Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][skarga] szirooki


AdK

Rekomendowane odpowiedzi

elo elo wale na ten wzor bo i tak tam od kropki chyba perma dostalem , ostatnio tamten szirooki napisal na mnie skarge i ja przyjeliscie, a jak on na smurfie ustawia sobie nicki sutak aisak a od tylu czyta sie to kutas kasia ( chodzi o ta adminke kasie, kiedys mi jeszcze pisal ze jak ma bana na mainie to gra tu na smurfie, w historii zmiany nickow byl szk king czyli jego nick, wiec to napewno był on) to nawet kicka nie dostawal , wtedy na serwerze byl kropka. ja na czacie napisalem raz 'ja pier' a ten pizdus kropka juz chcial mi dawac banika. elo

 

@a no i perma dostalem za napisanie kur*a , mimo ze napisalem ze sie zapomnialem ze to juz sie nie powtorzy ;/

Edytowane przez AdK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. to nie powinien byc perm, przesadzasz z banowaniem

2. a ty mnie chciales napisac za' ja pier' a jak ty napisales na czacie ' o ch(*j) chodzi'  + on nie raz tak wyzywa kasie i nie ma perma..

3. mam bana na zawsze , co mi szkodzi , nawal wiecej wykrzyknikow

 

 

edit; a, no i zycze szybkiego degrada , banujesz tez za nic , jak sie przeklnie na czacie to nie ma upomnien tylko od razu ban , jak jestes na mikrze to sam nie raz gadasz nie na temat gry , a inni za to dostaja bany :>

Edytowane przez AdK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinnam zamknąć od razu temat za napisanie skargi nie według wzoru, ale pragnę Ci coś uświadomić.

 

  • Gracz Sziroki dostał bana na 24 godziny za obraźliwy nick/

 

  • Ty na tym serwerze za kulturę dostałeś bana 3/4 razy i to było moje zarządzenie, że przy kolejnym razie już ma zakończyć się twoja historia permanentnym banem. Mówi się raz, drugi, trzeci, a twoje zachowanie nie ulegało zmianie. Dodatkowo sama napisałam Ci, że jeżeli jeszcze raz przesadzisz to takowego bana dostaniesz więc byłeś w pełni świadom tego jak może się zakończyć ta historia. 

 

Zamykam.

 

Pozdrawiam,

Queen Besiałke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności