Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie o Admina HabaS:) :D:


HabaS:)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: HabaS:)


2. Imię: Patryk


3. Wiek: 18


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre


5. Mikrofon(Tak/Nie)Tak


6. Składka (Tak/Nie): Tak


7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/HabaS%3A%29/193.33.176.143:27015/#


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Patryk uczęszczam do I klasy zawodowej uczę się nawet dobrze chociaż nie lubię chodzić do szkoły . Interesuję się motoryzacją i piłką nożną . Dlaczego chciałbym zostać adminem ? . Ponieważ gram często na serwerze i wiem jak inni wykorzystują czas kiedy nie ma admina i pokazują na co ich stać tzn: Skracają , chodzą po TXT , uciekają z TT , przedłużają , wychodzą poza strefę i pozostałe punkty regulaminu . Chciałbym pomóc innym adminom  


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Około 4-5-6 godz teraz jeszcze będą ferie więc więcej 


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze - od 14-23 a w weekendy od 9-10 do 24 z małymi przerwami


12. Staż w grze counter strike 1.6: 3 lata z małymi przerwami


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak , ale dawno

Edytowane przez HabaS:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc GT masz dość dobre jednak nie stabilne :), zgłaszasz mi graczy na u@, dobry staż, jesteś dość kulturalny, miałeś admina dawno hmm szybko się na nowo podszkolisz :), składka to kolejny plus, wiek to również plus. Jednak masz troszkę dziwne posty i ten czas na forum :/. Ale spokojnie ponieważ czas dasz rade nadrobić przykładowo na feriach :). No ja widzę praktycznie same plusy ;D.

 

Jestem za okresem próbnym :)

Edytowane przez Machwes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres próbny: 

 

+amx

+gt

+wiek

+składka 

 

A od siebie dodam, że dość często Cię widywałem na serwerze i nie sprawiałeś problemów tak więc uważam że należy ci się okres próbny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Habas bardzo się poprawił. Od ostatniego czasu nie widziałem żeby łamał regulamin. Zgłasza mi jak ktoś to zrobi. Okres próbny jednego tygodnia - jeżeli dostanę choć jedną skargę wylecisz. Pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności