Skocz do zawartości

Jak grać na różne sposoby w GTA V.


Nemciooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
W tym poradniku chce wam pokazać, jak na różne sposoby grać w GTA V. Na początku chciałbym powiedzieć, iż nie narzucam graczom by grali którymś z tych sposobów, ale mogą spróbować ;)
1. Pierwszym sposobem jest tzw. FABULARZ- jest całkowicie wtajemniczony w fabułę tej gry i zna praktycznie każdą misje(nawet poboczne) na pamięć.
2. Następnym sposobem jest granie na BUNTOWNIKA- ten sposób to granie by tylko i wyłącznie zabijać.
3. Trzeci gracz(sposób) to RIDER- gra tylko po to, by pojeździć fajnymi autami.
4. Jest to sposób na LOTNIKA- sama nazwa mówi, że ten gracz to typowy lotnik. Lata samolotami, helikopterami.
5. Kolejnym sposobem jest RYZYKANT- robi nieprawdopodobne wyczyny zarówno w powietrzu, w wodzie jak i na lądzie.
6. Ostatnim już sposobem jest WARIAT- łączy zarówno RYZYKANTA i BUNTOWNIKA i wychodzi wybuchowa reakcja :)
Myśle, że poradnik(sposoby) się spodobają i spróbujecie grać którymś z tych sposobów. A ty jaki najbardziej lubisz? Ja oczywiście wybieram RAIDER'A :)
POZDRAWIAM ->NeM0o_!

Zgodnie z innymi grami zaznaczam, że można te sposoby używać w innych grach lez ja zamieściłem je tu. Z góry przepraszam.

Edytowane przez Pawel.?
Przeniesiono z GTA Poradniki/Modyfikacje do GTA Ogólne o GTA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo  NeMuś dobrze ze napisałeś to Kiedyś  grałem w gta i przeszedłem całe  ja jak grałem to  ryzykant - rider fabularz  i lotnika (Hydrą) xdd 
Fajny Pomysł na to Pozdrawiam cię i SIemaa :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko w GTA V można w takim stylu grać, przecież są inne gry. Poradnikiem tego nie można zbytnio nazwać :P

Za pierwszym razem to wiadomo fabularz, po skończonej grze buntownik dla zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywnosci

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności