Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie ()


MrRemix007

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Różnie, czasem "[]", czasem "()" oraz zdarza sie "MrRemix007". Obecnie używam nicku "()".

2. Imię: Paweł.

3. Wiek: 18 rocznikowo.

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): Znam AMX, ale SMX niestety nie. Adminem byłem na wielu serwerach CS 1.6, aczkolwiek chciałbym spróbować swoich sił na CS:GO.

5. Mikrofon(Tak/Nie): Niestety nie.

6. Składka (Tak/Nie): Jasne.

7. Link do swojego GameMe**: Nie potrafię odnaleść siebie.

8. STEAM_ID: 1:1:50970454

9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Cóż, na serwerze jestem od niedawna, aczkolwiek napotykam na wiele nie za ciekawych sytuacji. Albo gracz klnie, albo jakieś dziecko wyzywa przez mikrofon. Są chwile, że człowiek może oszaleć. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca na Tym serwerze, i chciałbym pomóc temu zapobiec. 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: To jest zależne, od 2/3 h dziennie. Bo czasem oczywiscie jest też ochota grać jakiegos rankeda albo coś.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Weekendy to od rana, dni robocze - Od 17.

12. Staż w grze counter strike Global Offensive: 4 tyg? Mam przegrane mniej/więcej 200 godzin.

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Niestety w CS:GO nie byłem Adminem, aczkolwiek wiele adminowałem na 1.6. Byłem adminem na Deathrunie za panowania Sioma, byłem admem również na Cod 4001 za panowania Kryptona, i na wielu innych serwerach. Na CS:GO Nie miałem okazji, ale zawsze trzeba od czegoś zacząć.

 

Z poważeniem,

() - Zwany kółkiem.

 

@Edit: Może i Vac'a mam, ale to przez znajomego, i jest to vac na cs 1.6

 

@Edit: Dzisiaj wbijam sobie na serwer o godzinie 12, i co widze? typa który w każdej rundzie kampi na respie w Terro na duscie. Admina nie widać, kicki zablokowane...

Edytowane przez MrRemix007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Na serwerze nie ma potrzeby, aby było więcej adminów. Z Przemciem dajemy sobie w 100% rade.

- Z tego co widzę grasz na naszym serwerze od kilku dni.. 

- Nie masz mikrofonu.

- Nie masz przegranych 15 godzin na serwerze.

 

Kultura przede wszystkim widzę:

 

 

 

04hely.jpg

 

qc3xns.jpg

 

1p6o39.jpg

 

twrp1p.jpg

 

 

 

Edytowane przez ωιncнєѕтєr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności