Skocz do zawartości

blue screen pomocy


malcio

Rekomendowane odpowiedzi

Komputer/Laptop: Komputer

System na którym pracujesz:Windows 7 64 bit

Informacje o komputerze / laptopie ( procesor,karta graficzna itd)*:Procesor intel core i3 3220 3.30 GHz,Karta radeon hd 7770 1 gb,8 gb ram

W czym masz problem?:

 

Panowie mam klopot siedze sobie na kompie posiedze 1 godz i blue screen...
http://bizcommunity.att.com/attbusiness/attachments/attbusiness/WindowsClients/507/1/2012-02-26%20AT&T%20Client%20Failure%20BSOD.JPG

Jak takie cos usunac?format pomoze?

I moj klopot to jeszcze ten lkomunikat 
 

"Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key"
czytałem ze to jest wina dysku,czy musze kupic nowy dysk?
 

 

Edytowane przez Bez Spiny Luzno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkręcałeś procka, albo zauważyłeś, że dysk twardy zaczął głośniej pracować?

 

 

@EDIT

 

Ile masz kości pamięci operacyjnej, jaki system?

Edytowane przez SzeregowiecPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeregowiec nie podkrecalem dysk twardy juz tak glosno chodzil od nowosci kompa,ram 2 x 4gb win7 64bit,intel core i3 3220,dysk jak pracuje na najwyzszych obrotach to strasznie"trzeszczy"tak to moge nazwac,kompa kupilem uzywke ale teraz sie cos powalilo a i jak daje zamknij system to sie nie zamyka tylko zacina i musze gasic z listwy...tylko format chyba zodtal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAX o to tobie chodziło?
http://scr.hu/8c7w/nz53h
Majki zasilacz ma 450 W,tego kompa kupilem od goscia i on mi mowil ze hulał na nim,mi tez ten kop juz działa miesiac i nagle teraz cos sie rypie.,,
Piotr dell czasy sa rozne zalezy,najbardziej mnie nie pokoi ze jak daje ZAMKNIJ SYSTEM to mi sie komp nie gasi tylko zwiesza..o co chodzi?i musze go gasic przez listwe...
MOJA NAPIECIE w zasilaczu wynosi do 12 V(11,70) a do 5 V(5.100) i tak skacze w gore..czy to wina napiecia?

Edytowane przez Bez Spiny Luzno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ty jesteś w zakładce benchmark, wejdź w zakładkę Health i użyj tamtej opcji. Przepraszam, niedoprecyzowałem się :v

http://scr.hu/8c7w/c8lvw o to chodzilo? jak co to bede edytowal swoje posty bo nie bede robic spamu

 

Mój bład to ntoskrnl.exe (jakies jadro systemu)czyli jedynie komp do formatu tak?...

Edytowane przez Bez Spiny Luzno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij na razie tylko 1 kość ramu i działaj na jednej, po np kilku godzinach zrób na odwrót i też podziałaj na jednej, następnie wyczyść dokładnie sloty na ram i spróbuj znowu na dwóch lecieć. Na początek, wstrzymaj się z tym kupnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien że nagrzewa się za bardzo i wyskakuje blue screen ponieważ miałem to samo ( miałem ten problem w laptopie ) otworzyłem go i zobaczyłem że jest cały zasyfiony. Wyczyściłem i  na dodatek wymieniłem paste termo i do teraz pięknie chodzi. Wyczyść go zrób formata i zobacz czy nie będzie już wyskakiwać.

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności