Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]eeeee` po raz setny


convers155

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: eeeee` 
2. Imię: Damian
3. Wiek: 19
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie) tak
6. Składka(Tak/Nie): tak
7. Link do swojego GT**:  http://www.gametracker.com/player/eeeee%60/193.33.177.101:27156/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Byłem już admiem tutaj długi czas, z przerwami, myślę, że dobrze się sprawowałem. Postanowiłem wrócić i tyle :) Mam na imię Damian, mieszkam w Warszawie od URODZENIA, czyli od przeszło 19 lat :) . Nie lubię słoików (przyjezdnych w celach zarobkowych odprowadzających podatki w swoich miastkach). Co do muzyki : polski hip-hop/rap, oczywiście czarne rytmy (nigga), trapy też jak dobre to miodzio ;). Co do zainteresowań, piłka nożna ( grałem 7/8 lat), k1 (kick- boxing)  - trenowalem przeszlo 3 lata, ogolnie sztuki walki :), jak i również wyciskanie ciężarów nie jest mi obce - aktualne przerwa od siłowni.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_0:0:17559126

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: ile moge, tyle poswiece (min godzinka dziennie ) jak bedzie wolne to oczywiscie wiecej w ciagu dnia :)
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: różnie, zależy od pracy ( na nocki ) czasem w dzień jestem, czasem odsypiam, co drugi weekend szkola :)
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: dużo za dużo, myślę, ze z 8 lat ( nie licze )
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): tak

P.S - zapomnialem jeszcze dac jednego gt :) a wiec zestawiam 2 :) :

http://www.gametracker.com/player/eeeee%60%20no%20sound/193.33.177.101:27156/
http://www.gametracker.com/player/eeeee%60/193.33.177.101:27156/

Edytowane przez convers155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Byłem już admiem tutaj długi czas, z przerwami, myślę, że dobrze się sprawowałem. Postanowiłem wrócić i tyle :)

 

Okej byłeś już adminem, ale nie jesteś. Są osoby które mogą Cie nie znać i nie wiedzą o Tobie nic, chociażby ja, a punkt mówi jasno. "Opisz siebie oraz napisz dlaczego akurat Ty masz zostać adminem"  To co napisałeś nie odnosi się do tego punktu, a już na pewno nie przekonuje.

 

Również

 

 

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: ile moge, tyle poswiece 

 

Mile widziana by była konkretna ilość chociażby przybliżona, twoja odpowiedź jest zbyt ogólna i nie mówi nic. Równie dobrze może oznaczać to, że będziesz poświęcał 10 minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jestem na Tak spoko ziomek gra tutaj bardzo długo znany na serwerze jako BOT ;p 

 

także ja jestem za był już tutaj adminem więc jakichkolwiek minusów  nie widzę , powodzenia i czekam na Ciebie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje GT jest słabe, nie wspomnę o samym podaniu, które pozostawia wiele do życzenia, cytując fragment:

 

 Nie lubię słoików (przyjezdnych w celach zarobkowych odprowadzających podatki w swoich miastkach). 

 

Tu chyba nawet nie masz pojęcia o czym piszesz, ale widocznie chcesz niektórych (spoza stolicy) obrazić, co naprawdę nie jest przyjemne. Piszesz tak, bo urodziłeś się w mieście perspektyw, ciekawe czy byś tak kozaczył, gdybyś mieszkał na jakimś "zadupiu".

Nie lubię napinaczy, więc jestem na nie.

Poza tym potrzeba jest aktywnych adminów, a nie osób które pograją +/-300 min raz, dwa razy w tygodniu i to wszystko. 

Nabierz troszkę dystansu i może wtedy się zgłoś i popraw aktywność. 

 

 

#Edit.No.1

Dla jasności.

Oceniam to co widzę, a nie to kim był w przeszłości. 

Teraz sytuacja jeśli chodzi o jego GT i podanie działa na jego niekorzyść, dwa dni przegrane w ciągu tygodnia? Słabo nieprawdaż? - deklaruje, że będzie grał, już nie liczę ilu adminów takich mieliśmy, więc proszę Was o podarowanie sobie tego typu komentarzy. 

Z kolei podanie, w który obraża mieszkańców innych regionów (w szczególności biedniejszych) też nie jest dobre z jego strony.

Rozumiem, że to Wasz kolega, ale bez przesadyzmu, nie opisujcie go w samych superlatywach, gdzie już w samym podaniu widać jego minusy, to chociażby aktywność i stosunek, do innych (tych "słoików"). 

Edytowane przez Pawel.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was, nie przejmuj się postem Pana wyżej i Pani na samym początku, która jakby przeczytała uważnie to zauważyłaby, że człowiek deklaruje się grać minimum godzinę, więc po co pisać o 10 minutach i niepotrzebnie szukać problemu. Poza tym jak jesteś taka szczegółowa to przeczytaj większość składanych podań i do 80 % z nich można by mieć mniejsze lub większe uwagi​. Idąc dalej, trzeba być obiektywnym a Tobie Paweł nie podoba się osoba, która napisała jedno zdanie niewłaściwe i jestem pewien, że zadecydowało one o tym, że napisałeś NIE + każesz nabrać dystansu człowiekowi, który tak naprawdę nic złego nie napisał. (+ Ty jesteś raczej napięty niż On spięty ). Uważam, że takie opinie powinny mieć mały wpływ na decyzję opiekunów/opiekuna, nie chcę już wchodzić w GT Pani wyżej na only dd2, ale prawdopodobnie jest płasko.

 

Jestem na Tak, na serwerze jest opanowany, kulturalny i wykonywał swoje obowiązki jako były admin solidnie + nie przypominam sobie rażących skarg na Ciebie. Ludzie Cię kojarzą, lubią i na pewno lepiej mieć dobrego człowieka w gronie adminów niż go nie mieć a poza tym składka, która jakby nie patrzeć jest dość istotna. Chociaż mogę się nie zgadzać z Tobą w temacie zarobkowym to jednak każdy piszący ma za zadanie ocenić zupełnie co innego niż skupiać się na rzeczach nieistotnych.

 

Można mieć oczywiście swoje zdanie ale sprawiedliwie i w obiektywny sposób wystawione. Jeżeli ktoś widzi same minusy to ja po prostu nie mam pytań :)

 

TAK

Edytowane przez Versatile`
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym na Tak gdyby nie to, że wczoraj dałeś ładny pokaz swojej kultury na ogólnym, poziom podstawówki, max. gimby. masakra...

 

-Gt

+amx

 

Kolejna sprawa :

 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Byłem już admiem tutaj długi czas, z przerwami, myślę, że dobrze się sprawowałem. Postanowiłem wrócić i tyle :)

Dopisać to i ja potrafię kolego.

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: ile moge, tyle poswiece (min godzinka dziennie ) jak bedzie wolne to oczywiscie wiecej w ciagu dnia :)

 

Liczy się przybliżony czas, a wnioskując z tego co tu napisałeś to jeśli nie będziesz miał "wolnego" to nie zagrasz przez tydzień ? Po co tu taki admin ?!

 

Jestem na Nie.

 

@@ Nessia, Ty to jesteś na prawdę plebs, aż mi Cię żal, gówno Cie obchodzi ile gram i kiedy gram, patrz na siebie.

Edytowane przez leilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. 

 

 

-Nie rozumiesz prostych pytań :O

-Słabe gt. Może masz staż długi, ale na ten okres słabe jest..

-Twoje podanie nie przekonuje mnie do siebie :/

-Jeszcze tutaj napisał Leilo, że zachowałeś się jak gówniarz, gimbaza a niby 19 lat :/

 

No sory, ale nie da ci TAK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra tutaj już dosyć długo, jest doświadczony a co do gt to nie każdy jest komputerem żeby siedzieć 24/7. Gram tutaj od soboty po przerwie a z tego co widziałem to admin przeważnie wieczorem jest i często brakuje w dzień

+ co do słoików każdy ma inne zdanie na każdy temat, i chyba Was nikt nie 'cisnie' za to ze kogoś czy czegoś nie lubicie ? Takie moje zdanie

Na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pare postów wyżej nie powinien się wypowiadać, co do aktywności adminów.

Osobiście jestem na tak.

Z tego co wiem, jesteś jednym ze starych graczy na serwerze. Aktywność można poprawić, a weźmy pod uwagę to, że wcześniej byłeś adminem na tym serwerze. Gracze cię znają, co jest według mnie bardzo ważne.

 

 

 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Byłem już admiem tutaj długi czas, z przerwami, myślę, że dobrze się sprawowałem. Postanowiłem wrócić i tyle :)

Dopisać to i ja potrafię kolego.

 

 

Pierwszy przypadek, że osoba edytuje podanie? Przynajmniej to zrobił, co znaczy, że mu w jakimś stopniu zależy. Nie rozumiem tego, co właśnie napisałeś ; ))))

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności