Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na gracza "?EcK0!?"


Czikarelli

Rekomendowane odpowiedzi

Składam skargę na tego gracza, ponieważ podpowiedział dla tt gdzie sejwuję na inferno. Zostałem 1 vs 5 więc nie opłacało mi się atakować.

nick: "?EcK0!?"

(ten cudzysłow wchodzi w skład nicku)

godzina: ~19:45

Steam id z komendy STATUS: # 599 9 ""?EcK0!?"" STEAM_1:0:80123281 21:00 65 0 active 80000

 

Pewnie on i większość osób będzie się tłumaczyła czemu sejwowałem, jeżeli nie miałem broni? Otóż sejwowałem dlatego, że miałem kevlar+helmet(1000$),smoke(300$),

2x flashbang(2x200$=400$),defuser kit(400$), łącznie 2100$. Nagroda za przegraną rundę to 2400$, bomba była podłożona, czyli dostałbym pieniądze za przegraną i tak i tak, więc mógłbym kupić sobie jeszcze śmiercionośne mp7 czy scouta, czy pro90.

 

 

A ten konfident powiedział dla drużyny przeciwnej gdzie sejwuje. zabiłem jedną osobę i zginąłem. Myślę że nikt nie chciałby grać z taką osobą. Demka nie dołączę, bo jeszcze nie zuploadowali, ale załączyłem screenshota chatu (zrobionego rundę później). Proszę o zbanowanie tego gracza, ponieważ złamał on dwa punkty w regulaminie. Dla przypomnienia: 

1.4 Każdy ma obowiązek grać zespołowo. (sorry ale on takim zachowaniem nie ułatwia gry i nie gra zespołowo)

 1.7 Nie utrudniamy gry naszemu teamowi. (poprzez powiedzenie dla drużyny przeciwnej gdzie jestem, straciłem wyposażenie, co utrudniło grę mi i mojemu teamowi)

 3.5 Utrudnianie gry -> kick -> ban do 4h ->(również rasze lub nieodpowiednie kampienie)

post-14458-0-33225200-1432489635_thumb.jpg

Edytowane przez Czikarelli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Brak wzoru, niby jakiś zalążek jest.

2. Sam napisałeś, że sejwujesz, a on dodał tylko 1 słowo, które na mapie oznacza kilka miejsc, chyba, że dokładnie wiedzieli, że siedzisz na BS.

3. 3.5 Utrudnianie gry -> kick -> ban do 4h ->(również rasze lub nieodpowiednie kampienie), w takiej sytuacji jak idzie podpowiedź to Admin zwraca uwagę najpierw, a przy powtarzaniu się już może karać, a sam widzisz, że ban to ostateczność, więc jeśli sytuacja z tym graczem będzie się powtarzać to wtedy otrzyma bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności