Skocz do zawartości

[PROPOZYCJE] ZombieExpMod v3


mn9

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi oto że jest maxymalnie parę osób na serwerze i nie możesz się skampic z kimś albo nałożysz lma to ci pake rzuca

Edytowane przez Shankar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szybko Strzelność nie "stakuje się" czyli że nie można kupić 2 razy by było jeszcze szybsze. Fajne by było dodanie jetpacka do bazzuki bo pod tym /jphelp coś tam pisze o jetpacku. Można o tym pomyśleć?

 

Z mojej strony tyle :p

 

@edit zapomniałem :P zabicia jako zombie nie naliczaja sie do ranku :#

Edytowane przez xSZYNECZKAx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jetpack to nie za dobre rozwiązanie aczkolwiek można by było to dodać na próbę a jakby miał się spisać to powinien nie dawać zbyt dużej prędkości lotu,dodatkowo też powinien być do kupna w sklepie za min.20 ammopacków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A wiec zaczynajmy:

Moją propozycja jest dodanie SKINÓW DO NOŻY. Nóż dla vipa (+100dmg za uderzenie prawym +20 lewym).

Nóż Dla ProVipa (+150dmg za uderzenie prawym +30 lewym) (skiny podam na końcu) (gracze na serwerze tez by to chcieli)

I nóż dla graczy: normalny i jakiś inny zobacze sie :)

Drugą Propozycja Jest to dodanie nowych broni do serwera by rozwijał się caly czas a nie siedzial w miejscu.

 

Bronie za ap (mozna dodac 3-6 broni  to tylko moje propozycje moze byc mniej)

 

http://gamebanana.com/skins/140808

Plasma Gun: dmg w glowe 140,Posiada 35 kul, cena 105ap

 

Blaster: dmg w glowe 165,posiada 25-30 kul, cena 135 ap

 

 

Ethereal: dmg w glowe 130,posiada 35 kul, cena 80ap

 

 

Skiny noży:

Vip:http://gamebanana.com/skins/147517

ProVip:http://gamebanana.com/skins/142708

Dla Gracza: http://gamebanana.com/skins/140667 (TU mozna pomyśleć albo maczeta lub to 2 (nie łom) :D)

 

Usunac z zpmenu "Kup broń" czy jak to tam bylo

 

Oraz naprawic wszelkie bugi jakie sie da na serwerze

 

z mojej strony tyle dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by zwiększyć nagrodę na koniec mapy. Tj zamiast 300 exp dla osoby która ma najwięcej fragów dać z 500-600 exp ... Tak samo zwiększyć dla 2 i 3 miejsca

Edytowane przez mn9
Zastanowię się,na chwilę obecną exp pod koniec mapy zostaje po staremu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Postanowiłem zrobic "strajk"  hasło brzmi WIECEJ AP. Stawianie lm , wiecej mozliwosc w sklepie ap :) bo jak tak gram chyba godzine to słabo wszystko wyglada nikt sie nie chowie kazdy ucieka  , nikt nic nie ma  goło i wesoło  tylko co jest to gracze z duzym pingiem i nikt tego nie ogarnia 

 

 

Mysle ze wiecej ap dopiero rozkreci ten serwer , wiecej  mozliwosci w sklepie z ap  i sprawi  lepsze zabawy niz monotone nic ;/ 

 

 

 

 

Zmienic , pokazac znajomym i  serwer fulll jak na innych serwach :)

Edytowane przez RUDASLASKA1920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienić W ProVipie:

-Usunąć Bazzuke.

-Dodać AutoBH. Lub LongJump co 30 sek (do ustalenia) jeśli sie da DLA CT!

 

 

-FreeVip na ?Godzin/godzine Co Tydzień (komenda jeśli sie da)

-Naprawić Buga z Multijump ktorego sie kupuje. Mozna kupic po 20. powinno byc max 2 do kupienia.

-Droższe Szalone (15ap)

 

No co tu wiecej dodać ^^

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Long jump myślę że odpada ale autoBH jak najbardziej tylko nie dla vipa/pvipa lecz dla wszystkich w sklepie za min.30 ap

autoBH moze być dla pvip lub vipa. A 30 ap za bh to troszke drogo raczej nikt by tego nie kupil. Max to moze 10-15 ap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym miał taką propozycję, żeby po resecie każdy gracz dostał vip'a np na 2/3 dni :D. Myślę, że zachęciło by to wszystkich go gry i do kupowania vip'a ;)

 

Jestem za :) Wiele razy grałem na tym serwie i przeszłem wiele resetów i taka opcja by się przydała :)

 

A moja propozycja to aby dodać za np. 10 minut grania 5 ap albo coś w tym sensie :) Zachecilo by to do grania tez wielu osob :) A za afk chyba tez wywala co jakis czas :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie pluginu umożliwiającego rozmowy Steam z nonsteam przez mikrofon. Np taki admin (ja) nie Moge zbanowac gracza który gra na ns ponieważ go nie słyszę,oczywiście jak co nadużywa lub nie ma mutacji :)

Prosił bym o dodanie tego pluginu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności