Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Ponowna Próba - Exe'c.


MrRemix007

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Exe'c

2. Imię: Paweł.

3. Wiek: 18 lat.

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Bardzo dobre.

5. Mikrofon(Tak/Nie): Niestety nie.

6. Składka (Tak/Nie): Jasne.

7. Link do swojego GT**:  http://www.gametracker.com/player/Exe%27c/193.33.176.143:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Cóż, duzo czasu poświęcam dla tego serwera, i sprawia mi to przyjemność, lecz jak jest dużo osób, a adminów brak to właśnie wtedy tworzy sie nieciekawa sytuacja. Gracze skracają (Zależy od mapy), wyklinają na chacie, wyzywają mnie jak i innych.. I często aż chce sie wyjść, i nie wracać, lecz jakoś dotychczas wytrzymywałem te dziecinade, jak adminów nie ma.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie.

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Codziennie gram, wiec dosyc duzo godzin moge poswiecic. Często nie ma adminów online, a jest tzw. "rozpi**dziel" na serwerze. Wszyscy sie wyzywają, dzieci wkraczają do akcji.. bo inaczej tego nie da sie nazwać.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Codziennie po szkole. W nocy często zdarza mi sie wbić i pocykać jak ktoś jest.

12. Staż w grze counter strike 1.6 - 6 lat.

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Byłem adminem Deathruna pod nickiem MrRemix007, za panowania Siom'a. Byłem również admiem na Cod 4001 lvl Gdy opiekunem był Krypton. I na innych sieciach wiele razy adminowałem.

 

Liczę na szansę.

Z poważeniem,

54290398244815641211.png

 

----------------------------------

@James0v.

Po 1. Na serwerze jestem codziennie, raz wieczorem, raz w nocy, a raz poprostu w dzień. Co potwierdzi wiele osób, ze codziennie mnie widzi.

Po 2. A co miałem zrobić, jak nie skopiować podania? Pisać to samo drugi raz? Wszystko sie pokrywa z prawdą.

Po 3. Jakie cyrki? To, że nie grasz wcale na Dr'ze nie oznacza ze ja tam nie gram ;)
Więc szacun dla Cb. Pozdrawiam.

Edytowane przez MrRemix007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności