Skocz do zawartości

Poradnik - jak pisać na kolorowo na say'u jako admin


No.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę ten poradnik dla adminów nowych którzy o tym wiedzieli ale nie umieli zrobić ale także i dla starych by im przypomnieć 

 

bniebieski
mróżowy
gzielony
rczerwony
cbłękitny
o pomarańczowy
yżółty


Pamiętajcie, by pisać na kolorowo Po znaku "@" musimy napisać małą literę.

@- Piszemy w lewym, dolnym rogu.
@@- Piszemy na środku.
@@@- Piszemy na środku, na dole.

 

 

Jeśli chcemy prościej i szybciej przypominać o nie łamaniu regulaminu bądź innych rzeczach można zbidować klawisz. Może zaprezętuje

 

Bind "Klawisz (w moim przypadku najczęściej był to F1/F2 itd." say @@b Cel jest prosty PAKA/HOSTY
Bind "Klawisz" say @y Mikro +16
Bind "Klawisz" say @@o Zapraszam na forum cs-classic.pl

Mam nadzieję że pomogłem Pozdrawiam

Nie widziałem tego poradnika


Awp headshot machine: cieszę się że ty o tym wiesz naprawdę szacunek... 
Ale są ludzie którzy mogą sobię to przypomnieć. I zastanawia mnie za co dostałeś tego donatora ?! 

 

Wiem, że kiedyś znajdę drogę do Eldorado.:To ja tutaj nie rozumiem twojej wypowiedzi skoro jesteś adminem cs 1.6 to czemu twierdzisz że upada może powiesz mi że na twoim serwerze nie grają ? czy może na innych tutejszych serwerach nie ma ludzi ? 
Za czasów gdy ja tu byłem adminem na cod 45k lvl brakowało slotów ludzie wchodzili od samego rana pamiętam to jak wczoraj... cały serwer miał wykupioną premium albo zgłaszali się na admina. Nie mówię że to moja zasługa mówię że cs 1.6 nigdy nie upadnie kto ma w nie go grać to będzie grał. Taka jest moja wypowiedź :P

Dziękuje i pozdrawiam No.1 <3

Edytowane przez No.1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu ludzie robią ciągle poradniki dla adminów cs 1.6, gdzie on upada.. (nie tylko na tym forum, ale na innych również). Taki poradnik już był w dziale "poradniki" w subforum "counter strike 1.6" i oby to jeden.. takich chyba z 20 już było. No.. może to jest pierwszy w dziale "AMX mod X", w sumie to bym się nie zdziwił, bo to nawet nie ma żadnego powiązania z tym działem/subforum. Stąd też pasowałoby go zamknąć i przenieść. 

 

 

 

Wiem, że kiedyś znajdę drogę do Eldorado.:To ja tutaj nie rozumiem twojej wypowiedzi skoro jesteś adminem cs 1.6 to czemu twierdzisz że upada może powiesz mi że na twoim serwerze nie grają ? czy może na innych tutejszych serwerach nie ma ludzi ? 

Za czasów gdy ja tu byłem adminem na cod 45k lvl brakowało slotów ludzie wchodzili od samego rana pamiętam to jak wczoraj... cały serwer miał wykupioną premium albo zgłaszali się na admina. Nie mówię że to moja zasługa mówię że cs 1.6 nigdy nie upadnie kto ma w nie go grać to będzie grał. Taka jest moja wypowiedź :P

Dziękuje i pozdrawiam No.1 <3

Tutaj nie ma nic do rozumienia. Gdyby prawda była inna to nasze serwery nie zostałyby zamykane kolejno idąc od początku.. 4Fun potem PaintBall potem BF2 i teraz new diablo mod. 

Na obecnych modach, które nam zostały również coraz rzadziej można napotkać serwer pełen graczy.. a i nawet w ciągu dnia zdarzało się, że na dd2 1.6 bywało po 20 graczy, więc naprawdę nie wciskaj mi kitu, że 1.6 nie upada, bo niestety się stacza.. powoli na dno. 

Również pozdrawiam. 

Edytowane przez Evviva L'arte!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności