Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - Lebron


Lebron

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: LeBrOn


2. Imię: Szymon


3. Wiek: 16 lat


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre 7/10


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak ale nie używam


6. Składka (Tak/Nie): Tak tylko w tym miesiącu będę miał problem z zapłaceniem a w następnym będę już mógł zapłacić :)


7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/LeBrOn/193.33.176.143:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nazywam się Szymon i mam 16 lat. Kocham sporty a przeważnie koszykówkę. Lubię też bardzo grać w cs 1.6 jak i w cs:go. Chciałbym zostać adminem, ponieważ jestem miły, znam się na rzeczy, znam również wszystkich adminów(no prawie), ale przeważnie chciałbym pomóc troszkę adminom na serwerze żeby mieli też trochę prywatnego czasu, jak i chciałbym się znów zaopiekować serwer i sprawdzić się jako admin :)


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak - STEAM_0:0:90177520


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1-2,3 godziny max


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): różnie nie mogę tego określić ale zazwyczaj tak 17,18-21,22 :)


12. Staż w grze counter strike 1.6: ok 7 lat :)


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak nawet tutaj na DR,Cod 45k i ZM 


 


Wymagania:


 

  1.  Ukończone 15 lat - +
  2.  Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze - +
  3.  Zachowanie kultury na serwerze - +/-
  4.  Przynajmniej 10 sensownych postów na forum - ++
  5.   Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) - napisałem opracowanie warna więc jutro już powinienem mieć czyste konto i brak warnów :)
  6.  Posiadanie mikrofonu - +
  7.  Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) - +/-

 


 


Pozdrawiam Szymon/ Lebron :D


 


@KropkA nie zmieniam serwerów jak rękawiczki po prostu jak miałem admina na zm to byłem zawieszony więc straciłem chęci do tego miałem problemy techniczne , a na codzie nie grałem bo też nic nie było nowego :) A z admina na dr nie zrezygnowałem tylko ktoś po prostu mi zabrał flagi bo ja pisałem tylko nieobecność :)


@Esme siedziałem na spectu bo jestem chory i muszę co jakiś czas brać leki więc przepraszam bardzo ale wczoraj miałem 40 stopni gorączki, wogóle nie czułem rąk i na dodatek miałem drgawki więc proszę to zrozumieć :) 


Edytowane przez Lebron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.
Miałeś swoje szanse i to nieraz na różnych serwerach, pokaż, że Ci naprawdę zależy, bo dla mnie takie skakanie jest po prostu śmieszne, i graj, a nie siedź na specu, bo wbijasz na nim tyle, dopóki admin Cię nie kicknie/nie zwróci uwagi.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE!

Pograsz 2 tygodnie i przestaniesz grać, a nad 3 szansą bym się zastanowił

 

@edit Lebron czy ty masz nas za łatwo wiernych?. Jakbyś miał 40 stopni gorączki to byś nawet z łóżka nie stawał... . Tak pisałeś nieobecność ale na 2 tygodnie (o ile dobrze pamiętam), a nie było cie z 2 miesiące. Weź chociaż tak nie zmyślaj...

Edytowane przez мотояoℓℓâ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie rzadko cie widzę na serwerze

GT -

Składka +

Mikrofon nie używasz -

Nawet nie mam cię jak ocenić bo nie wiem kiedy ostatni raz cię widziałem na serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Rzadko widać Cię na serwie

-Mikrofon, którego nie używasz, a może poprostu go nie masz?.

 

Graj więcej na serwerze to może zmienię zdanie, na razie jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

 

-Gt słabe

- pograj z 2 tyg dopiero pózniej złóż podanie bo znowu przestaniesz grać i pójdzie na zm. albo gdzieś indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie, zmieniasz serwery ciągle, już przestałeś grać. Co mówisz, że Ci zabrałem admina za nic? Nie pisałeś nieobecności, byle nie pamiętam, a mam listę z osobami, które wzięły nieobecke.

 

Do tego większość jest na nie. Póki co no widzisz nie da rady, nie pokazałeś, że Ci zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności