Skocz do zawartości

Wsparcie Ogniowe


<3Bob

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę ten post z prośbą aby klasa Wsparcie Ogniowe została znerfiona mianowicie ustalenie max int do 100 jak iż ma około 150 i bije po 180-210 z jednej rakietki przy czym nawe3 klasy z około 300hp nie mają z nią szans.

+Ostatnio na serwerze można było zauważyć więcej osób grających tą klasą i rakietki były dosłownie wszędzie wychodzisz i jeb nie żyjesz bo rakietka i tak jest cały czas dlatego jeszcze raz proszę o znerfienie tej klasy.

 

z góry dziękuje za rozpatrzenie mojego tematu zapraszam do dyskusji.

Edytowane przez <3Bob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból, mam 200lvl i spływam praktycznie na 1 rakietkę xD Jak biegałem zawsze pierwszy tak teraz muszę się delikatnie wstrzymywać i jak dobrze zauważył kolega zaczyna grać tym większość serwera, wiadomo, że na niskich lvl te obrażenia z rakiet nie są za duże ale jak już dobiją tą inte to jest nie do przejścia ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na max int rakietka bije 180 dmg, klasa była nie ruszana, nikt nia nie grał problemu nie było, jak teraz ktoś zaczał to sie zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Bob napisał bo gdy ta klasa dostanie jeszcze naboje pułkownika to bije po 50 z jednej pestki w BIZONIE!! to jest ak z większym magazynkiem a jak trafi mnie jeszcze rakietą to padam na 2-3 pestki wiec 100 może 105 inta to powinno być odpowiednie do tej klasy max int 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klasa wsparcie ogniowe byla poprawiana juz raz i nikt nie narzekal 180 dmg to nie jest duzo szczegolnie ze rakiety maja cooldown
Zreszta to klasa ktora gra Intem tak jak saper

Edytowane przez L@NdryN3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo nie jest ale jak klasy się nie wczytują to w 1 rundzie mapowej każdy spływa na hita i w takim razie może chociaż to uda się poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności