Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga


CzerwonyRanger

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: CzerwonyRanger
2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin
3. Nick oskarżonego: Aramos
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:103054070
5. Data i godzina zdarzenia: 11-05-15 21:58
6. Mapa: De_Dust2
7. Opis sytuacji: Gram sobie i piszę z graczem Aramos (okazał się adminem) na temat kampienia na respie i niespodziewanie dostaję bana za ping chyba admin się pomylił bo ja miałem swój ping w normie lub uczynił to złośliwie. Prosiłbym o wyjaśnienie sytuacji.
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): Jeśli zajdzie potrzeba wstawienia demka to nagram wytnę i pokaże, że mój ping był w normie kiedy dostałem bana na razie wycinek z SourceBans:

Gracz CzerwonyRanger Steam ID STEAM_1:1:68782419 Steam Community 76561198097830567 Adres IP pl.gif 83.28.233.188 Nadano 11-05-15 20:58 Długość bana 1 hr Upływa dnia 11-05-15 21:58 Powód Ogarnij Ping Zbanowany przez admina Aramos Zbanowany na [PL][OnlyDD2]Cs-Classic.pl[GameMe] Wszystkich banów Brak wcześniejszych banów Blokada (0) never

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana za ping,który był missclick :) Chodziło mi o powód wyżej, czyli ogarnij się, które idealnie pasowało do Twojego zachowania na tamtej mapie i poprzedniej :) Dostałeś zasłużonego bana, za wcześniejsze wyzywanie i podważanie mojego zdania :)

Edytowane przez Aramos^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Aramos napisał ban słuszny, w sumie to dziwie się czemu ja Ci go nie dałam tylko upominałam ciągle twoje słowa, przekleństwa na sayu.

Zarówno wcześniej na mapie jak i na tej w której dostałeś bana nie dostosowałeś się do upominania na dodatek podważałeś słowa Aramosa.

Z tego po pamiętam zarzuciłeś na koniec tekstem " najpierw kick a co potem? ". Jeśli Cie bawi stwarzanie sporów i kłótni na serwerze to nie dziw się, że administrator Cie w końcu ukaże. 

 

 

Z resztą mi też groziłeś skargą. "Za nie wykonywanie obowiązków admina" Odpisałam Ci, że od tego jest forum. :'/.<

A co do skargi na mnie to masz racje bo mnie strasznie poniosły nerwy przez Taku, zresztą jest na demku nie wypieram sie a wręcz przeciwnie. Aramos mnie tez upomniał. Bo jak to sie nazywa w końcu "wybuchłam"

Wycienki z consoli 

e0kgo7.png

Że już nie wspomnę o twojej rozmowie z Taku ze Cie wkur**a "Ta co ciągle ma okres" 

Wycinki z konsoli też nie twoje? Chciałeś dowodu to masz. 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Melanjy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aramos możesz poprzeć to ze wyzywalem kogoś na serwerze jakiś screen z demko czy coś?

Melanjy nie mogę się dowiedzieć co będzie po kicku? I skarga jak i ban dotyczy owej mapy a nie wcześniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban był słuszny, Twoje zachowanie było wbrew regulaminowi i dlatego zostałeś ukarany :) Nie mówie, tylko o wcześniejszej mapie, na której Ci sie ,,zbierało'' ale i o tej, na której już dostałeś bana, za nieodpowiednie zachowanie i podważanie mojego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melanjy ja tam jakoś nie widzę przekleństw chyba że mam coś z oczami.
Aramos w którym momencie podwarzam twoje zdanie?

Melanjy to słowa TA KU nie moje c:

Edytowane przez CzerwonyRanger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga oczywiście nie słuszna, bardzo dobrze widać na screenie, że nie trzymałeś się kulturalnego zachowania, Aramos napisał mi też o tym, że to był missclick na PW, ale już wtedy mnie nie było na komputerze. Każdemu może się zdarzyć kliknąć nie ten numerek szczególnie jeżeli za oknem jest już ciemno.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności