Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja


xKardzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otwieram szybką rekrutację, ponieważ na serwerze jest mało adminów.

 
1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):
5. Mikrofon(Tak/Nie):
6. Link do swojego GameMe**:
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:
8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:
9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:
10. Staż w grze counter strike Global Offensive:
11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Edytowane przez Shinozaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:AKACH

2. Imię:Sebastian

3. Wiek:17

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):Dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Jak juz pewnie wiecie mam na imię Sebastian.Wiek 17 lat.Mieszkam w Grudziądzu.W Counter-Strike gram od 7 lat.Lubie także gry wojenne :D

Dlaczego akurat ja bym miał zostać adminem na serwerze dlatego , że na serwerze rzadko kiedy jest jakikolwiek admin tym bardziej w godzinach porannych.Gracze często łamią regulamin gdy widzą że nie ma żadnego admina a moim zdaniem trzeba z tym walczyć!.Każdy napewno chciałby pograć bez osób łamiących regulamin.Kolejną rzeczą jest to iż znam smx na poziomie dobrym.Mam nadzieję że przekonam was tymi argumentami i dostane admina na okres próbny.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:1h-6h

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:Dni robocze aktualnie od 9-22 Weekendy niedziela 12-22 czasmi soboty.Po wakacjach natomiast weekendy bez zmian raczej natomiast dni robocze od 18-22

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 8,5 miesiąca

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: .:PeZo:.

2. Imię: Paweł

3. Wiek: 16

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): bd

5. Mikrofon(Tak/Nie): tak


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: BYłem juz tutaj adminem, straciłem go przez ostatnią nieobecność , teraz powracam do regularnej gry :) Serwer się ożywił , a ja napewno się przydam + mam już doświadczenie

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Dużo :D

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Wakacje = Codziennie :D = Zawsze jak nie gram mixa/turnieju :)

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: ok. 1500h

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Worst Awp EU

2. Imię:Mateusz

3. Wiek:15

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): tak

6. Link do swojego GameMe**: http://www.gametracker.com/player/Worst%20Awp%20EU/185.36.169.126:27136/ Tak wiem mało lecz wcześniej grałem pod nickiem Leon Zawodowiec

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: tak Wiem mam bardzo dużo banów... lecz na serverze jestem codziennie i to długie godziny teraz  już przestrzegam regulaminu :) zawsze , gdy ja jestem na serverze nie ma żadnego admina i zawsze jest nadużywanie mikrofonu obrażanie innych graczy itd... powoli na tym serverze nie da się grać... 

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Bardzo ale to bardzo dużo około 6 H dziennie

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Weekendy oraz dni robocze wieczory po południa 

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 424 godziny 

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak

Edytowane przez Worst Awp EU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:MateusZzzPL

2. Imię:Krzysztof

3. Wiek:19lat

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Mam na imie Krzysiek i mieszkam w małej miejscowości pod Krakowem każdą wolną chwile spędzam na spotkaniach ze znajomymi oraz graniem na serwerach sieci cs-classic,ale niestety gra staje się denerwująca podczas,gdy na serwerze nie ma admina i liczba osób łamiących regulamin nagle wzrasta ,uważam że trzeba z tym walczyć,częste upomnienia czasami skutkują,ale niestety nie zawsze i takich graczy niestety trzeba karać banem.Jestem  też kurturalny i bardzo często pomagam graczom gdy napotykają jakiś problem na swojej drodze.Myśle,że przkonałem was tymi argumentami i zostane adminem przynajmniej na okres próbny.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:w zależności od pobudki oraz dnia tygodnia,myśle,że około 5h+ dziennie 

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:poniedziałek-czwartek 10/11-24+ piątek-sobota 10/11-18/20 i sobota 10/11-24+ oczywiście w tych godzinach mogą sie zdarzać kilkugodzinne przerwy i powodu obowiązków domowych

10. Staż w grze counter strike Global Offensive:około 1500h łącznie na trzech kontac,gram od półtora roku 

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:byłem adminem kilkukrotnie w 1.6 w tym raz na jednej z większych sieci serwerów w polsce

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym dziale wypowiada się tylko xKardzio i osoby piszące podanie


Inne niepotrzebne wypowiedzi będą karane warnem!


Edytowane przez Omєga *
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Virre wcześniej N7B5 :).

2. Imię: Mikołaj

3. Wiek: 14

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): Dobre.

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak.


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Hmm mam na imię Mikołaj lat 14 pochodzę z małej miejscowości w województwie Mazowieckiem (Nie podam jakie bo przyjedziecie i mnie zgwałcicie :P). Interesuje siętak jak powiedziałem z przywitaniu sportem oraz komputerami :). Jestem miły, kulturalny oraz odpowiedzialny.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: teraz mam wakacje ale nieraz w tygodniu jadę z tatą w trasę :D. W weekendy tak po 5-6 h dziennie.

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Tak jak mówiłem w tygodniu nieraz jadę z tatą a w weekendy po 5-6 h. Jak nie jadę z tatą to wstaje o 9-10 i gram tak do 1 w nocy :P. Wiem Nolif.

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 187 godzin.

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: W cs go niestety nie i chciałbym żeby to był mój ten pierwszy raz a w cs 1.6 miałem dużo razy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Chacin

2. Imię: Patryk

3. Wiek: 15

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GameMe**:  http://classicffa.gameme.com/playerinfo/257274

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Witam mam na imię Patryk.Mam 15 lat mieszkam w Warszawie.Interesuje się informatyką.Chciał bym zostać adminem ponieważ jestem aktywnym graczem  na serwerze oraz pomagam w banowaniu innych graczy o oczywiście najpierw ich upominam i staram się wyjaśnić by np: nie skracali, Jestem także bardzo uprzejmy i chętny do pomocy

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-7

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: W dniach roboczych 17-22 w weekend od 10-18

10. Staż w grze counter Strike Global Offensive: 211h

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Tak 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:良好 

2. Imię:Wiktor

3. Wiek:15

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre 

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

6. Link do swojego GameMe**:

http://www.gametrack....169.126:27136/

http://classicffa.ga...ayerinfo/307146

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Siemka jestem Wiktor mam 15 lat.Interesuję się lotnictwem i informatyką.Dlaczego miałbym zostać adminem?Ponieważ jestem stałym graczem który nie łamie regulaminu (czytam każdy jego update).Gram na tym serwerze od grudnia tamtego roku a konto na forum posiadam od 4 stycznia.Jestem kulturalny lecz gdy ktoś nadużywa mikrofonu albo skraca to zwrócę mu uwagę, a jeżeli gracz dalej będzie łamał regulamin proszę admina żeby wszedł na serwer i wymierzył daną karę graczowi za złamanie regulaminu.Gdy admin wyjdzie z serwera odrazu zapanowuje chaos, gracze zaczynają skracać,bugować mapy i nadużywać mikrofonu Męcząco jest już ciągłe wołanie adminów zamiast dać po prostu wymierzoną karę za łamanie danego punktu regulaminu.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:3-8

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:W dni robocze 14-3, a w weekendy 14-3

10. Staż w grze counter strike Global Offensive:Na tym co gram aktułalnie 94h , a na drugim 748. 

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Tak 

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez lemiwiki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Zamaskowany mscicel

2. Imię:Patryk

3. Wiek:##

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):0/10 ale każdy ziemniak to ogarnie

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nazywam się Patryk. Intersuje się informatyką oraz troche piłką nożną,jestem aktywnym graczem,oraz miłym  Dlaczego akurat ja? dużo czasu poświęcam na serwerze i chce aby nikt nie skracał itp Zauważyłem że często gracz się wyzywają i aby zostali zbanowani musiałem nie raz pisać skargi.Chciałbym aby głównie na serwerze była miła atmosfera 

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: minimalnie 30min maxymalnie 8h a tak średnio po 2-3h

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:13-22

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 103h

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:w cs1.6 nie raz w cs:go ani razu

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez Zamaskowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Masz warna.

2. Znajomość smx, słaba, mógłbyś się nawet  poduczyć.

3. Jesteś aktywną osobą? W pewnym sensie tak, jak nie dostajesz banów, których już trochę masz na swoim koncie.

 

Narazie podanie odrzucam. Nie łam regulaminu i pomagaj innym to może zmienie zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: EcK0! dawniej StefanPendziStolec

2. Imię: Łukasz

3. Wiek: 16 lat

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): Dobre (Prowadzę serwer malutki 1 vs 1 do gry z koleżanką)

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/295204

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem Łukasz mam 16 lat i mieszkam w małym mieście. Byłem administratorem na tym serwerze lecz bardzo krótko ponieważ popełniłem 2 błędy przez co admina straciłem. Chciałbym żeby opiekun dał mi 2 szanse a tym razem go na pewno nie zawiodę.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-4h

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:(wakacje) Dni Robocze różne pory 2-4h | Weekendy różne pory 2-5h

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: Pół roku

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: W tej chwili jestem na pewnym FFA.

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Edytowane przez StefanPendziStolec
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ♥ Wafli ♥ "road to ✰5"

2. Imię: Jakub

3. Wiek: 14

4. Znajomość Smx : Dobre

5. Mikrofon: Tak


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Witam, jestem Kuba mam 14 lat i chciałbym zostać administratorem serwera DR+Klasy. Lubie sport,taniec Hip-Hop, oraz Informatyke. Jestem miły, uprzejmy, bardzo rzadko przeklinam i chciałbym pomóc, ponieważ często gdy nie ma admina na serwerze ja ciągle osobom łamiącym zasady regulaminu zwracam uwagę. 

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-5h

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):Dni robocze 1-3h, weekendy 2-5h

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: Pół roku (miałem dwa konta)

11. Czy byłeś już adminem?: Nie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Pride

2. Imię: Dawid

3. Wiek: 17

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): 10/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): Oczywiście

6. Link do swojego GameMe**: KLIK

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Ostatnio sporo czasu spędzam na DRunie (wracam do moich "korzeni" :D) i widzę sporo osób łamiących regulamin, czy to przez skracanie, czy też wyzywanie i obrażanie innych. W tym momencie na serwerze nie ma zbyt dużo adminów, dlatego chciałbym trochę pomóc serwerowy, żeby gracze się nie zniechęcali :)

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Około 2h dziennie

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Zawsze po południu (~13+) do ok. 24 (Oczywiście nie zawsze siedzę cały dzień, lecz jest to przedział godzin, w których można mnie spotkać)

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 640h

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak jest ;d

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
1. Nick:Kolortz

2. Imię:Krystian

3. Wiek:15

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):Średnie

5. Mikrofon(Tak/Nie):tak

6. Link do swojego GameMe**:http://classicffa.gameme.com/playerinfo/65570

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Jak już wspominałem nazywam się Krystian i mam 15lat. Pragnę zostać administratorem z bardzo wielu powodów. Spędzam na serwerze troche czasu poświęcam się Serwerowni i chciałbym móc jeszcze bardziej przysłużyć się do rozwijania sieci. Robie to, wszystko dla dobra sieci. Chciałbym, abyście dali mi szanse zaistnieć w szeregach jako admistrator.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2/5h

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: dni robocze między 15 a 22 weekden 6-10 i 18-22

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: ok 400h na 2 kontach 

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:tak tutaj na cs classic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności