

Skończyłem tam gre po nowym Update. Zepsuli ten serwer.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności