Skocz do zawartości

[Propozycja] Klas


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa klasy: Antylevel 


Bronie: AK lub M4 plus tec-8


Statystyki: 0 int 20 wyt 20 zdrowia 0 kon


Opis:1/5 z tec-8 


 


Witam pisze tez post poniewaz denerwuje mnie juz jak ktos ma np 180+ lvl, inni nie maja najmniejszych szans zeby takiego zabic (wiem zaraz poleje sie hejt i zygi). 


Rozumiem ze najpierw trzeba bylo wbic ten lvl ale bez przesady jak nowi ludzie wchodza na serwer widza ze kogos po raz enty nie da sie zabic to wychodza :)


 


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz brakuje tutaj klasy z XMka mam propozycje

Taktyk

int 10

hp 10

wyt 0

kondycja -10

bronie Xm i P250

opis umiejetnosc cichego biegania( jesli jest taka mozliwosc) lub cos innego w razie czego cos sie wymysli

Na serwerze jest zbyt wiele szybkich postaci. Wypadałoby zrobic typowego tanka z XMka :D zrobic mu kondycje -30 (jak obronca) i zamiast cichego biegania trzeba wymyslec cos nowego, cos typowego dla taktyka. Mysle ze jakaś "pulapka" cos w stylu miny sapera tylko ze wdepnięcie powodowaloby oślepienie tej osoby (taki stuprocentowy flash) lub cos podobnego. 

 

Opcja druga

 

Razem z kolega od postu rozmawialismy na temat weterana i po chwili namyslu stwierdzilismy ze jest on za slaby. Nikt tym nie gra na serwerze chyba ze ktos sie pomyli :) Kolega wymyslil zeby dac XM'ke do weterana i to by rozwiązalo sprawe postaci bez tej broni i nie trzeba bedzie kombinowac co trzeba zrobic z weteranem zeby byl grany

Edytowane przez efiLoN
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa klasy:CiezkoZbrojny

Bronie:Xm1014,p2000

Statystyki:int 0, hp 10, wyt 50, kon -10

Opis:1/7 z pompy i nie mozna go zabic strzalem w glowe lub nie jak tam chcecie mozna mu jeszcze dodac He

albo Molotova i np. 1/10 z He

Dawalem propzycje juz takiej klasy i -_- ze odpada ale moze jak ja jakos zmienicie do wejdzie w zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na serwerze jest zbyt wiele szybkich postaci. Wypadałoby zrobic typowego tanka z XMka :D zrobic mu kondycje -30 (jak obronca) i zamiast cichego biegania trzeba wymyslec cos nowego, cos typowego dla taktyka. Mysle ze jakaś "pulapka" cos w stylu miny sapera tylko ze wdepnięcie powodowaloby oślepienie tej osoby (taki stuprocentowy flash) lub cos podobnego. 

 

Opcja druga

 

Razem z kolega od postu rozmawialismy na temat weterana i po chwili namyslu stwierdzilismy ze jest on za slaby. Nikt tym nie gra na serwerze chyba ze ktos sie pomyli :) Kolega wymyslil zeby dac XM'ke do weterana i to by rozwiązalo sprawe postaci bez tej broni i nie trzeba bedzie kombinowac co trzeba zrobic z weteranem zeby byl grany

Klasa weteran jest już poprawiona i czeka na przerwe techniczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa klasy: S.W.A.T

Bronie: m4a1s tec9

Opis: 1/? Na krytyczne uderzenie

Staty: int 0 hp 20 wytrz 0 kond 20

To może zamiast kryta dać 1/x na oslepienie przeciwnika lub obrocenie mu celownika ?

Edytowane przez MichaL :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-_- chciales to masz takiej propozycji klasy chyba jeszcze nie bylo
Nazwa klasy:Vampir/Krwiopijca
Bronie: m4a4/m4a1-s/ak-47
Opis: 1/x na wyssanie x ilosci hp albo np. 1 pociska wyssysa 1hp i im wiecej int tym wiecej hp wyssysa
Staty: int 10 hp 10 wytrz 10 kond 0

A i w 1.6 byly takie klasy co posiadaly jetpack albo linke ktora mogly sie przyciagac do scian ale nie wiem czy w go moze taka byc

 

@Edit no to masz wyzej te 2 klasy ale nwm czy da rade je zrobic w GO

Edytowane przez Magnetar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje ulepszyć Złodzieja perków  gdy posiada perk żeby miał też szanse pozbawienia perka innego gracza może to być mniejsza szansa ale by jakaś była bo po zdobyciu perka brakuje mu atutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna klasa mogla by byc klasa ze scoutem, 1/2 ze scouta + tec9 i kondycia +15, cos  w tym stylu bo w tym momencie klasy ktora posiada scouta nie ma a mogla by byc, mogla by byc to np klasa premium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proponuje ulepszyć Złodzieja perków  gdy posiada perk żeby miał też szanse pozbawienia perka innego gracza może to być mniejsza szansa ale by jakaś była bo po zdobyciu perka brakuje mu atutów.

jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz gracze dopominaja sie o klase z galilem i scoutem ponizej przedstawiam moja propozycje:

 

1.Obserwator(P)
 Scout i usp
 INT 0 , HP -20 , WYT +40 , KON +20

 scout 1/1 (moim zdaniem 1/2 ale widzialem odpowiedz ze za malo)

 

2.Technik
 Galil i Tec-9
 INT +10 , HP +20 , WYT +20 , KON -20

 Tajemnica wojskowa 1/4
Propozycje przemyslane i ewentualnie mozna zmienic statystyki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amadeusz 

Inteligencja 0

Zdrowie 20

wytrzymałość 20

Kondycja 0

 

Bronie 

Galil, Five Seven

 

Opis: +4dmg(+int) z Galil

 

 

 

Demolka

Inteligencja 10

Zdrowie 0

Wytrzymalosc 40

Kondycja 0

 

Bronie M4a1, P250, HE

 

Opis: 1/10 na wyrzucenie broni przeciwnika , 1/4 na natychmiastowe zabicie z granata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

 

 

 

Demolka

Inteligencja 10

Zdrowie 0

Wytrzymalosc 40

Kondycja 0

 

Bronie M4a1, P250, HE

 

Opis: 1/10 na wyrzucenie broni przeciwnika , 1/4 na natychmiastowe zabicie z granata

 

Ja bym dał mp7 , five seven i zostawił 1/4 z HE

 

 

Major

 

Inteligencja 0

Zdrowie 15

Wytrzymałość 30

Kondycja -10

 

Bronie MP9 , USP

 

Opis : 1/5 na wyrzucenie broni przeciwnika

Edytowane przez -_-
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wnosze o usuniecie Zlodzieja perkow gdyz jest to klasa ktora nikt nie gra
Zamiast niej proponuje
Specjalista
Mp7, P2000
Int +10 , Hp +20 , Wyt +20 , Kon -10
Zdolnosc specjalna zwiekszenie Int +50 (Starozytna ksiega)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnosze o usuniecie Zlodzieja perkow gdyz jest to klasa ktora nikt nie gra

Zamiast niej proponuje

Specjalista

Mp7, P2000

Int +10 , Hp +20 , Wyt +20 , Kon -10

Zdolnosc specjalna zwiekszenie Int +50 (Starozytna ksiega)

 

Ta zdolnosc specjalna, to klasy? jesli tak, jak ona mialaby dzialac ( okresowo?) i w czym mialaby pomoc klasie. jesli nie, to ta klasa mialaby byc bez zadnych zdolnosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie,powinno być tak:

zmienić nazwe

złodziej perkow>> Niszczyciel perkow

1/5 na zniszczenie perka po zabiciu.

zmienić bron na mp7.

Auga ma już jedna klasa (demo.....), a mp7 nie ma chyba żadna, wiec mysle, ze te zmiany sa dobre.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby była ta klasa co Najeks napisał ^^ tylko moze dac jeszcze nie wiem +5 dmg z tego mp7 ? nie wiem jaka ta bron ma dmg a chyba jest na bliski kontakt i tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wedlug mnie,powinno być tak:

zmienić nazwe

złodziej perkow>> Niszczyciel perkow

1/5 na zniszczenie perka po zabiciu.

zmienić bron na mp7.

Auga ma już jedna klasa (demo.....), a mp7 nie ma chyba żadna, wiec mysle, ze te zmiany sa dobre.

1/5-6 na zniszczenie perka wroga po zabiciu go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie narzekają ze pułkownik jest za dobry i chcą żeby miał tylko m4 a więc można usunąć AK ale dać nową klasę z AK

 

Nazwa: Podpułkownik

Będzie on posiadał to samo co zwykły pułkownik w ten sposób może skończy się narzekanie na to ze pułkownik jest za dobry bo ma dwie bronie a ten kto lubi grac z m4 będzie grał zwykłym a kto z AK będzie grał podpulkownikiem :)

Edytowane przez ★MrSkill_SnipeR_4EveR★
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam wgl tego z tym płaczem na tego pułkownika. Ma być klasa pułkownik z ak i tyle. Jedynie można usunąć m4. Ten kto umie strzelać i tak bedzie zabijał i bił tych słabszych. Ten płacz jest od dzieciaków co maja 10 lvl i gina co rusz. Był juz obniżony dmg do 0.1. Dlatego w propozycjach perków napisałem zeby byl perk ze dostaje sie ak i np 1/10 na natychmiastowe zabicie , wtedy skończyłby sie ciagły płacz , a ze jest jedna klasa z ak taka do grania to nie ma co sie dziwic. I taki płacz jest o wszystkie premki,najlepiej pewnie zrobić tak zeby te premki nic nie miały i byly rowne ze zwykłymi....bezsens. Lepiej juz poulepszać te zwykłe klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ludzie narzekają ze pułkownik jest za dobry i chcą żeby miał tylko m4 a więc można usunąć AK ale dać nową klasę z AK

 

Nazwa: Podpułkownik

Będzie on posiadał to samo co zwykły pułkownik w ten sposób może skończy się narzekanie na to ze pułkownik jest za dobry bo ma dwie bronie a ten kto lubi grac z m4 będzie grał zwykłym a kto z AK będzie grał podpulkownikiem :)

Dopiero poprawiłem mu dmg tak jak chcieliście, teraz mam jeszcze usuwać mu broń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elitarny komandos [Premium]

 

Inteligencja 0
Zdrowie 50
Wytrzymałość 15
Kondycja -10
Bronie   five-seven albo tec-9
 
Opis : 1/1 na zabicie z noża oraz posiada ubranie wroga

 

Kapitan

Inteligencja 0

Zdrowie 25
Wytrzymałość 30
Kondycja -30

Bronie Scar-20 , glock-18

Opis : 1/5 na dezorientacje

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności