Skocz do zawartości

Nowy serwer CS:GO / zmiana serwera 4fun.


rewoX*

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne każdy kojarzy film "Hunger games" (Igrzyska śmierci). Ostatnio w cs:go ukazał się właśnie taki tryb. Serwerów jest bardzo mało (szczególnie polskich) a ten tryb zdobywa niesamowitą popularność w bardzo szybkim czasie.

Co w związku z tym? Z tego co wiem na takich serwerach jest możliwość dodania klas, co za tym idzie można by dodać płatne klasy premium oraz vipa umożliwiającego odblokowanie większej ilości itemów na początku.

Proponuję dodać nowy serwer lub zmienić serwer 4fun na hunger games mod.

Tryb zyskuje popularność bardzo szybko a największe, ponad 40 slotowe serwery z tym trybem zyskują dużą korzyść z klas premium czy vipów.

Uważam, że to by była szybka i dość dobra reklama sieci szczególnie, że polskich serwerów z tym trybem nie ma zbyt dużo, bodajże 1.

 

//proszę o konstruktywne wypowiedzi osób, które mają w tym temacie cos więcej do powiedzenia niż 1 zdanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie zmieniam modyfikacji, które sam wyznaczam, więc zmiana odpada, a tworzenie nowego serwera nie jest tanią sprawą, więc też odpada.

 

EDIT
Nawet nie widzę takiej modyfikacji nigdzie dostępnej, więc pewnie to jakiś prywatny dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nowy tryb i narazie jest on na serwerach dedykowanych ale teraz wyjdzie z wersji beta i będzie dostępny. Postawienie takiego serwera na pewno nie mogło by być teraz lecz w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem, karol nie planuje stawiania serwerów cs:go ponieważ jak sam napisał są kosztowane, coś o tym wiem bo mam na utrzymaniu dd2. Póki co nie planują zmiany moda, ponieważ dd2 cieszy się lepszą popularnością, jeżeli tem mod będzie udostępniony, a dd2 będzie sam opłacał to sam powiem Karolowi żeby go postawił a ja sięnim zajmę 

Edytowane przez -_-
DD2 opłacacie tylko w połowie przecież, a nie w całości i to ledwo, ledwo xD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności