Skocz do zawartości

PROPOZYCJE


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Zaproponowałbym małą aktualizację postaci:

*strzelec- bylbym za wprowadzeniem czegos co juz bylo w cs 1.6 a mianowicie dodanie 2giej broni, aby mial do wyboru m4 i ak. Wprowadzilbym rowniez wbudowany ogranicznik rozrzutu.

*wsparcie- postac ta musialaby miec zmieniona bron aby byla grana, chociaz na bizona. Przydaloby się rowniez usprawnienie rakietek (co do tego nie jestem pewien, bo gralem ta postacia raz, ale wydawalo mi sie ze cos bylo nie tak z nimi)

*Złodziej Perkow- postac ta jest prawie nie grana, przydaloby się jej wzmocnic statystyki i prawdopodobnie naprawic pasywną umiejetnosc. Sam nim nie gralem ale pare osob narzekało ze wykradanie nie dziala.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1. Nie jestem w stanie dodać dwóch broni, w csgo nie da się tego zrobić po prostu. Pytałem się na oficjalnym forum, ale tam niestety nikt nie potrafił pomóc

 

2. Bizon zostanie dodany, a rakiety dobrze działają

 

3. Podczas moich testów działało, zwiększę szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne propozycje:
 

*Wsparcie Ogniowe- klasa jest w ogole nie grana. Mysle ze to z powodu jego rakietek, lecą one zbyt wolno i ich zasieg jest za maly, nie wystarczy nawet na połowe longa na de_dust2. Proponowałbym zrobienie przynajmniej tego co bylo w cs 1.6, aby lecialy one dopóki sie o cos nie rozbiją.

*Złodziej Perków- klasa w porownaniu do innych klas jest zbyt slaba i bez dobrego perku nie jest w stanie za duzo zrobic w porownaniu z innymi klasami typu medyk, sniper, saper, komandos. Proponowalbym zwiekszenie jego wytrzymalosci do [30 pkt] co pomoze mu przynajmniej w malym stopniu dorownac innym :P

*Strzelec Wyborowy- to samo co u klasy wyżej. Postac jest zbyt slaba w porownaniu do innych. Przydaloby sie zwiekszyc jego kondycje do chociaz [-15 pkt] i mozna by pomyslec nad zrobieniem jakiegos pasywu dla niego. Poczatkowo postac ta miala sie charakteryzowac tym ze ma 2 bronie, ak i m4, ale nie jest to mozliwe niestety. W cs 1.6 na niektorych serwerach mial on wbudowany ogranicznik rozrzutu. Bylbym za wprowadzeniem tego na okres probny
 

*Saper- jego min w ogole nie widac, mozna wprowadzic cos takiego, by rzucaly one malo widoczny cien ktory pomoze choc w malym stopniu wykryc mine 

Edytowane przez efiLoN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Notatki kapitana mają od 1 do 4, a ty chcesz by miały wartość od 1 do 2, tak, dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Okej, około godziny 16:00 odbędzie się przerwa, podczas której zostaną poprawione klasy

Strzelec wyborowy - poprawiono statystyki
Zlodzie perkow - poprawiono statystyki

Tytanowe naboje - od 10 do 25 dmg

Notatki kapitana - od 1 do 3 odbić

Silnik - Dodanie w całości wersji anglojęzycznej

Dodanie kilku nowych perków z waszych propozycji (dam tam informację)
Dodanie kilku nowych rs'ow do listy

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to tytanki jeszcze troche za slabe bo te 10 czy nawet 15 obrazen nie robi wrazenia, jak dla mnie powinno sie zaczynac od 15 do 25-30, ewentualnie wprowadzic jeszcze itemek platynowe naboje ktore dadza od 22-32 obrazen(perk z 1.6), a notatki jeszcze za mocne :P majac 3 naboje jest sie niesmiertelnym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, około godziny 16:00 odbędzie się przerwa, podczas której zostaną poprawione klasy

Strzelec wyborowy - poprawiono statystyki

Zlodzie perkow - poprawiono statystyki

Tytanowe naboje - od 10 do 25 dmg

Notatki kapitana - od 1 do 3 odbić

Silnik - Dodanie w całości wersji anglojęzycznej

Dodanie kilku nowych perków z waszych propozycji (dam tam informację)

Dodanie kilku nowych rs'ow do listy

 A daloby rade dodac jeszcze jakies (chociaz kilka) nowych ale duzych map ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ -_- Mam pare map pod cod (Duże) Na 3 bsy itp. Jeżeli potrzebujesz takich map napisz mi na pw.

Edytowane przez Dubstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dzisiaj w nocy planuje zrobić jeszcze jedną przerwę, ale w niej nie będzie większych nowości, głównie chodzi mi o poprawnie niektórych tłumaczeń w pluginach standardowych i sprawdzenie kilku nowych pluginów, które zamierzam wgrać.

 

 

Serwer włączony, zaraz dodam mapy, a co do nominowania map, też niedługo się pewnie pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wprowadzic nieskonczone ammo kazdej klasie bo jak wiadomo na cod modach mozna miec wiecej hp pozatym jest wiecej ludzi niz na mm czyli wiecej ammo trzeba stracic i czasami zdazy sie ze ammo sie skonczy a innej broni podniesc nie mozemy

 

@Edit

Nwm ale napewno do PM przydalo by sie dodac

Edytowane przez Magnetar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieskonczone ammo to kiepski pomysl grajac negeven czy p90 trzymasz tylko lpm i nic nie robisz a niektorych sam dzwiek wkurza ;/ sluchaj tego przez 3-4 rundy caly czas ...  -_- ma racje lepiej by bylo do sklepu dac ammo za jakies 3,5k i proponuje dodac vote typu "wyrzuc gracza" 

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vote typu wyrzuc gracza odpada na codmodzie. Czasami moze byc taka sytuacja ze jakis gracz będzie rozwalał wszystkich i komus sie to nie spodoba, to mogą sie zmowic gracze i wykorzystac tą opcje w celu innym niz bylaby ta opcja dodana

Od tego są admini zeby wyrzucac graczy, ja na steamie jestem praktycznie caly dzien. Gdy jest jakis problem wystarczy napisac wiadomosc a ja w przeciagu 5 min(w zaleznosci czy mam odpalonego kompa czy nie) wbije.

Edytowane przez efiLoN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności