Skocz do zawartości

Losowanie - miesiąc kwiecień


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Planuje co miesiąc tworzyć konkurs o nazwie "Losowanie", w którym będzie można zdobyć gifty do gier, kasę w naszym sklepiku(shop.cs-classic.pl), donatora na naszym forum(forum.cs-classic.pl), itp.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić wzór podany niżej i wkleić go w ten temat. 20.04.2015 wylosuje 10 osób, które zdobędą nagrody. Udział może wziąć każda osoba posiadające czyste konto na forum(nie posiadające ostrzeżeń), grająca na naszych serwerach oraz uczestnicząca w życiu forum.

Wzór
Nick:
Co ci się podoba w naszej sieci?:
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:

Nagrody:

  1. 2 gifty do gry Counter Strike Global offensive 
  2. 2 gifty do gry Counter Strike 1.6
  3. 2x 10 zł w sklepiku i 2x 5 zł w sklepiku
  4. 2x Ranga Donator
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Mashiro
Co ci się podoba w naszej sieci?: serwery cs:go i 1.6, forum, :ban:,  ogarnięta administracja i przede wszystkim fajni ludzie i syrenka nati XD
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): od któregoś grudnia
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: serwer jailbreak cs:go i jakiś gg ;p

Edytowane przez Mashiro *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Zygi zabijaka
Co ci się podoba w naszej sieci?:Wszytko w tym najlepsze działy :D
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):swoją karierę rozpoczełem na 2k1 od połowy października :)
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:nic.Wszystko jest jak powinno być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: maly. / mihu_s
Co ci się podoba w naszej sieci?: Podoba mi się harmonia i atmosfera panująca na forum, zaś z drugiej strony serwery ( ich liczba też ma znaczenie ) i również atmosfera na nich panująca. Miałem przyjemność grać na COD 45k, 4 FUN i FFA i muszę przyznać że nie zawiodłem się na nich. Może trochę na 4FUN ale trudno bywa :) Teraz przesiaduję na FFA i będę siedział dalej na nim !:)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Można powiedzieć, że od roku 2013/2014 z przerwami ale w zeszłym roku od października zostałem na dłużej !:)
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Chciałbym zobaczyć serwer 1.6 cs - DeathMatch/GunGame - oba te mody są super i pomagają poprawić skill'a :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: GRUFFI

Co ci się podoba w naszej sieci?: Fajni ludzie i poziom gry

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): od marca roku 2014 chyba

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Tymbarkowa ;3
 

Co ci się podoba w naszej sieci?: Atmosfera, ludzie no kurde wszystko xD

 

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):  od grudnia 2013r  :D
 

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Więcej konkursów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Madridistat
Co ci się podoba w naszej sieci?: Atmosfera , znakomici ludzie , Wszystko jest świetne !
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): na serwerze onlydd2 wbije mi nie długo 500godzin , a na forum 14 dni , jestem z wami już prawie rok w Czerwcu właśnie minie! :)
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Jak na razie wszystko na swoim miejscu , oby tak dalej

 

 

Pozdrawiam Madri,!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Evviva L'arte 
Co ci się podoba w naszej sieci?:Atmosfera, ludzie, serwery [większość], ład i porządek na forum oraz ciekawe konkursy :D 
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):Cod 2k1 lvl 120h Zombi mod blisko 600h gram od pół roku czy coś xD 
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:W zasadzie to nic, bo jest dobrze jak jest, serwer są  okej, forum też tylko lipka, że usunęli emotkę :ban: cMHN84w.gif

Edytowane przez Evviva L'arte!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Visha
Co ci się podoba w naszej sieci?: Atmosfera i zorganizowanie Administracji
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): od października 2013
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: więcej serwerów cs:go :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:

CiapatyMurwa

 

Co ci się podoba w naszej sieci?:

Bez wątpienia panujący tu ład jest zaletą forum. Jeśliby wejść na inne fora to sprawiają one wrażenie upadających. Spowodowane jest to tym, że przy naszej posiadającej aż 16 serwerów  sieci inne posiadające tych serwerów od 2-6 się chowają. Mamy ogromny wybór, jesteśmy dostępni na platformach 1.6 oraz GO a także posiadamy własny serwer TeamSpeak. Co więcej każdy dział ma swojego opiekuna, każdy dział jest regularnie sprawdzany, czyszczony.  Na forum panuje kultura a przejawy nieposłuszeństwa regulaminowi są już w zalążku niszczone, ludzie są zżyci i otwarci na nowych. To sprawia, że warto przyjść na naszą sieć.

 

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):

Około marca ubiegłego roku rozpocząłem przygodę z deathrunem, dnia 21 kwietnia 2014 zarejestrowałem się na forum. Dzisiaj jestem aktywnym forumowiczem a także graczem większej ilości serwerów.

 

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:

Nie odkładam propozycji dla podań czy konkursów, każdą ideę zapisuję i w możliwie najszybszym czasie wykładam w dziale propozycji. Jednakże są rzeczy, które chciałbym zobaczyć ale spotkały się z dezaprobatą. Jest to na przykład serwer 1.6 Only Surf_Ski_2, który przed laty zatrzymał mnie na długie godziny gry przy sobie. 

Edytowane przez CiapatyMurwa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Mako :D
Co ci się podoba w naszej sieci?: Atmosfera na forum jak i na serwerach. Teraz odkąd mamy nowych moderatorów i administratorów forum jest w idealnym porządku :D 
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Od maja 2k14r. Zacząłem na 4k1 dawnym a potem FFA, 4fun, teraz ODD2 :D 
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Dodałbym emotkę :ban: :D zmieniłbym topkę dd2- dodałbym się gdzieś tak na 1 miejscu :D Dodałbym tez serwer cs 1.6 DD2+DM :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: NexT.

Co ci się podoba w naszej sieci?: kolory nicków haha i atmosfera

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):gram od poczatku tego roku (14 stycznia) tak jak na forum xd (98 godz na serwi )

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: dokladnie to nie chciałbym zobaczyć crashy na DD2 .

Zmienić to NIC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: natalja
Co ci się podoba w naszej sieci?:wygląd forum, emotki na sb, administracja, pomoc od każdego uzytkownika, angażowanie sie opiekunów w rozwoj serwera, przestrzeganie regulaminu, luzna atmosfera, aktywnosc w kazdym dziale, Mashiro jako syrenka <3
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): rok będzie <3
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Serwer cs go only: mirage, dd2, inderno, nuke <3

Edytowane przez natalja
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: S}{aDoW
Co ci się podoba w naszej sieci?: serwer FFA :D
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Od grudnia 2013 z przerwami :)
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Serwer Deathmatch dla cs 1.6

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: fikuś
Co ci się podoba w naszej sieci?: Atmosfera, nikt nie potrzebnie się nie spina o byle co i co najwazniejsze najlepsza Administracja.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Od kwietnia 2014 roku zacząłem grac na CoD MoD 4001 level, niestety potem nie grałem dosyc długo ponieważ nie miałem czasu, nie tak dawno wróciłem ale długo sie nie nacieszyłem bo banicja dostałem.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Chciałbym aby kiedys powstało csc-radio i dużo więcej wiecej konkursów to jedynie co bym chciał. Tak jak kiedys wspomniałem że dosyc dużo zmian zostało juz wprowadzonych i narazie nic nie potrzeba dodawac ani zmieniac. xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: HiszpanskiTorreador

Co ci się podoba w naszej sieci?: Atmosfera, serwery, ludzie, ogólnie rzecz biorąc wszycho!

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Jakoś od listopada 2014 roku

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Ogólnie myślę, że byłoby spoko zobaczyć jakiś nowy serwer 1.6 może jakiś pokemod czy coś. Tak to wszystko jest idealnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Jaskier
Co ci się podoba w naszej sieci?: Atmosfera na serwerach cs go i ludzie którzy tam grają
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): 11 miesięcy
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Serwer only mirage/inferno/dd2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick:★MrSkill_SnipeR_4EveR★
Co ci się podoba w naszej sieci?:Najbardziej serwery cs go ;)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): hmmm... pamiętam że jakoś od CHYBA października zeszłego roku :)
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Na tą chwilę jest chyba wszystko co potrzebne dużo serwerów cs 1.6 jak i cs go więc jest wszystko ale może serwer jakiejś innej gry tak dla odmiany może prywatny serwer metin2? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NICK:


Omega *


 


Co ci się podoba w naszej sieci?:


Najbardziej na tej sieci podoba mi się Atmosfera jak i użytkownicy. Oczywiście nie zapominając. Podobają mi się wszystkie serwer jak i administracja których ich pilnuje. Również podoba mi się pomoc którą możemy uzyskać na tej przepięknej sieci. Ludzie tworzą sieć. Zapamiętajmy


 


Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):


Zacząłem grać na tych serwerach tusz przed założenie konta na forum.  Myślę że od 5 sierpnia 2014 roku. Pierwszym serwerem był diablomod na których spędziłem najwięcej czasu.


Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:


Na tej sieci chciałbym tylko i wyłącznie zobaczyć nowy styl pod forum o tematyce Cs zrobiony specjalnie NA Cs-Classic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Lebron
Co ci się podoba w naszej sieci?: Wszystko ludzie, styl, serwery oraz najważniejsze że jest ogarnięta administracja to znaczy UBTeam się wywiązuje ze swoich obowiązków codziennie, Moderatorzy świetnie się sprawują są mili i pozytywnie do nas nastawieni :DAdministratorzy chociaż są nowi to i tak chcą dużo wprowadzić na forum jak i na serwery :D AA Nasz kochany Właściciel @-_- Karolek świetnie to wszystko zrobił i serwery i forum dlatego jesteśmy mu za to bardzo wdzięczni :)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Gram od listopada, konto mam od grudnia 2014 roku a aktualnie gram na zombie modzie cs 1.6 i deathrun cs 1.6 wcześniej jednak na cod mod 45k lvl :D I czasami na serwerach CS:GO CSC :)
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Chciałbym zobaczyć oczywiście więcej graczy na serwerach i użytkowników na forum oraz chciałbym żeby powstał serwer GunXpMod cs 1.6 lub GunGame albo DM też cs 1.6 :D I oczywiście więcej turniejów jak i konkursów z ciekawymi nagrodami :)

 

Za Kolor czerwony Serdecznie Przepraszam ale nadaje Kolor dla tych poszczególnych rang :D

 

Z Pozdrowieniami Lebron :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Emin3m
Co ci się podoba w naszej sieci?: Hmm macie fajnego Cod Moda 350 lvl
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): chyba od ponad tygodnia, ale ręki nie dam sobie uciąć 
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Hmm, więcej serwerów i więcej adminów na Cod Modzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: xKardzio
Co ci się podoba w naszej sieci?: Wszystko :P Servery, ludzie, atmosfera.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Od końcówki września. Około 350 godzin przegranych mam.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Wszystko jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Fresh

Co ci się podoba w naszej sieci?: Wspaniałe serwery, miła atmosfera.

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): pierwszy raz grałem w lipcu ubiegłego roku.

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Chciałbym aby po wpisaniu w google "cs" pojawiało się nasze wspaniałe forum. I chciałbym aby powstał serwer jailbreak lub surf.

Edytowane przez Fresh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:

Buu_szeK™
Co ci się podoba w naszej sieci?:

Atmosfera na forum jak i serwerach, miła i ogarnięta administracja(UBT Naj XD).
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):

"Użytkownik od 20 cze 2014"
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:

Wszystko jest w jak najlepszym porządku, lecz pomysł S}{aDoW'a mi się spodobał.
Mógłby powstać serwer DeathMatch 1.6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Magnetar

Co ci się podoba w naszej sieci?:Wszystko

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):Gram juz tu od ponad roku i jest mi tu dobrze

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:Zmieniac nie ma co a jedyne co by sie przydalo to wiecej serwerow CS:GO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności