Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga Wojtek GUT ADMIN K..


Taku

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Taku - Niko - Diglmaster? nie.
2.Nick admina/gracza który zawinił: Wojtek
3.Admin/Gracz : Admin
4.IP/SID oskarżanego: Nie znam nie interere mnie jego IP.
5.Data i godzina: 9:39~
6.Dowody (demko/screenywiadkowie): Demko
7.Opis sytuacji: Gdy napisałem "-108 pay to win jebane vipy" administrator zaczął wyzywać mnie od lamusów nastepnie gdy w minucie ok 1:30 zabiłem typa który skracal B z respa i przemieszczałem się na longa do swojej drużyny dostałem kicka za "kampienie na respie" gdzie na respie można zostać do 1:30 a w tych granicach przemieszczalem sie PRZEZ respa z B na longa Dziekuje dobranoc.

Demko musicie sami sobie pobrać i sprawdzić ponieważ jestem w pracy PIS JOŁ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyzywałem Cię tyko napisałem "kultura lamusie bo zaraz polecisz"
Upominałem Cie wcześniej żebyś nie kampił na respie.
To nie było 1:30 tylko 1:23 i nie obchodzi mnie to ,że zatrzymałeś się "tylko na chwile". Jedną rundę wcześniej widziałem Cię 1:17.
Znam Cię już długo i się właśnie stwierdzam,że jesteś hipokrytą.
Wyzywasz ludzi od najgorszych a potem się czepiasz ,że ktoś powiedział do Ciebie "lamusie"?

Gdy powiedziałeś "108 pay to win je**ne vipy" to nie był koniec. Powiedziałeś jeszcze jedno zdanie którego teraz nie pamiętam.(edytuje jak znajdę na demku).
Dodatkowy screen pokazujący twoją kulturę.
http://scr.hu/3var/g9yat

 

Podsyłam jeszcze link do listy twoich banów żeby przedstawić ile razy ty dostawałeś bana właśnie za kulturę :)
http://dd2csgo.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=taku&Submit=

Edytowane przez Wojtek #trade
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię nie siej propagandy :)
Zaraz podam minute dema w której upominałem ,żebyś zszedł z respa.

 

 

 

Edit: Niestety na demko nie widać mojego upomnienia ponieważ użyłem komendy sm_csay w konsoli po czym komunikat wyświetlił się na środku ekranu.
Niestety nie widać tego na demku. Może to jednak potwierdzić jakaś osoba która była na serwerze np. Saper Ureks lub Hijo. 

 

Tu masz swoje siedzenie na forum "w okolicach 1:30"
http://scr.hu/3var/023ks

A tutaj całą nasza rozmowę na czacie.
http://scr.hu/3var/60oau

Edytowane przez Wojtek #trade
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mnie wyzywałeś bo mam vipa i i trafiłeś mnie za 108 oraz za to że powiedziałem prawdę w stosunku do ciebię i zacząłeś wyzywać,a że kampiłeś na respie,jako że ja siedziałem z Wojtkiem na ts to powiedziałem,że kampisz i poszedł kick.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie widać jest na screenach Wojtka że łamałeś regulamin prawda że nie musiał dodawać słowa 'lamus' ale kicka dostałeś nie za nic Obraza+Kultura+Siedzenie na Spawnie 1:30.Ciesz się jeszcze że nie dostałeś bana a skończyło się tylko na kicku.

Edytowane przez Mr.Saper
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Niestety na demko nie widać mojego upomnienia ponieważ użyłem komendy sm_csay w konsoli po czym komunikat wyświetlił się na środku ekranu.

Niestety nie widać tego na demku. Może to jednak potwierdzić jakaś osoba która była na serwerze np. Saper Ureks lub Hijo. 

 

 

Proszę opiekuna lub osobę ktora posiada dostęp do konsoli o sprawdzenie czy komenda była wpisana.Ja żadnego napisu na srodku ekranu nie miałem Dzięki.

Prosze bardzo tutaj ss kto był na serwerze: http://imgur.com/HtTRIUp

 

 

 

Edit: Niestety na demko nie widać mojego upomnienia ponieważ użyłem komendy sm_csay w konsoli po czym komunikat wyświetlił się na środku ekranu.

Niestety nie widać tego na demku. Może to jednak potwierdzić jakaś osoba która była na serwerze np. Saper Ureks lub Hijo. 

 

 

 

 a tutaj cytat osób które sie wypowiedziały : 

 

 

 

Sam mnie wyzywałeś bo mam vipa i i trafiłeś mnie za 108 oraz za to że powiedziałem prawdę w stosunku do ciebię i zacząłeś wyzywać,a że kampiłeś na respie,jako że ja siedziałem z Wojtkiem na ts to powiedziałem,że kampisz i poszedł kick.

Osoba którą trafiłem tutaj SS : http://i.imgur.com/OoKbv28.jpg

 

Powód dla którego stałem na respie +5 sec poza czasem w rundzie w której dostałem kicka : http://i.imgur.com/W47DhM4.jpg 

LagFrag skracał tunel więc poczekałem 5s dłużej filozofia ***

 

Później prowokacje ze strony LAG FRAG na kolejnym lub jeszcze w tym samym demku: Taku dlaczego kłamiesz i piszesz ze byłeś tam 1:30... Tyle odemnie

Wojtusiu moge ********i kłamcą elo :) 

 

POZATYM ADMINISTRACJA POWINNA DAWAĆ PRZYKŁAD NIE WYZYWAĆ OD LAMUSÓW ELO

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taku po pierwsze ponownie obrażasz i ty sie człowieku czepiasz słowa 'lamus'? Pomyśl nad tym co piszesz prawda nie musiał tego dodawać.

Nie będę miał szacunku do szmaty która próbuje tutaj okłamywać ludzi i wpierdalać swoją "prawde" :) Czekam na wypowiedź pirde waszych wypowiedzi już nawet nie czytam pis joł łaki.

 

 

DZIK LAGFRAG, a LAGFRAG to dwie różne osoby :). DZIK nie jest adminem :D

mój błąd xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam byłem u Taka w teamie i po kupieniu ak+keva na force zaczął mnie wyzywać.

 

Sam byłem u Taka w teamie i po kupieniu ak+keva na force zaczął mnie wyzywać.

Zbędny komentarz nic nie wnosi do tematu.

U nas na FF3 mapy też robiłeś problemy.

Problem robiłem ponieważ podniosłem negeva po VIP i odrazu sapy administracji wyrzuć lub ban ;) No niezłe faworyzowanie graczy pozdrawiam i gratuluje. 

"Bo jak ktoś na chodnik nasra, to już ja nie mogę nasrać.

Profanacja, racja, spacja - właśnie w tym jest cały bajer,

Że dwa gówna z innych dup, to już dwa inne rodzaje."

Masz tutaj odniesienie do waszego traktowania graczy 

 

Problem stanowiło także to że czasem gdy zrobiłem głupi błąd powiedziałem/napisałem : ** i przewrażliwiona ADMINISTRATORKA miała sapy.. Ale to już inny temat bo przecież napisanie ja pierdole jest w polsce karalne :v

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować że następne posty zbędne , nie potrzebne , z wulgami czy obrazami będą warnowane i ukrywane.


Wszystkie wulgi jak i obrazy zostały usunięte + warny. Jeżeli nadal tak będzie temat  zamknę i wypowie się dopiero opiekun.


Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga oczywiście niesłuszna. Kick był słuszny, jeżeli przebywałeś na respie poniżej 1:30, a admin cię już wcześniej ostrzegał to miał prawo tym razem dać Ci kicka.

Wojtek, już ostatnio w sprawie z KulaGGinem była poruszana sprawa o twoim słownictwie. Może "lamus" to nie jest jakieś straszne wyzwisko ale pamiętaj o tym, że admin ma dawać przykład graczom nawet w takich małych aspektach. Rozumiem pisanie tak do swoich znajomych np. jakbyś napisał tak w żarcie do Sapera lub do mnie, ale nie powinieneś pisać tak do gracza. Pamiętaj o tym, przypominam ci to już ostatni raz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności