Skocz do zawartości

Reset 01.10.2015 - Propozycje, bugi, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Zmienie tego zabijake.

 

Można zmienić to, aby widoczny był postęp misji :)?

Postaram się do jutra ten plugin zaktualizować na serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja składam propozycje żeby snajpier miał 1/2 z awp ;D

Wbijesz duży level, wbijesz dużo w inte i będziesz miał takie 1/2 . 

Na 350 1/x w klasie jest za mocne, odpada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna grywalna mapka dobra na mniejszą jak i większą ilość osób (sprawdzona mapa, kiedyś była na bf2 :P)
http://cs.gamebanana.com/maps/178414

 

zamieniłbym jeszcze nuke2x2 na tą: http://cs.gamebanana.com/maps/183487

Edytowane przez MBlazE
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakby zmiast tych perków " Prawdziwy CT/TT " Dać " Złote AK/M4 " i dodać żeby były te bronie faktycznie takie złote i do tego perku +8dmg z danej broni :)

 

i ja bym dał komandosowi niewidkę na kucaczu z nożem, (jak kuca to ma tą niewidkę) i żeby ta niewidka była np. 60/255 czy coś koło tego :)

Edytowane przez Patryg5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryq , są podmienione modele broni, jak byś nie zauważył. Po co kolejne modele dodawać tylko dla perku? 

Odpada na nie

 

Tak samo komandos, wystarczą mu staty bazowe i 1/1 ppm, klasa się nie będzie opierać na umiejętnościach pod daną broń. 

Będziesz miał niewidke, będziesz miał 1/1 to co to za gra będzie, prawie jak cichym zabójcą . 

 

To samo na nie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy nie dałoby się przerobić klasy medyk???

Mam na myśli to żeby odjąć mu ze 2 apteczki a dodać umiejętność wskrzeszania sojuszników za pomocą noża.

To by było dobre rozwiązanie tak mi się wydaje :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to może masz racje bo ten medyk jest silny, pompa dmg od inty, apteczka hp od inty. Na wyższym levlu nawet premką ciężko go zjechać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Kolejna grywalna mapka dobra na mniejszą jak i większą ilość osób (sprawdzona mapa, kiedyś była na bf2 :P)

http://cs.gamebanana.com/maps/178414

 

zamieniłbym jeszcze nuke2x2 na tą: http://cs.gamebanana.com/maps/183487

gotowe

 

Apteczki są zbugowane. Zamiast dodawać to odejmują HP

Dokładny opis sytuacji,

 

 

Mam pytanie czy nie dałoby się przerobić klasy medyk???

Mam na myśli to żeby odjąć mu ze 2 apteczki a dodać umiejętność wskrzeszania sojuszników za pomocą noża.

To by było dobre rozwiązanie tak mi się wydaje :)

Możesz podać jakiś powód dla którego mielibyśmy to zrobić? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sa te apteczki co się stawia, to po postawieniu ich i temu co je postawil i jego druzynie odejmuje hp jesli sa w zasiegu apteczki. (nie wiem czy klasa czy perk jest zbugowany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Kilka bugów:

-proszę o usunięcie bądz naprawienie na mapie de_lidl na respie tt po wskoczeniu w kebaby dodaje hp i to bardzo szybko.

-mapa cs_uplink gdy jest 10vs10 ginie po 1 osobie z teamu

 

2.Prosiłym o naprawienie perku "apteczka" ponieważ wg nieleczy a powinniem 1x uleczyć maksymalnie

 

3. Prosiłbym o przywrócenie pluginu aby każdy słyszał każdego , na serwerze zrobiło się bardzo nudno ciągle chodzisz i zabijasz a nawet niema z kim pogadać, pożartować czy pośmiać się jak bylo wcześniej. Jest to też dodawanie pracy adminow ponieważ jeśli jest admin w ct a w tt wejdzie jakiś gracz i zakłuca to admin tego nie słyszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 

Można dodać bloki wchodzenia tam, ale od tego jest admin żeby banować. A o bugu nikt prawie nie wie i lepiej aby tak zostało. 

cs_uplink można podmienić respawny na większe i nikt nie będzie ginąć, tylko czy się opl? 

 

3. 

Nie, ponieważ to przeszkadza bardzo w grze. A gracze nie zważają na to że się drął a żyjący to wszystko słyszą, to tym bardziej odpada.

Ale żeby po śmierci można gadać każdy z każdym nie przeszkadzając żyjącym proponuje wgrać. 

 

http://amxx.pl/topic/3225-voices-management/

 

Cvary;

vm_alives 0
vm_deads 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Siwy tak samo jak wyżej napisałeś od tego są admini aby pilnować spokoju. Albo zmienic ze all zywi slysza siebie i umarli siebie z 2 teamów albo całkiem wywalić ten plugin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego pluginu nie ma na serwie, ja go proponuje wgrać. 

Na serwerze można ustawić na razie tylko 1 komendę umożliwiającą wszystkim gadanie, albo tylko team słyszy team. 

Ten plugin - 3. Jest bardziej rozbudowany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym aby zrobić tak żeby martwi rozmawiali z martwymi z obu dwóch teamów zawsze to coś można pogadać a tak to cisza jest straszna ;( 

A żyjący niech słyszy tylko żyjącego z swojego teamu. Trzeba wgrać taki plugin jak zaproponował Siwy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności