Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie #SzeregowiecPL


SzeregowiecPL

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: SzeregowiecPL

2. Imię: Paweł

3. Wiek: Jeszcze 18

4. Znajomość Sourcebans (1-10): Hm.. Nie wiem jak się ocenić? Komendy itd znam. 7/10?

5. Mikrofon (tak/nie): Tak

6. Składka (tak/nie): Tak

7. Link do swojego GameMe***: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/239835

8. Parę słow o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać administratorem ze względu na to, że będę częściej grał teraz na tym serwerze, gram w dość nietypowych godzinach np 2-5 rano, 7-10 rano. Dopiero od niedawna stoi ten serwer więc nie powiem, że nie widuje często adminów, ale o takiej porze nie każdy jest dostępny. Szczerze powiedziawszy to do podania skłoniło mnie to, że właśnie grałem o takiej nie typowej godzinie na serwerze i niestety trafił się pan mierzący przez ściany.

9. Steam_ID: STEAM_0:0:27780779

10. Ile czasu możesz poświęcic na serwerze: Mogę poświęcić czas w dniach roboczych czasami porannymi godzinami jak pisałem, i od 16/17 różnie od 1 h do kilku godzin. + weekendy dość sporo. Nie będę pisał, że jestem dostępny nie wiadomo ile i, że cały weekend mogę poświęć na serwer, ponieważ sam nie zdzierżę gry w csa non stop 10 godzin.

11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Pn-Pt mogą być to godziny poranne i na pewno po 16/17. Weekendy często późno w nocy / wieczorami ~17 - 22.

12. Staż w Counter-Strike Global Offensiv: Od istnienia zamkniętej bety.

13. Czy posiadałes juz admina? (nie podajemy linków): Tak

 

MOJA UWAGA: Nie posiadam jak w wymaganiu "25 godzin spędzonych na serwerze " bo nie wiem co aż tyle godzin bym tam robił. Na serwerze mam aktualnie w 1,5 dnia 9 godzin i 15 minut i już wbiłem top1 więc 25 godzin na obecną chwilę nie mam jak po prostu zrobić.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ukończone 16 lat 

-  2. 25 godzin spędzonych na serwerze 

+ 3. Przynajmniej 10 sensownych postów 

4. Wymagane jest posiadanie mikrofonu 

5. Czyste konto nie posiadających warnów 

6. Składka 

+ 7. Znajomość zasad panujących na serwerze

 

Odnośnie 25 godzin ~ Serwer jest nowy dlatego uważam, że w tej sytuacji jest ten punkt mało ważny.

Dodatkowo jak sam napisałeś grasz o "nietypowych" godzinach gdzie rzadko kiedy inni admini o tej porze są  dostępni dlatego tym bardziej jestem na TAK. :) Poza tym odnośnie samej twojej osoby dużo nie trzeba mówić - jesteś miły, można pogadać, pograć, pośmiać. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

 

Pozdrawiam,

Besiałke 
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie się nie da dać na nie :O

 

Wczoraj wchodziłam na zawołanie gracza,bo ktoś szalał na mikro -byłeś online

Wbijam później -byłeś online xD

Jesteś ogarnięty, dobrze grasz i nic ci problemów nie sprawi na pewno xd

 

Takkkkkk

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności