Skocz do zawartości

[BETA] Zgłaszamy Bugi/problemy


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

W tym temacie proszę zgłaszać bugi, które znaleźliście na naszym serwerze Call Of Duty.

Podajemy dokładny opis, posty typu "Nie działa klasa x", albo "BUGUJE się klasa Y" zostaną nagrodzone warnem.

Zgłaszane bugi będą nagradzane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kondycja najprawdopodobniej nie działa ,grałem sobie komandosem z butami komandosa(100kondychy) ,biegałem jak pozostali gracze.

2. Perk "Scout" nie dodaje nam scouta ,a jak dodaje to wywala automatycznie z eq ,którego już potem niestety nie możemy zabrać ;)

To na tyle jak na razie ,jak będę coś jeszcze mieć to napisze ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ten perk pewnie zostanie usunięty z prostego powodu, nie da sie dodać za nic dwóch broni w csgo tego samego typu, ale pracujemy nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoż znalazłem bardzo ciekawy błąd na serwerze lub bug, Dlaczego na każdej klasie każdy gracz może sobie używać Noclipa ? (Normalnie sobie używałem noclipa na każdej klasie po przez zbindowany klawisz 

 

NIe trzeba mieć włączony sv_cheats 1, inne komendy np na nieskonczone ammo nie dzialaja tylko noclip)

 

Czy celowe było że na każdej klasie nie ma kevlara ?

Edytowane przez Dubstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zaktualizowano serwer i nie obyło się bez problemów, ale chyba zostało to naprawione.

Reszta pluginów została zaktualizowana do najnowszej wersji sourcemod 1.7

 

Proszę informować o błędach znalezionych na serwerze.

 

Usunięto perk: dziwna broń i scout, bo nie wiemy jak dodać dodatkową broń na razie, a na innych forach też nikt nie potrafi pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poprawić info w klasach, nie jest przejrzyste oraz niektóre klasy posiadają ak oraz m4 a nie jest to opisane w informacji o danej klasie

Edytowane przez Dubstep
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na serwerze wystepuja czesto lagi przez co bardzo zle sie gra

2 apteczki lecza maks 20-30hp co jest stanowczo zamalo

Tak jak mówiłem, co do apteczki już poprawiam

 

Na jednostkę w ostatnich dniach nie były prowadzone jakiekolwiek ataki sieciowe. Z aktualnego monitoringu jednostki można jednoznacznie stwierdzić, że nie jest ona przeciążona i nie powinno dochodzić do problemów z niestabilnościami.

Osoby, które mają lagi niech wykonają pomiary diagnostyczne podczas występujacych problemów. Listę pomiarów znajdzie Pan na stronie: http://faq.pukawka.pl/diagnoza.html. Problem może być związany z problemami po stronie jednego z operatorów sieciowych.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poprawiono błędy z saperem, wymianą, rusherem i z samym silnikiem. (chodzi o errory)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasy prepium mozna brac jak zwykle a przypuszczam ze beda platne a narazie dostep jest taki sam jak do innych

@Edit
Tylko General oraz drugi blad to to ze wszyscy moga ze soba rozmawiac podczas meczu i po smierci (T z CT) i moga dawac info
@@Edit
Ale mi nie chodzi o to ze zywi gadaja ze zmarymi tylko ze T moze gadac z CT podczas me czu i po smierci dzieki czemu daja info gdzie kto jest

Edytowane przez Magnetar
W sensie wszystkie czy generał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj do samego wieczoru ponownie zepsuły się apteczki medyka, bez ładowania inteligencji jedna apteczka daje 2hp/sek co jest stanowczo za malo

Jest jeszcze pewien bug, a mianowicie przy postawieniu apteczki postacie dookoła są unieruchomione. Dziala to na ludzi z mojego jak i przeciwnego teamu

I jeszcze cos :P, grajac na tym serwerze juz jakies ponad 15 godzin, nie zauwazylem ani u siebie ani u innych graczy paru perkow tyczy sie to butow komandosa, eliminatora rozrzutu, ograniczony rozrzut, dziwnej broni. Moge jeszcze dodac ze opis na forum perku tytanowe naboje i opis w grze znacznie sie roznia, na forum pisze ze dodaje 10-30, a w grze nie przekracza to nawet wartosci 10 (w 100% nie jestem pewien, ale tak z wlasnego doswiadczenia)

Przed chwila zauwazylem rowniez ze wiecej niz jeden opis perku nie zgadza sie z opisem na serwerze.

Miło było pomóc, raczej bede tu czesciej zagladal

Edytowane przez efiLoN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1. Poprawię

 

2. Sprawdzę

 

3. Buty komandosa zostały wyłączone (włączę dzisiaj), eliminator rozrzutu i ogranicznik zostały wyłączone z powodu błędów, dziwna broń usunięta, ponieważ w csgo można mieć 1 broń.

Opis mógł się zmienić, bo też wiele rzeczy było poprawianych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalezy poprawic perk: Tytanowe naboje poniewaz dodaja one jedynie od 3-7 obrazen. Są one automatycznie wyrzucane przez wszystkich graczy. Poprawienie na 20-30 poprawiloby nieco ten perk :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety w klasie wsparcie ogniowe zamiast leciec opadaja na ziemie i potem koziolkuja w strone w ktore je puscilismy
@Edit ale przedtem normalnie leciala ale wolno to teraz leci(koziolkuje po ziemi) ale szybciej

Edytowane przez Magnetar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Klasa szpieg oraz perk Sekret Szpiega posiadaja wade , gdyz kiedy zrespimy sie u przeciwnika wtedy najczesciej respimy sie w postaci (osobie z przeciwnego lub wlasnego teamu((w przypadku dwóch szpiegów))) , Jestesmy wtedy pozbawieniu całkowitego ruchu . Prosze o rozpatrzenie bugu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zakazać kładzenia min na bsach w przejściach  itp. ponieważ z tego co widziałem często gracze grający na klasie z minami stawiają miny w takich miejscach i przez to przeważnie nie można dostać się na bsa czy postawić paki

Edytowane przez Dubstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego chyba sobie zartujesz. Powiedz mi jaki jest sens grania saperem jesli niemoglby polozyc min tam gdzie najczesciej chodza przeciwnicy. Zabronione jest jedynie w miejscach, w ktorych moze mina blokowac ludzi z twojej druzyny, np schody, drabina. Nie mozna rowniez klasc min na pace lub blisko hostow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności