Skocz do zawartości

Wybory 2015 - Duda wygrał.


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 Chciałbym poznać waszą opinie na temat Dudy. Co o nim myślicie? Będzie dobrze sprawować się na miejscu Prezydenta.?

Zapraszam do wypowiadania się! Śmiało :)

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sie stało ze duda wygral xd według mnie bedzie dobrze pełnił a może nawet jeszcze lepiej niz komorowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam -> http://kotkowicz.pl/2015/05/24/spierdalaj-ino-w-podskokach/

 

Moim zdaniem jeśli Duda wygrał, to znaczy, że większości Polaków nie podobały się rządy Komorowskiego. Może kraj zmieni się na lepsze, nie narzekajcie jak jeszcze nic nie wiecie ;) 

 

NO OFFENCE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można głosować na komora po tych wszystkich przekrętach,aferach i niezawetowanych ustawach, w normalnym przedsiębiorstwie jeżeli pracownik dopuści się naruszenia chociaż raz to jest usuwany ze stanowiska a mało brakło a by ten dziad nadal na stołku siedział. Sam miałem nadzieję że do II tury wejdzie Kukiz, ale niestety, nie oceniajcie Dudy przez pryzmat PIS, ponieważ nie wiem czy wiecie ale wieść niesie że Duda z Pisu odejdzie. To że Duda startuje z PIS nie znaczy że jest pachołem Kaczyńskiego, gościu jest młody wydaje się być inteligentny, nie wydaję mi się, że będzie ryzykował swoją karierę polityczną poprzez powiązania właśnie z Kaczyńskim.

 

PS. Komorowski gwódź do trumny wczoraj sobie wbił jak pie*dolił 15 min. o "pospolitym ruszeniu" i sugerował, że tylko PO to demokracja w Polsce, a PO z demokracją w ostatnich latach niewiele miało wspólnego

Edytowane przez Pistolejro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@natalja

 

napewno kaczyński będzie miał jakiś wpływ na Dude tak samo jak Tusk na Komora, ale po tym co Komorowski zrobił przez tyle lat to ja nie widzę tego człowieka piastującego urząd prezydenta. Poza tym jak można skreślać kandydata ze względu na partie, jakim trzeba być ograniczonym, nie twierdze że Duda to najlepszy kandydat, bo za takiego uważałem Kukiza, ale Komorowski miał swój czas i podpisał mase ustaw, upokorzył się na arenie międzynarodowej i w kampanii. Duda jest świeży, ma szanse coś zmienić, niestety większość wyborców obu panów głosuje na nich żeby drugi nie wygrał, z wieloma osobami które tak robią rozmawiałem i ich jedyny kontrargument na Kukiza to to że i tak nie przejdzie. szkoda, czas dudy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Głosowałem na niego :D

 

Ciekawe, jak pamiętam z twojego podania na admina, a nawet je zacytuje:

 

 

3. Wiek: 16 lat

 

Albo szybko się starzejesz, albo ktoś nam tutaj ściemnia? :D

 

Odnośnie Dudy czy Komorowskiego, to jest mi obojętne kto był / będzie prezydentem.

Tak naprawdę największy wpływ na nasze państwo ma rząd i tutaj można się spierać za kadencji jakiej partii będzie lepiej lub gorzej.

Prezydent pełni funkcję reprezentacyjną, a nie ustawodawczą, tak więc najgorsze co może Duda zrobić to opóźnić w czasie pewne ustawy lub pogorszyć stosunki międzynarodowe, ale czy my jako "Azjaci Europy" aż tak bardzo możemy je popsuć? -.-

 

 

 

@EDIT  Gooner96

Dlatego napisałem, że może co najwyżej opóźnić wejście jakiejś ustawy w życie, ponieważ prezydent ma prawo nie podpisać ustawy, lecz jeśli senat ją przegłosuję to już niema wyjścia, dlatego jest to tylko przeciąganie w czasie. 

A mimo że ma prawo inicjowania nowych ustaw, to nie znaczy że ustawy zostaną wprowadzone w życie, tym bardziej jeśli partia rządząca jest przeciwna prezydentowi i partii z której się on wywodzi. 

Edytowane przez Masek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masek każdą ustawe musi podpisać prezydent, może też wyjść z własną, a to czy będą sobie na złość robić z PO to już inna sprawa, oby tak nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności