Skocz do zawartości

ff3N


Neffju

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Maciek
Wiek: 16 
Kontakt:
GG: 32522516
Skype: Neff.103
Twój nick na TS3: ff3N
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Jestem codziennie na ts'ie i czasem się zdarzy osoba, która czeka kilka minut/godzin na zarejestrowanie. Chętnie pomógłbym z ogarnięciem rang,kanałów itp... 
Kontakt z administracją: (w skali 1-10): 7-8
Ile czasu spędzasz na TS3: hmm... będzie koło 6-7h dziennie
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie posiadam
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 8
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Nigdy przedtem nie miałem admina na Teamspeak'u, ale myślę że sobie poradzę.
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): tak
Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): tak

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Tego noł lajfa za każdym razem na ts widzę jak wejdę. Nie widzę powodu by Neff nie dostał szansy bycia adminem TS. Jest ogarem, siedzi długo, a adminów nam potrzeba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest miłą i kulturalną osobą i nie miałam z nią problemów na ts. Dostał ode mnie DJ ponieważ mało ludzi gra a chciałabym, żeby ktoś zapewnił "rozrywkę" na ts. Mnie ostatnio nie ma w weekendy (szkoła i wyjazdy), a wiem że bezi też ma szkołę i swoje życie więc chętnie przydałaby się piąta i szósta ręka do pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefek to bardzo pozytywny chłopak. Bardzo aktywny, ogarnięty, miły, co jest dla niego plusem. Nie ma z nim żadnych problemów, bezkonfliktowy. Dużo godzin spędza na naszym TS3. Przyda się właśnie taka osoba jak Nef na tym stanowisku. Nie ma dużo obowiązków poza tym jak dla mnie obowiązki tu nic nie mają do rzeczy, gdyż zrobienie kanału bądź danie rangi zajmuje chwilkę.

 

Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jestem na tak, znam Ciebie od samego początku mojego adminowania na ts3. Jesteś kulturalny umiesz zapanować nad sytuacją no i co najważniejsze aktywność masz dobrą oraz zna Ciebie dużo ludzi na ts3 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności