Skocz do zawartości

CHyba Najlepszy teamat dla grajacych non stop


pawel1971tychy

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko propozycja jest prosta czasem wchodzimy o roznych porach typu 6 rano , 24 wieczorem i jest graczy 2 lub zero wkoncu biegamy az ktos wejdzie ale to tez gra jest 2vs 2 a mapa jest duza proponuje zeby admini grajacy o tych porach mieli mozliwosc zmienienia mapy z odd2 na mini dd2 bo taka jest mniej biegania cudowania only dd2 niech zostanie od 8 rano do ostatnich graczy czyli 4vs 4 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin decyduje do ktorej gramy mini mape jezeli wchodzi gracz ktory jest graczem 5-tym czyli 5vs5 automatycznie zmieniamy mape na duza mape dd2 (chodzi o godziny reanne, i tez wieczorne kiedy graczy niema

Edytowane przez pawel1971tychy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Jestem na nie.

Dodajcie BS limiter na mapę de_dust2 i wsio.

Macie tą zaletę, że Wasz serwer opiera się wyłącznie na jednej stałej mapie, dlatego wszelkie.. zmiany według mnie mogą działać na Waszą niekorzyść.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za lecz jak jakiś admin zmieni mapę na mini a gra np. 12 graczy to co ?

Pomysł S}{aDoWa jest lepszy, tak mi się wydaję krótko i na temat do 4 ct tylko a. Dziękuję i już na b nie podłoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to od 24 do 8 rano (dlaczego 8 ? Bo zaczynają się wakacje) ale na razie proponuję od 24 do 10. Ale i tak zostaje przy BS LIMITER tak jak Shad pisał

Do 26 czerwca od 24 do 9/10 a od 26 czerwca od 2 w nocy do 8 ! Ogarniacie ?!

Edytowane przez NexT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Paweł dał dobry pomysł ale nie o 24 to jeszcze gra spokojnie 10vs10 8vs8. Można zrobić tak że jak będzie 4vs4 już późno tak koło 2-3 w nocy w pisać na say'u "mala mapa" czy coś i zmienia się automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Only dd2 to only dd2
Paweł ja znam to uczucie jak są ze 4 osoby na serwerze, ale właśnie nie chodzi o to by tym 4 osobą zmieniać mapę, ale zapewnić każdemu innemu graczowi który wchodzi czy o 7 rano czy 15 albo 4 by był jednym z 32 graczy
Tu trzeba config serwera zmienić albo serwer przerzucić na inny hosting tu pingi są wysokie mój ping jest dość wysoki na innych serwerach miewam od 7-13 a tu do 30.. 
Wydaje mi się, że tam na górze lew nie chce hostingu zmieniać bo chodzi o koszty a serwer się utrzymuje vipy schodzą więc po co?! A po to żeby gracz miał lepiej, Ja ty czy oni.
Dużo serwerów dd2 daje rade nawet o 4 rano a większość to steamowi gracze którzy cieszą się niskim pingiem a na wysokie pingi to nawet ns nie narzeka bo jak demo gry to i dlaczego by nie miało lagować jak inni też lagi maja...
Ja lubię patrzeć na waszą prace co do dd2, ale rs'ami i takimi propozycjami to nie zdziałają H@ za wiele  to umili grę, ale nie zyska ludu..
Naprawdę powinno się pomyśleć tylko o najważniejszych pluginach i o zmianie hostingu bo na ten stan serwer miewa crashe laguje no i pluginow za bardzo nie dzwiga.. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Only dd2 to only dd2

Paweł ja znam to uczucie jak są ze 4 osoby na serwerze, ale właśnie nie chodzi o to by tym 4 osobą zmieniać mapę, ale zapewnić każdemu innemu graczowi który wchodzi czy o 7 rano czy 15 albo 4 by był jednym z 32 graczy

Tu trzeba config serwera zmienić albo serwer przerzucić na inny hosting tu pingi są wysokie mój ping jest dość wysoki na innych serwerach miewam od 7-13 a tu do 30.. 

Wydaje mi się, że tam na górze lew nie chce hostingu zmieniać bo chodzi o koszty a serwer się utrzymuje vipy schodzą więc po co?! A po to żeby gracz miał lepiej, Ja ty czy oni.

Dużo serwerów dd2 daje rade nawet o 4 rano a większość to steamowi gracze którzy cieszą się niskim pingiem a na wysokie pingi to nawet ns nie narzeka bo jak demo gry to i dlaczego by nie miało lagować jak inni też lagi maja...

Ja lubię patrzeć na waszą prace co do dd2, ale rs'ami i takimi propozycjami to nie zdziałają H@ za wiele  to umili grę, ale nie zyska ludu..

Naprawdę powinno się pomyśleć tylko o najważniejszych pluginach i o zmianie hostingu bo na ten stan serwer miewa crashe laguje no i pluginow za bardzo nie dzwiga.. 

 

Masz rację, w końcu to Only dd2, i "starajmy" się z niego nie robić 2maps, nie mówie że propozycja jest zła. Nie tylko Ty cierpisz na wysoki ping ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wina hostingu, prawda mają jakieś problemy ale nie aż takie aby serwery lagowały. 

50/50 , zaraz wgram bs limiter i zobaczymy jak się będzie grało przy małej ilości osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: BLOCK

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności