Skocz do zawartości

[BETA] Zgłaszamy Bugi/problemy


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to już zostało zgłaszane i czy tak nie ma być ale według mnie nie powinno.Hashassyna nadal widać na radarze mimo że kuca on na kosie w bezruchu,jesli tak ma być to lepszym rozwiązaniem byłoby poprawić jego widoczność na kucaku, ale usunąć z radaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest dobrze tak jak jest chociaż było by lepiej gdyby dali mu całkowitą niewidoczność a było go widać tylko na radarze, ewentualnie tylko zarysować troche jego model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NEWENS napisał:

też dobry pomysł ,ale wtedy trzeba by usunąć także widoczną kosę

No tak właśnie o to mi chodzi usunąć całą widoczną kose a zarysować tylko troche model postaci i żeby był widoczny na radarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy to jest spowodowane tym że Elitarny.Snajper sie zepsuł czy to wina Cichego Zabójcy aczkolwiek gdy go trafiam nie zabijam go na raz pomimo tego iż nie ma perka który umożliwiałby mu uchronić sie przed InstaKillem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grając elitarnym miałem to samo, tylko zauważyłem, że buguje się wtedy kiedy walniemy scana przez jakąś ścianę. Betonowe ciało nie działa na Hassasyna z tego co zauważyłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, No Chance napisał:

Wczoraj grając elitarnym miałem to samo, tylko zauważyłem, że buguje się wtedy kiedy walniemy scana przez jakąś ścianę. Betonowe ciało nie działa na Hassasyna z tego co zauważyłem 

betonowe ciało działa na hassasyna miałem dzisiaj dwa razy betona na hassasynie i wszystko dobrze śmigało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Właściciel

Wiem, wina braku aktualizacji.

Zgłosiłem to do pukawki, bo to kolejny raz kiedy serwer sam się nie zaktualizował i musiałem robić to ja, ręcznie z poziomu panelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Klasa podporucznik nie odbija pocisków elitarnego snajpera. Perk nanopancerz nie działa. Klasa Zwiadowca gdy się teleportujemy blokuje nas w miejscu i nie możemy się poruszać ani strzelać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Klasa Komandos się buguje i nie zabija 1/1 z prawego pomimo tego że gracze nie mają perków kontrujących komandosa oraz dużej wytrzymałości zdażało mi się że świeże osoby które wbiły niedawno na server nie ginęły 1/1 zadawałem jedynie 55 obrażeń. I buty Luigiego sprawiają że komandos nie ma podwójnego skoku. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Perk Buty Jumpera nie działają (nie dają double jumpa)

2. Coraz częściej gracze blokują  się w minach które postawi ktoś z ich teamu, najlepiej by było włączyć przenikanie przez miny osób które są w tym samym teamie co osoba która stawia miny

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Grając weteranem zostałem zabity z granatu, a w opisie klasy jest, że jestem na nie niewrażliwy.

Buty grawitacyjne (czy jakoś tak) przestają działać w momencie jak użyje się drabiny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając Cichym Zabójcą z perkiem "Sandały Mojżesza" i potem go wyrzucając buguje się klasa. W każdej następnej rundzie słychać moje kroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności