Skocz do zawartości

Propozycje zmian/dodanie poprawek


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzewam w sumie temat, ale chciałbym złożyć propozycję zapisywania statów, w tym sensie, że jeśli jesteśmy na serwerze, wyrzuci nas z jakiegoś powodu (np. slot czy crash cs'a) to po wejściu przywraca nam nasze staty jakie mieliśmy, według mnie taki plugin przydałby się.

Nawet nie wiem czy w csgo jest taki plugin.

 

 

 

Dla mnie to jest niepptrzebne. Wchodzisz sie rozgrzac, no moze skylla trenowac.

Moja propozycja - usunac mape Dust lub poprawic jej respy np. na bs A.

Zobaczę co z tymi respami jest nie halo.

Co do map to myślałem nad dodaniem cobblestone

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cobblestone lepiej nie dodawać, przy słabych komputerach przy tylu osobach mogą mieć bardzo mało fps.

 

Co do pluginu to wiem, że na pewno jest, bo widziałem na serwerach, tylko co do nazwy to nie wiem, ale postaram się poszukać.

 

@ Mam : https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=74975

Edytowane przez CamerDISCO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cobblestone lepiej nie dodawać, przy słabych komputerach przy tylu osobach mogą mieć bardzo mało fps.

 

Co do pluginu to wiem, że na pewno jest, bo widziałem na serwerach, tylko co do nazwy to nie wiem, ale postaram się poszukać.

 

@ Mam : https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=74975

Plugin może i jest ale na serwer DM to nie bardzo widzę sens dodawania go, to bardziej na FFA serwery a nie na DM.

Co do Cobble i spadających fps, Cobble jest bardziej mapą dopracowaną i jeszcze nie słyszalem aby komus tam fps spadaly, prędzej na overpassie fps spadają..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważasz, aczkolwiek mnie to trochę denerwuje jak np. gram cały DM, otwieram i muszę wyjść/wejść z jakiegoś powodu i zaczynam od 0, co do cobble to ta mapa jest strasznie duża, więc logiczne, że i fpsy będą mniejsze, z kolegami nie gram za często tej mapy na mm z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy cbble i overpass z góry odpadają. Nie dlatego, że są za duże itp tylko dlatego, że spawny w obecnym pluginie dm nie działają dobrze na tych mapach, gracze respią się w ścianach. Za swojej "kadencji" opiekuna bardzo dokładnie je przetestowałem. Co do pluginu na przywracanie statów jest on kompletnie bez sensu na serwerze dm. Przecież to nie jest ffa i nie gra się dla fragów, niepotrzebne zaśmiecanie serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje wgranego bodajże jednego pluginu który odpowiada za kolory, Karola trzeba zapytać, u mnie na FFA było tak samo. 

Edytowane przez Q♥een Besiałke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Właściciel

Mapa usunięta, a wszystkie komendy, które zmieniały się przy aktualizacji zostały dodane do pluginu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

moja propozycja dotyczy servera dm a konkretniej prawej strony hudu, na ktorej napisane jest kto kogo zabil. Otóz moja propozycja polega na tym, zeby wgrac plugin taki jaki ma np. csbrutal only hs polegajacy na pokazywaniu tylko NASZYCH zabojstw/smierci. ulatwilo by to rozgrywke ludziom ktorzy graja z przyblizonym hudem oraz mozliwe ze wplynelo by na plynnosc rozgrywki. pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności