Skocz do zawartości

[BETA] Zgłaszamy Bugi/problemy


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Dzisiaj odbędzie się kolejna przerwa techniczna

Poprawiono:

-miny sapera

-prefiksy w tłumaczeniu

-tajemnica generała

-tajemnica wojskowa

-dodanie kilku nowych perków

-defuser - poprawienie statystyk 

-dodanie kolejnych map

-poprawienie szpiega

 

Może uda się dodać nowe klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. W regulaminie pisze że nie można stawiać min na schodach, przy hostach ani przy pace. To znaczy, że w przejściach można ?

Skoro nie jest napisane to mozna stawiac w przejsciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech stawiają w przejściach ale największym problemem jest to, że tych min wgl. nie widać a jak zastawisz przejście to każdy pada jak mucha... da się to jakoś naprawić żeby miny było średnio widoczne ? albo żeby Saper był klasą premium bo każdy zaczyna nim grać i przejścia zastawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech stawiają w przejściach ale największym problemem jest to, że tych min wgl. nie widać a jak zastawisz przejście to każdy pada jak mucha... da się to jakoś naprawić żeby miny było średnio widoczne ? albo żeby Saper był klasą premium bo każdy zaczyna nim grać i przejścia zastawiać.

W go albo moze cos byc widzialne albo niewidzialne nie da sie ustawic czesciowej widocznosci a co do klasy saper ona zawsze byla darmowa tylko zmienil sie regulamin co do kladzenia min bo zawsze bylo tak ze w przejsciach nie mozna ale jak sie ich tam nie daja to sa praktycznie bezuzyteczne i wtedy ta klasa nikt nie gra ale wszystko zalezy od -_- ale to jest moje zdanieco do tej klasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W go albo moze cos byc widzialne albo niewidzialne nie da sie ustawic czesciowej widocznosci a co do klasy saper ona zawsze byla darmowa tylko zmienil sie regulamin co do kladzenia min bo zawsze bylo tak ze w przejsciach nie mozna ale jak sie ich tam nie daja to sa praktycznie bezuzyteczne i wtedy ta klasa nikt nie gra ale wszystko zalezy od -_- ale to jest moje zdanieco do tej klasy

Właśnie coś czytałem ostatnio, że albo coś jest widzialne albo niewidzialne. Lipa z tym saperem trochę. Proponuje dodać do regulaminu zakaz min w przejściu i tyle. Ale tak jak napisałeś to zależy od -_- :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To jest bezsensu, bo ta klasa będzie bezużyteczna. Zakaz jest wtedy gdy nie da się tego ominąć, a miny te możecie ominąć np: skokiem, więc jest poprawnie.

Mogę tylko zmienić obrażenia, tak by były zadawane według inteligencji, nie dodam blokady, bo wtedy będę musiał  te klase usunąć

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bezsensu, bo ta klasa będzie bezużyteczna. Zakaz jest wtedy gdy nie da się tego ominąć, a miny te możecie ominąć np: skokiem, więc jest poprawnie.

Mogę tylko zmienić obrażenia, tak by były zadawane według inteligencji, nie dodam blokady, bo wtedy będę musiał  te klase usunąć

jak ja to rozumiem jak ktos bedzie mial 0 inta to tyle samo z miny bedzie bral ? bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Problem polega na tym , ze np. jesli 10 lvl zabije 80 lvl to ten 80 lvl traci nawet 100+ pkt. A 80 lvl zabije ok 30lvl dostanie około 5pkt, to niewyrowananie nie pozwala na utrzymanie sie w rankingu , w ciagu jednej mapy , majac przewage KDA na + niz -  straciłem 400pkt. Można to jakos zrównoważyć ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dzisiejsza przerwa, a w niej:
Tajemnica wojskowa - naprawianie bugu

tajemnica generala - naprawienie bugu

Nowe perki które trzeba będzie przetestować (około 5-6)
Nowe dwie klasy

Szpieg

Silnik - proszę poinformować czy w końcu działa top3 mapy

 

Jeszcze coś pewnie dojdzie. Co do klas, nie będą dodawał od razu wszystkich, bo to bezsensu, dodaje te, które są "inne", więc proszę nie pytać kiedy dodam klasę, bo nie wiem kiedy to zrobię

 

Planuje zrobić przerwę o 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza przerwa, a w niej:

Tajemnica wojskowa - naprawianie bugu

tajemnica generala - naprawienie bugu

Nowe perki które trzeba będzie przetestować (około 5-6)

Nowe dwie klasy

Szpieg

Silnik - proszę poinformować czy w końcu działa top3 mapy

 

Jeszcze coś pewnie dojdzie. Co do klas, nie będą dodawał od razu wszystkich waszych klas, bo to bezsesnu, dodaje te, które są "inne", więc proszę nie pytać kiedy dodam klasę, bo nie wiem kiedy to zrobię

 

Planuje zrobić przerwę o 17

To jak bedziesz to robil to jeszcze popraw perk Autodestrukcja bo wpisujac !perki ten otoz perk wystepuje okolo 19 razy i najczesciej go dropi co denerwuje bo sa mniejsze szanse na drog jakiegos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa klasa Gabe Nawil jest zbyt słaba. Pisze, że posiada M4A1 a jest M4A4. Do tego statystyki ma bardzo słabe i za zabicie tylko 250$ to trochę za mało w porównaniu z innymi klasami proponuję zrobić go tak: 

Nazwa klasy: Gabe Nawill
Bronie: M4A4, M4A1-s, USP.
Statystyki: Int: 5, Kond: 5, Wyt:10, HP: 10.
Umiejętności: 250$ za zabójstwo, obniżona grawitacja, +5dmg z M4A1-s.

Klasą by grało wtedy więcej osób. Dziś rano nim grałem to powiem tylko tyle, że z 51 miejsca spadłem na 55. Klasa w tej chwili jedna z najsłabszych proszę ją poprawić. Daję wielkiego plusa za dodanie klasy Terrorysta :) Bardzo fajna klasa. A co do tych min to daje + :) Nawet jak ktoś ma 0 int to sobie doda później i wtedy minami będzie mógł zabijać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ta klasa specjalnie ma dodaną tylko te umiejętnością, bo na niej będzie się skupiać, to BETA, więc ta klasa na pewno będzie zmieniana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zmianie obrazen w minach cos musialo sie stac, bo miny zadaja tylko bazowe obrazenia, to samo tyczy sie rakietek wsparcia(nie wiem jakim cudem ale ponoc tak jest )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nic nie zmieniałem w tych klasach, więc nie wiem co jest nie tak.

 

Kolejna przerwa:

1. Poprawienie dmg terrorysty

2. Poprawienie statystyk Gaben'a

3. Poprawienie perku hardcore

4. Poprawiony perk na rozrzut

5. Poprawiony perk nóż komandosa i komandos

6. Dodanie Elitarnego Snajpera (Premium)

7. Zaktualizowanie listy rs'ow

8. Pozostaje jeszcze ta nieszczęsna topka pod koniec mapy, pracujemy nad nią, bo dalej podobno nie działa

9. Poprawienie sapera  -teraz jak nadepniecie na mine, to wybuchają wszystkie miny obok niej razem z nią

10. Poprawienie szansy na respawn u szpiega.

 

Po tej przerwie VIP oraz premki będą już dostępne w sklepie do kupienia. Reset planuje na 28.02 - 01.03.2015

Proszę sprawdzić też opisy klas premium i podać do nich propozycje jeżeli coś wam się nie spodoba, dziękuje.

 

Ważne informacje, przed resetem na pewno poinformuje o nagrodach dla osób, które udzielały się w większym stopniu i podam dokładne informacje o maksymalnym poziomie oraz expie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Rs'y zostaną poprawione do godziny 19.

Reszta chyba powinna działać poprawnie, oprócz min, bo nie były dokładnie testowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugi/problemy na dzis :
- miny sapera w dalszym ciągu nie działają
- na serwerze zniknal napoj energetyczny juz z jakies 2 dni
- tajemnica generala nie zabiera 100+int (czasami losowe wartosci :15, 30, 40 hp)
- eliminator i ogranicznik działają dopiero po wystrzeleniu 5-8 pociskow
- trzeba poprawic opis betonowego ciala 
- przydaloby sie zmniejszyc predkosc gdy jestesmy po aktywie Ducha
 

*Nóż komandosa- perk ten powinien dac nam mozliwosc zabicia kogos na "raz" ale tylko z prawego przycisku myszy

** zauwazylem jeszcze cos, czasami ludzie nawet wbiegajac w moje 2 miny otrzymywali tylko 65/70 dmg

Edytowane przez efiLoN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest maly wielki problem, na mapach z hostami, posiadając perk:duch gdy juz trzymamy hosta na plecach i uzyjemy perku mozemy z nim latac przez sciany, przez co ratujemy go w sekunde

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up wszystko się zgadza. 

Proponuje dodać opcje /rs aby mieć możliwość sprawdzenia jaka piosenka w tej chwili leci albo żeby wyłączyć te piosenki bo czasami ktoś narzeka i pisze:  "Jak wyłączyć tą muzyke pod koniec rundy". Jeszcze jedna sprawa chodzi o adminów trochę mało ich jest z rana a dziś gram od 6:00 i na serwie byłem a właściwie jestem już 6 godzin i już kilka podejrzanych typków było tylko nie ma kto banować :D Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up wszystko się zgadza.

 

Proponuje dodać opcje /rs aby mieć możliwość sprawdzenia jaka piosenka w tej chwili leci albo żeby wyłączyć te piosenki bo czasami ktoś narzeka i pisze: "Jak wyłączyć tą muzyke pod koniec rundy". Jeszcze jedna sprawa chodzi o adminów trochę mało ich jest z rana a dziś gram od 6:00 i na serwie byłem a właściwie jestem już 6 godzin i już kilka podejrzanych typków było tylko nie ma kto banować :D Pozdrawiam.

A to jest jakis bug/problem nie pisz takie rzeczy w dziale Propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to inaczej. Problemem jest to, że po wpisaniu komendy /rs nie wyskakuje nam okienko z możliwością zobaczenia piosenek, lub ich wyłączenia. Czasami komuś to przeszkada ten RS. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przecież to nie jest bug, komenda !res służy do wyłączania/włączania rs'ow, a nie do oglądania playlisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności