Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie by Miverse


Miverse

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Miverse
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 17 teraz będzie :)
4. Znajomość Sourcemoda(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): średnie (podszkolę się w praktyce na 1.6 miałem amxx w jednym paluszku)
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka (Tak/Nie): Tak (mam na shop.cs-classic jeszcze 6 zł z konkursu , wcześniej jak płaciłem za admina na 1.6 to Karol zabrał z konta 4 zł)
7. Link do swojego GAMEME**: http://www.gametracker.com/player/Miverse/31.186.83.68:28205/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Kamil , chodzę do technikum informatycznego, interesuję się jak można się domyśleć komputerami oraz grami zwłaszcza Cs'em. Chcę pomóc ogarnąć serwer adminom no i to chyba tyle xD. (Nie będę pisał ,że czitują , nadużywają mikro i wgl bo to wiadome xD)
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:STEAM_1:0:47484716
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Zależy czy mam coś do roboty ale zazwyczaj 2h+
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:Dni robocze po 16 i w godzinach wieczornych a weekendy jak mnie najdzie ochota xD
12. Staż w grze counter strike Global Offensive: Miesiąc lub Dwa grałem głównie w 1.6 :)
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tylko na 1.6 na cs go chciałbym spróbować swoich sił zobaczymy jak to będzie
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Pozdrawiam.

Wymagania:

  • Ukończone 17 lat +/-
  • Przynajmniej 15 godzin spędzonych na serwerze (nie wymagane w wyjątkowych sytuacjach) +
  • Zachowanie kultury na serwerze +/-
  • Przynajmniej 10 sensownych postów na forum (nie wymagane w wyjątkowych sytuacjach) +
  • Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
  • Posiadanie mikrofonu +
  • Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +

@ Ziomki ja nie opuszczam was na DR a wy piszecie , że "byłem" itp. Spokojnie xD nie tak szybko się mnie pozbędziecie xD

Edytowane przez Miverse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Miverse jest ogarnięty. Nie miałem z nim problemów u siebie a nawet bym powiedział, że był najlepszym z adminów jakich tam miałem. Spoko gość, da się pogadać, bezproblemowy.

 

@Jaskier nie no też byłeś dobry ;D

Edytowane przez Rias Gremory
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem już z nim adminem na 2 serwerach i złego słowa na niego nie moge powiedzieć.

Jest miły,kulturalny i poważnie podchodzi do swoich obowiązków.

Jak najbardziej na TAK

 

@Rias

No gdzie a ja to co zły admin XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak. Miverse dobrze sprawował się na DR, to na pewno tu też ogarnie :). Do tego dochodzi aktywność na forum i serwerze, wiek można przymknąć oko z racji że rocznikowo ma te 17. Jak najbardziej na Tak ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności