Skocz do zawartości

[OFF] Szybka rekrutacja x2


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram ponownie szybką rekrutację ze względu na małą aktywność adminów na serwerze (wakacje, wyjazdy, brak chęci) chciałabym aby były te osoby posiadały sprawny i działający mikrofon jak i po prostu grały na serwerze więcej niż 1-2 mapy dziennie ~ poprzednia skarga pokazała że wciąż mało jest tutaj adminów.

>>>Poprzednia Skarga<<<


Jednak proszę pamiętać, że okres próbny trwa 2 tygodnie w tym czasie mogę odebrać stanowisko admina bez składania skargi ani dyskusji jednakże po upływie tego czasu oraz po napisaniu przez użytkownika skargi która zostanie rozpatrzona mogę odebrać stanowisko.


Wzór:

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon**:
6. Składka (tak/nie):
7. Link do swojego GameMe**: 
8. Parę słów o sobie **:
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
10. Steam_ID:
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Edytowane przez Q♥een Besiałke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Neffju

2. Imię: Maciek
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 4 (w razie czego prajd nauczy :>)
5. Sprawny i działający mikrofon**: Działa działa. Zapraszam na ts do prajda :)
6. Składka (tak/nie): vip na 2 miechy ?
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/242429
8. Parę słów o sobie **: Jestem Maciek, ale i tak wszyscy mówią Neffju. Interesuje się kuchnią, informatyką, grami komputerowymi, sportem i można tak w ciul wymieniać. Nie lubie o sobie pisać, wiec to powinno wam wystarczyć. Zawsze możecie mnie poznać ------> Często bywam na tsie :)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Zauważyłem że na serwerze nie ma zbyt wielu adminów, a gracze niestety ciągle sie wyzywają, dlatego postanowiłem złożyć podanie. Usunięcie takich osobników napewno umili grę :)
10. Steam_ID: STEAM_1:0:62771918
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: hmm to bywa różnie sami wiecie.. ale tak koło 2-3h napewno
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): hmm mamy wakacje lato... wszystko zależy od pogody... i tego czy nie wstane o 15 xd. hmm to na 15-24 dni robocze i weekendy xd
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:  722H
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Posiadałem admina, a także byłem opiekunem serwera na cs'ie 1.6, z cs go mialem styczność tylko przez chwile na serwerze dd2?
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Grzechu | North #cs-classic.pl
2. Imię: Grzegorz
3. Wiek: 16,5 w styczniu 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): Średnie czyli na 6
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Nie, ponieważ mój phone jest na abonament.
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/255693
8. Parę słów o sobie **: Witam. Mam na imię Grzegorz i pochodzę z woj. łódzkiego. Moje zainteresowania to siatkówka, programowanie serverów ts 3 oraz serverów MC. Lubię poznawać nowe osoby oraz zaprzyjaźniać się z nimi. Jestem miły i wyrozumiały, ale czasami (rzadko) potrafi mnie ponieść. Lubię grać w CS:GO z przyjaciółmi.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ, jest mało administracji, a nie ma kto ogarniać servera. Zdarza się, że gracze obrażają się i nie mogę nic z tym zrobić, prócz złożenia skargi, ale jak chce ich pouczyć to jest tak, że się nabijają. Mam nadzięję, że wtedy będę mógł pomóc lepiej.
10. Steam_IDSTEAM_0:1:112069327
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Tak 3 godziny, ponieważ chciałbym mieć czas na mixy.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze zazwyczaj wieczorne a w weekendy to podobnie, tylko, że jeszcze od 14 tak do 16.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 7 miesięcy, jeśli się nie myle. Mam wyrobione 332h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Niestety nie na CS:GO
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Black Eye
2. Imię:Łukasz
3. Wiek:18
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6 nadal sie ucze :)
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (tak/nie):Dlaczego nie :)
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.ga...ayerinfo/297488
8. Parę słów o sobie **:Witam jestem Łukasz Lubie grac w csa
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Spędzam dużo czasu na tym serwerze i chciał bym zapanowac nad ludzmi ktorzy przeszkadzaja innym w grze i myślę że poradzil bym roli administratora. Z góry dziękuje za rozpatrzenie

10. Steam_ID:STEAM_0:1:1545775
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Ile to nigdy nie wiem ale dziennie to z 5 h :)w weekendy to różnie :)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Róznie nie jestem w stanie stwierdzic jak mam czas :)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:Ponad 900 h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Poprawione :)

1. Nick:Black Eye
2. Imię:Łukasz
3. Wiek:18
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6 nadal sie ucze :)
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (tak/nie):Dlaczego nie :)
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.ga...ayerinfo/297488
8. Parę słów o sobie **:Witam mam na imię Łukasz mam 18 lat uwielbiam grać w siatkówkę i chodzić na siłownię  lecz w wolnych chwilach lubię także pograć w cs go
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Spędzam dużo czasu na tym serwerze i chciał bym zapanowac nad ludzmi ktorzy przeszkadzaja innym w grze i myślę że poradzil bym roli administratora. Z góry dziękuje za rozpatrzenie

10. Steam_ID:STEAM_0:1:1545775
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Ile to nigdy nie wiem ale dziennie to z 5 h :)w weekendy to różnie :)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Róznie nie jestem w stanie stwierdzic jak mam czas :)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:Ponad 900 h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Eye, odnośnie twojego podania wstrzymam się z decyzją. 

Na chwile obecną nie jestem przekonana czy umiałbyś się sprawdzić w roli admina ze względu na twój charakter. Być może następnym razem inaczej ocenię twoje podanie.  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Jaskier
2. Imię:Adrian
3. Wiek:17 w grudniu 18
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6-7 
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie): Już raz płaciłem, ale jak zajdzie potrzeba zapłace jeszcze raz
7. Link do swojego GameMe**:http://classicffa.ga...ayerinfo/254481
8. Parę słów o sobie **:Witam jestem Adrian. Chodzę teraz  do 3 klasy technikum informatycznego. Jestem wesołą osobą która uwielbiam grać w Counter Strike  :D
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Na serwerze dzieją się nie stworzone rzeczy. Dzieci się drą, gracze wyzywają każdego, adminów to już nie powiem, po dzisiejszych sytuacjach. Przyda się kolejny admin, który pomoże ogarnąć ten bordel.
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2h na pewno, mikrofon. Wiem że potrzeba admina, więc postanowiłem spróbować i pomóc w opanowaniu serwera  :D
10. Steam_ID:STEAM_0:1:54510082
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): od 12-15 i wieczornymi porami
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ponad 1k h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam szybką rekrutacje

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności