Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Vincent_Patelnia][K.A.C]


Vincent_Patelnia

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:


[Vincent_Patelnia][K.A.C]


2. Imię:


Kamil


3. Wiek:


15 Lat


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):


9/10, Bardzo dobre ; )


5. Mikrofon(Tak/Nie):


Tak


6. Składka (Tak/Nie):


Tak


7. Link do swojego GT**:


http://www.gametracker.com/player/%5BVincent_Patelnia%5D%5BK.A.C%5D/193.33.176.64:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:  


Witam. 


Mam na imię Kamil mam 15 i mieszkam w Warszawie, 

Uczęszczam do 2 klasy gimnazjum.

Infomatyka jest moją pasją i chciałbym związać z nią swoją przyszłość zawodową. Interesuję się również grafiką komputerową, videofilmowaniem, piłką nożną, beatboxem oraz kulturą Hip-Hop w Polsce. Po ukończeniu szkoły gimanzjalnej chciałbym udać się do liceum na kierunku: Informatyka/Elektronika 

Jestem osobą miłą i wyrozumiałą. Staram zawszę znaleźć wyjście z problemu i przekazywać tą wiedzę swoim podopiecznym. Jestem cierpliwy punktualny, są te cechy które najbardziej cenie sobie u ludzi. Uważam się za osobę kreatywną, która potrafi stworzyć coś z niczego. Zawszę dążę do swojego celu i ponoszę odpowiedzialność za swoje czyny. 

W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi oraz dużo fotografuję, aby podnieść swoje umiejętności w tej technice. Interesuję się również kinematografią, dlatego też oglądam wiele filmów i szczegółowo dopatruję w nich ujęcia, kadry, efekty specjalne, aby w przyszłości móc stworzyć coś podobnego. 

Z gatunku filmowego najbardziej lubię filmy o tematyce gangsterskiej m.in: 

-"Ojciec Chrzestny" reżyserii :Francis Ford Coppola 

-"Chłopcy z ferajny" reżyserii: Martin Scorsese 

- "Człowiek z Blizną" reżyserii: Brian De Palma 

Jest to moim zdaniem czołówka filmów tego gatunku. 

Jak już wcześniej wspominałem od 8 miesięcy pracuję w programach graficznych m.in Corel Draw oraz Photoshop. Bardzo chciałbym aby w przyszłości połączyć ten kierunek z moją karierą zawodową. 

Jestem również ogromnym fanem Wuwunia, oraz całej ekipy Wielkie JOŁ. Słucham na co dzień rapu, głownie Tedego oraz "młodych kotów" którzy dopiero zaczynają swoją przyszłość z Hip-Hopem. Uważam jednak iż człowiek powinien słuchać muzyki każdego gatunku, dlatego też nie zamykam się tylko w jednym rodzaju. Często w mych głośnikach można spotkać: Trance, Electro Hause oraz typowe hity lecące na co dzień w radiu. 

Nie jestem typowym graczem, który 3/4 swojego czasu poświęca komputerowi. Staram się raczej większość czasu spędzać na świeżym powietrzu.Na Sieci CSC Adminem byłem 2 razy na 45k cod modzie i na 4001k. Adminem mogę zostać Ponieważ jestem graczem aktywnym ogarniętym i umiem wykryć Cheaty u innych graczy. Rozróżniam praktycznie każdy rodzaj cheatów. Wiem że na serwerze obowiązuje kultura. I umiem również okazać szacunek lepszemu. Spotykałem kiedyś adminów od których ludzie dostawały bany za zabicie ich więc Pozdro :D. Myślę że bardzo dobrze się sprawdzę na posadzie admina i nikt się na mnie nie zawiedzie co mogę nawet obiecać :)

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:


Nie posiadam.


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:


2-3 godz :D


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):


Dni robocze: Od 16 do 21:40, 


Weekendy: Od 9 do 22   :)


12. Staż w grze counter strike 1.6:


Hmmm, 4 lata?


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )


2x na CSC i 1x na innej sieci ; )


 


Wymagania:


  1. Ukończone 15 lat -
  2. Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze - (Szybko nabije, Obiecuje.W wrześniu 2014 r. Miałem dużo więcej niż 20)
  3. Zachowanie kultury na serwerze +
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum +
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
  6. Posiadanie mikrofonu +
  7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +   

 


 


Z poważeniem i nadzieją [Vincent_Patelnia][K.A.C]


Edytowane przez Vincent_Patelnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:O Nie mogę dać Ci tak choćbym jakoś chciał.
Raz, skopiowałeś 3/4 zawartość z działu przywitania do podania, to jest inny dział i tam jest inny dział, nie ma że boli.
Dwa, żeby Ci tam chociaż cały grzyb brakował do tych 20 godzin to rozumiem, ale to jest ZBYT mało żeby dać Ci chociaż krople nadziei, a przecież jesteś cierpliwy, mogłeś się wstrzymać i nabić te godziny.
Wiek można Ci darować, bo Cię znam i wiem, że jesteś bardziej ogarnięty niż 2/3 adminów z COD'a. Przykro mi, wiadomo z góry, że to podanie zostanie odrzucone, więc będziesz miał tydzień na przygotowanie się do 2 podania.
Powodzenia życzę, będę obserwować Twoje postępy.

Edytowane przez ★ Shady ★
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.
Wróciłeś 3dni temu(Jak się nie mylę) a już składasz podanie ?
Jeśli złożysz je za 2-3tygodnie to moja wypowiedź będzie inna.
Podanie jest ładnie napisane, lecz dopiero wróciłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności