Skocz do zawartości

Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów korzysta z plików cookie. Przeczytaj Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej na ten temat. Aby usunąć komunikat, kliknij tutaj: :    Akceptuję pliki cookies
Witamy na Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Zarejestruj się na naszym forum, aby uzyskać pełen dostęp do naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, zmieniać lub aktualizować swój status, zarządzać kontem i wiele, wiele więcej. Jeśli posiadasz już konto zaloguj się - w przeciwnym razie utwórz nowe konto bezpłatnie już dziś!!

Sponsorzy/Partnerzy

Pukawka

Ogłoszenia


 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
22 odpowiedzi na ten temat

#1
-_-

-_-

  Właściciel sieci

 • 9536 postów

FAQ SIECI

pre_1476783449__faq.png

Spis treści

 1. Gdzie mogę odwołać się od bana?
 2. Chcę złożyć podanie na admina, ale nie wiem jak to zrobić.
 3. Dlaczego dostałem ostrzeżenie na forum?
 4. Jak mam odpracować ostrzeżenie, które otrzymałem?
 5. Czy da się zarezerwować nick na serwerze?
 6. Czemu nie zalicza mi postów w niektórych działach?
 7. Czemu nie mogę pisać na Shoutbox?
 8. Dostałem admina, co dalej?
 9. Nie dostaje powiadomień o lajkach, ostrzeżeniach, itd.
 10. Jak dodać obrazek na forum?
 11. Nie działa mi usługa zakupiona na serwerze.
 12. Mam rezerwacje slota, ale nie mogę wejść na serwer, co zrobić?
 13. Jak zarejestrować się przy pomocy STEAM lub połączyć konto STEAM ze swoim kontem?
 14. Jak sprawdzić swój Steam ID?
 15. Jak zmienić nick na forum?
 16. Mam problem z ss'ami na windows 8
 17. Składam podanie, ale nie znaleźć swojego GameTracker'a
 18. Jak korzystać ze sklepiku?
 19. Mam problem z kodem zwrotnym
 20. Gdzie mogę podzielić się muzyką, którą słucham?
 21. Jak sprawdzić czy nick na forum jest zajęty?

 

Reszta poradników w dziale FAQ

 1. Steam - NOWY WIRUS CZYTAJ!
 2. Jak zrobić demko i ss'y sobie lub komuś. (poradnik)
 3. Co zrobić gdy admin zrobi nam ss'y, a my ich nie mamy.
 4. Link do AMXBans
 5. "Nie mogę wbić na serwer po kupieniu usługi"
 6. Gral cziter ale nie mam demka- WSTAW HLTV
 7. Rangi dostępne na forum
 8. [Kalendarz] Nadchodzące Wydarzenia
 9. Problem z pingiem na naszych serwerach
 10. Jak usunąć czarne/białe tło przy kopiowanych postach
 11. Jak ukryć zbyt duże sygnaturki użytkowników

 

 

 

FAQ będzie rozwijany, to nie koniec, to dopiero początek :)
 

FAQ napisany dla sieci cs-classic.pl przez -_-

Zakaz kopiowania!


pre_1471964360__14100342_178958723794525


#2
-_-

-_-

  Właściciel sieci

 • Autor Tematu
 • 9536 postów

1

Gdzie mogę odwołać się od bana?

Odwołać się od bana możesz w dziale "Prośby o UB". W tym miejscu należy szukać pomocy w sprawie banów.


Znajdziesz tam wiele poradników, które pomogą napisać Ci Twój temat. Oto przykłady

W tym dziale nie musisz kopiować wzoru, on już jest gotowy, wystarczy go tylko wypełnić!

Spoiler

*Poprawiłem te kolorystykę przy tworzeniu tematów, teraz wygląda to o wiele lepiej.

No i to tyle, proste, nieprawdaż?

Bardzo sporo osób ma problem z napisaniem prośby o UB, więc jest to jeden z najważniejszych punktów w naszym FAQ. Mam nadzieję, że zmniejszy to liczbę osób, które piszą do mnie w sprawie pomocy z napisaniem tematu.


pre_1471964360__14100342_178958723794525


#3
-_-

-_-

  Właściciel sieci

 • Autor Tematu
 • 9536 postów

2

Chcę złożyć podanie na admina, ale nie wiem jak to zrobić.

Jeżeli chcesz zostać adminem na którymś z naszych serwerów musisz znaleźć odpowiedni dział, który służy do zgłaszania swojej kandydatury. Zacznijmy może od początku,
Na naszej sieci są dwa rodzaje serwerów CS, jeden to CS 1.6, a drugi to CS:GO, są do nich osobne kategorie, a więc najpierw musimy się zdecydować w jaką grę gramy i na jakim serwerze. Trudne zadanie, co nie? Niby nie, ale jednak są osoby, które mają z tym problem, więc trzeba im pomóc.
No to szukamy najpierw odpowiedniej gry:

Grę mamy wybraną, no to teraz czeka nas trochę trudniejsze zadanie, trzeba znaleźć serwer na którym gram. No to tak, na naszej sieci jest wiele modów, od zwykłego FFA po bardziej rozbudowane serwery CoD. Zastanówmy się na czym gramy, jaki to mod, a no tak, pewnie w nazwie serwera jest zawarty mod, a więc sprawdzamy nazwę naszego serwera. Trudne? Pewnie nie  :)

Chyba nie muszę Ci rozpisywać każdego z serwerów na naszej sieci. Raczej dasz radę go znaleźć w kategorii, które podałem wcześniej.

Skoro mamy już wybraną grę i serwer na którym gramy, czas znaleźć dział w którym napiszemy podanie. Nic trudnego, po wejściu w dział naszego serwera, ukażą nam się poddziały, a jednym z nim będzie poddział o nazwie "Podania"

Spoiler


Czas w niego kliknąć i wybrać opcję "Napisz nowy temat"
Spoiler


No ale czekaj, o czymś zapomniałeś. A no tak, przecież najpierw trzeba przeczytać temat "[WZÓR/WYMAGANIA] Podanie na admina", który znajduje się w każdym z działów "Podania", znajduje się tam wzór, który masz skopiować i wymagania, ach te wymagania, pewnie będzie z nimi problem  :/ No nic, trzeba go przeczytać, na szczęście jest on przyklejony i jest dobrze widoczny.

Po wejściu w ten jakże fajny temat, naszym oczom ukaże się wzór oraz wymagania, ale nie tylko one, także jakiś kod i inne podpunkty.
Warto zacząć od wymagań, przeczytaj je, a jeżeli wszystko będzie się zgadzać, czas skopiować kod i wkleić go w Twój nowy temat, który właśnie tworzysz.

Oto nasze przykładowe podanie
Spoiler


Okej, gdy już mamy gotowe podanie, czas je wysłać, klikając "Dodaj nowy temat". No i gotowe. Nasze podanie zostało napisane, było to trudne? Wydaje mi się, że nie. Teraz czas na komentarze, musimy poczekać aż użytkownicy zobaczą nasze podanie i je skomentują, ale PAMIĘTAJ, nigdy nie proś o sprawdzenie Twojego podania, nie pisz w nim postów, staraj się wszystko zamieścić w głównym poście, ponieważ podanie może zostać odrzucone.
No nic, mam nadzieję, że uda Ci się zdobyć admina na którymś z naszych serwerów  :)


pre_1471964360__14100342_178958723794525


#4
-_-

-_-

  Właściciel sieci

 • Autor Tematu
 • 9536 postów

3

Dlaczego dostałem ostrzeżenie na forum?

Najprawdopodobniej złamałeś któryś z punktów w regulaminie. Aby sprawdzić za co dostałeś ostrzeżenie (warna) wejdź w swój profil, pod Twoim zdjęciem profilowym znajdziesz coś takiego

Spoiler

Kliknij w to, a zostaniesz przeniesiony do strony z Twoimi ostrzeżeniami. Dokładny opis tego, za co zostałeś ostrzeżony zobaczysz po kliknięciu "Więcej szczegółów"
Spoiler


pre_1471964360__14100342_178958723794525


#5
-_-

-_-

  Właściciel sieci

 • Autor Tematu
 • 9536 postów

4

Jak mam odpracować ostrzeżenie, które otrzymałem?

 

Dostałeś ostrzeżenie i chcesz je odpracować, no tak. Mogłeś przeczytać regulamin, ale nie chciałeś leniu! Teraz musisz odpokutować swoje winy, ale spokojnie, nie jest to trudne, a więc nie masz co płakać  :D

Aby odpracować ostrzeżenie, musimy najpierw udać się do działu, który temu służy, a więc Odpracuj Warna, tak to, to miejsce, które pomoże nam wyczyścić swoje konto z brudów jakim jest ostrzeżenie.
Czas sprawdzić o co tam chodzi, no tak, przecież jest przyklejony temat "[WZÓR] Odpracowania warna", czas przeczytać co się w nim znajduje.
Mamy dwa sposoby na odpracowanie warny, pierwszy to zapłacenie za warna, koszt? 3,69 zł SMS, albo 1,5 zł przelewem, no nic, chyba trzeba zapłacić, musimy odpokutować, a więc wysyłamy SMS na podaną treść i numer, udało się? Dostałeś kod? Jeżeli tak, to czym prędzej wyślij go do -_- i pamiętaj, musisz w nazwie wiadomości wpisać "Odpracowanie warna", bo będzie źle! Wysłałeś? Mam nadzieję, że tak, a więc teraz pora napisać temat według wzoru, który nam podano w naszym sposobie numer 1.
Przykładowy wzór tematu

Spoiler

Teraz wyślij czym prędzej temat, na co czekasz?! Uff, udało Ci się, teraz czekamy aż zdejmą Ci tego cholernego warna, bo tylko Ci przeszkadza i masz przez niego problemy.

Sposób numer 2.
Oj widzę, że masz problem. Nie masz kasy na warna, albo nie chcesz wydawać swojej kasy na coś takiego? No okej, jest jeszcze jeden sposób, ale uważaj, zajmie Ci więcej czasu  :/ Już Ci o nim opowiadam, spokojnie, nie denerwuj się.
Trzeba napisać własny, unikalny poradnik, który nie znajduje się na forum, ale pamiętaj to ma być TWÓJ poradnik, nie kradnij czyjeś pracy!

Czas wybrać sobie dział, w którym napiszemy poradnik, oj mamy sporą listę tego

Wybrałeś już? Nie? To na co czekasz?! Wybieraj i pisz ten poradnik, bo tracimy nasz cenny czas. 
Okej, napisałeś już ten poradnik? Jest Twój? Na pewno? Okej, niech Ci będzie, teraz trzeba napisać temat.
Oto przykładowy wzór tematu

Spoiler


Uff, jak dobrze, że udało nam się załatwić sprawę z warnami. Teraz mamy spokój i nie będziemy mieli z tego powodu żadnych problemów. Cieszę się niezmiernie, że udało nam się razem przebrnąć do tego momentu.


pre_1471964360__14100342_178958723794525


#6
-_-

-_-

  Właściciel sieci

 • Autor Tematu
 • 9536 postów

5

Czy da się zarezerwować nick na serwerze?

Tak, da się, są na to 2 sposoby,
Pierwszym z nich jest zakup rezerwacji nicku w sklepiku, koszt to jedyne 0,61 zł/365 dni. Ta opcja jest dość prosta, wchodzisz do sklepiku, wybierasz opcję "Rezerwacja nicku", następnie wypełniasz formularz i wysyłasz go, po zmianie mapy, Twoja rezerwacja będzie już działać.
Drugi sposób oferuje bezpłatną rezerwacje nicku, wystarczy wejść w ten temat Darmowa rezerwacja nickunastępnie przeczytać to co tam pisze, skopiować wzór i wejść w profil -_-, potem wysłać mu prywatną wiadomość. Pamiętaj by wiadomość nazwać "Rezerwacja nicku" i nie zapomnij wypełnić wcześniej skopiowanego wzoru. Jeżeli zrobiłeś to co Ci napisałem, wyślij wiadomość.
To tyle, teraz musisz poczekać aż Twoja wiadomość zostanie przeczytana, dodawanie rezerwacji trwa maksymalnie 48 godzin, czyli 2 dni, ale zazwyczaj trwa to o wiele szybciej.


pre_1471964360__14100342_178958723794525


#7
-_-

-_-

  Właściciel sieci

 • Autor Tematu
 • 9536 postów

6

Czemu nie zalicza mi postów w niektórych działach?

W niektórych działach naliczanie postów zostało wyłączone. Czemu zostało to wyłączone? Widocznie w tych działach dało się łatwo nabić posty, a więc trzeba było ograniczyć to ze względu na sztuczne nabijanie.
Ale to nic nie szkodzi, takich działów jest kilka, a więc nie musisz się martwić oto, że nie będziesz miał gdzie pisać.
Pamiętaj, żeby choć trochę się wysilić pisząc post.


pre_1471964360__14100342_178958723794525


#8
-_-

-_-

  Właściciel sieci

 • Autor Tematu
 • 9536 postów

7

Czemu nie mogę pisać na Shoutbox?

Shoutbox jest dostępny od 5 postów na forum. Zostało to ograniczone ze względu na narastającą liczbę botów, które spamowały reklamami na SB.
Jeżeli masz 5 postów, a dalej nie masz dostępu do Shoutbox, choć wcześniej miałeś do niego dostęp, to znak, że pewnie dostałeś bana.
W tej sytuacji skontaktuj się z -_-. 


pre_1471964360__14100342_178958723794525


#9
-_-

-_-

  Właściciel sieci

 • Autor Tematu
 • 9536 postów

8

Dostałem admina, co dalej?

Gratuluje, zdobyłeś admina na jednym z naszych serwerów. Nie wiesz co dalej? Już śpieszę z wytłumaczeniem. Jeżeli Twoje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone, musisz zgłosić się do opiekuna serwera, a następnie wpisać w temacie Nie masz rangi ? Wejdź. Napisz post, stosując się do wzoru podanego na samym początku. Gdy już napisałeś post w temacie i zgłosiłeś się do opiekuna, nie pozostaje Ci nic innego jak poczekać aż ranga i sam admin zostaną dodane.
Gratuluję i życzę Ci wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że będziesz dobrym adminem!  :)


pre_1471964360__14100342_178958723794525


#10
-_-

-_-

  Właściciel sieci

 • Autor Tematu
 • 9536 postów

9

Nie dostaje powiadomień o lajkach, ostrzeżeniach, itd.

Najprawdopodobniej nie masz tego dodanego w ustawieniach powiadomień. Aby to zrobić, wejdź w ten link "Ustawienia" lub zastosuj się do tego zdjęcia

Spoiler

Kliknij w te strzałkę, potem wejdź w "Moje ustawienia".
Okej, teraz trzeba wejść w zakładkę "Ustawienia powiadomień". No i oto jesteśmy w miejscu gdzie można ustawić powiadomienia, które będą nam się pojawiać albo przez wiadomość mail'owa albo przez zwykłe powiadomienie na forum. (ta ikonka z dzwonkiem to powiadomienia)
To tyle, łatwe, co nie?


pre_1471964360__14100342_178958723794525


#11
-_-

-_-

  Właściciel sieci

 • Autor Tematu
 • 9536 postów

10

Jak dodać obrazek na forum?

Aby dodać obrazek na forum wystarczy pobrać go na komputer, następnej wejść w IHostNastępnie wrzucamy zdjęcie, klikając "Wybierz plik"

Spoiler

Wybieramy plik i klikamy "Otwórz", następnie dodajemy grafikę, klikając "Dodaj grafikę".
Po dodaniu grafiki, ukaże się nam taka oto strona
Spoiler

My chcemy wrzucić obrazek, więc korzystamy z tego oto linku
Spoiler

Kopiujemy go i udajemy się do tematu, w którym chcemy dodać obrazek. Przy pisaniu posta wybieramy ten oto przycisk z edytora
Spoiler

Albo wpisujemy

[img] TUTAJ WKLEJAMY LINK DO OBRAZKA [/img]

No i gotowe, teraz nasz obrazek został dodany w poście, teraz wysyłamy posta i to na tyle.
 


pre_1471964360__14100342_178958723794525


#12
-_-

-_-

  Właściciel sieci

 • Autor Tematu
 • 9536 postów

11

Nie działa mi usługa zakupiona na serwerze.

Jest kilka powodów dla których Twoja usługa może nie działać,
Pierwszym z nich jest źle wpisany Steam ID/IP/NICK, więc sprawdź czy aby na pewno usługa została kupiona poprawnie, na te dane z których korzystasz.
Jeżeli wpisałeś mail przy zakupie, to powinieneś dostać potwierdzenie zakupu usługi, a w nim dane, które podałeś w formularzu. Istnieje też możliwość sprawdzenia usługi na stronie sklepu, wystarczy, że podczas zakupu będziesz zalogowany na koncie w sklepiku.
Wszystko jest okej?
Jeżeli wszystkie dane są prawidłowe, to pozostaje nam znalezienie kolejnej przyczyny. Problemem niedziałającej usługi może być fakt, że posiadamy inną usługę, która ma inne dane, np: mamy rezerwacje nicku i VIP na steam ID, wtedy serwer czyta rezerwacje nicku, ale VIP'a już nie, więc musimy kupować usługi na te same dane, nie możemy mieć jednej na nick, a drugiej na steam ID bądź IP.
Kolejnym powodem jest to, że jesteś adminem i kupiłeś usługę w sklepie. Admin nie może kupować usługi w sklepie, w tej sprawie kontaktuje się z opiekunem bądź z -_-.
Mam nadzieję, że pomogłem Ci się uporać z problemem, jeżeli dalej masz problem z usługą, napisz do -_-


pre_1471964360__14100342_178958723794525


#13
-_-

-_-

  Właściciel sieci

 • Autor Tematu
 • 9536 postów

12

Mam rezerwacje slota, ale nie mogę wejść na serwer, co zrobić?

Nic trudnego, wystarczy, że zamiast wchodzić normalnie na serwer, wejdziesz przez konsole, wpisując connect IP. W miejscu IP wpisujesz IP serwera, z którym chcesz się połączyć, np:

connect 193.33.176.64:27015

Proste, co nie?
 


pre_1471964360__14100342_178958723794525


#14
-_-

-_-

  Właściciel sieci

 • Autor Tematu
 • 9536 postów

13

Jak zarejestrować się przy pomocy STEAM lub połączyć konto STEAM ze swoim kontem?

Najpierw zacznijmy od zarejestrowania się na forum przy pomocy konta STEAM, a więc wchodzimy w formularz rejestracji, klikamy przycisk zaznaczony na ss

Spoiler

Teraz musimy podać login i hasło do naszego konta, spokojnie, Twoje dane są w 100% bezpieczne, są podawane na stronie STEAM, a nie u nas, więc nie mamy do nich dostępu.
Spoiler

Jeżeli wszytko poszło dobrze, zostaniemy przeniesieni z powrotem na forum, gdzie będziemy musieli wypełnić kolejny formularz
Spoiler

To na tyle, Twoje konto zostało założone poprawnie. Od teraz możesz korzystać z forum bez żadnych problemów!

 

Skoro sprawę rejestracji mamy załatwioną, to teraz czas na poradnik, który pozwoli nam połączyć swoje konto ze STEAM.

Aby to zrobić należy wejść w profil, potem w edycje profilu i kliknąć "Zarządzaj STEAM" lub wejdź po prostu w ten link "Zarządzaj STEAM". 

Spoiler

Kliknij we wskazany obrazek, a następnie zaloguj się na swoje konto

Spoiler

Jeżeli wszystko zostanie zrobione poprawnie, przekieruje Cię z powrotem na forum

Spoiler

To tyle.

 

 

Aby zalogować się na forum przez steam wystarczy kliknąć przycisk login-steam-icon.png przy logowaniu i rejestracji.

Spoiler

pre_1471964360__14100342_178958723794525


#15
-_-

-_-

  Właściciel sieci

 • Autor Tematu
 • 9536 postów

14

Jak sprawdzić swój Steam ID?

Aby sprawdzić swój Steam ID należy wejść do gry, następnie połączyć się z danym serwerem. Gdy to już zrobisz, wchodzisz w konsole i wpisujesz

status

Powinna się wyświetlić lista graczy/botów/HLTV aktualnie połączanych z serwerem. Obok naszego nicku znajduję się Steam ID

Spoiler

pre_1471964360__14100342_178958723794525


#16
-_-

-_-

  Właściciel sieci

 • Autor Tematu
 • 9536 postów

15

Jak zmienić nick na forum?

Pierwszym z nick jest "Poradnik", chodzi o nic innego jak napisane poradnika w odpowiednim dziale, są to te same działy co w "Odpracowaniu warna", czyli jeżeli chcesz zmienić nick na forum musisz wejść w odpowiedni dział, w tym przypadku jest to dział "Zmiana Nicku". Skoro już wiemy jaki dział służy do tego typu spraw, zajmij się tematem "Wzór zmiany nicku", w którym został podany wzór oraz dwa sposoby, jeden z nick musimy wykonać.

 1. Poradniki AmxModX
 2. Sourcemod
 3. Grafika
 4. Counter Strike 1.6
 5. Counter Strike Global Offensive
 6. Metin2
 7. League of Legends
 8. Inne gry

Pamiętaj, że musisz napisać swój własny, unikalny poradnik, który nie znajduje się na naszym forum.

Poradnik gotowy? Cieszę się. Teraz czas na napisanie tematu ze zmianą nicku, a więc, naciskamy "Napisz nowy temat", stosujemy się do wzoru pierwszego i wypełniamy go. 

Przykładowy temat ze zmianą nicku

Spoiler

Nie pozostaje nam nic innego jak wysłać temat i poczekać aż któryś z administratorów zmieni nasz nich.

 

 

Drugim sposobem jest zmiana nicku poprzez wysłanie sms podanego w temacie.

Gdy nie mamy czasu na napisanie poradnika, możemy po prostu wysłać sms za symboliczne 1,23 zł.

Jest to dość proste, należy wysłać sms, poczekać na kod, następnie wysłać otrzymany kod do -_-, pamiętając, że temat wiadomości musi brzmieć "Zmiana nicku".

Zrobiłeś to już? To dobrze, teraz czas napisać temat

Spoiler

To na tyle, teraz czas wysłać temat i poczekać na któregoś z administratorów.


pre_1471964360__14100342_178958723794525


#17
-_-

-_-

  Właściciel sieci

 • Autor Tematu
 • 9536 postów

16

Mam problem z ss'ami na windows 8

Zauważyłem, że spora ilość osób ma problem z ss'ami na windows 8, a więc czas im pomóc i stworzyć poradnik, który mam nadzieję, rozwiązuje ich problem.

Jeżeli chodzi o STEAM, to warto zacząć od aktualizacji systemu do wersji 8.1, to powinno załatwić problem ze zgodnością plików.

 

Co zrobić jeżeli mamy Non Steam? Tak jak wcześniej warto zacząć od aktualizacji systemu do 8.1. Jeżeli już to zrobiłeś, to pamiętaj by uruchomić grę jako administrator, a także ustawić zgodność Windows XP SP3. 

 

Teraz czas na znalezienie naszych ss'ow, a więc wchodzimy w folder z cs'em, a następnie w cstrike lub cstrike_polish, tutaj znajdziesz swoje ss'y. Jeżeli jednak nie ma ich tam, to powinny znaleźć się w innym folderze.

Aby znaleźć nasze ss'y szukamy opcji "Uruchom" i wpisujemy

%appdata%

zatwierdzając to. Następnie wchodzimy w do AppData, następnie do folderu Local, potem Virutal Store i szukamy tam "Counter Strike".

Tutaj powinny znaleźć się Twoje ss'y.

 

Zadbaj o swoje ss już wcześniej, pobierając cs'a z mojego bloga, czytając i stosując się do poradników zawartych w nim "CS 1.6 Windows 8".

To na tyle, mam nadzieję, że pomogłem


pre_1471964360__14100342_178958723794525


#18
-_-

-_-

  Właściciel sieci

 • Autor Tematu
 • 9536 postów

17

Składam podanie, ale nie znaleźć swojego GameTracker'a

Przy składaniu podania potrzebny jest link do naszego GameTrackera, ale jak go zdobyć? Wiele osób zadaje sobie właśnie takie pytanie, wiele jest z tym problemów, więc zamierzam wam pomóc.

Najpierw musimy znaleźć w "Tabeli serwerów" GameTracker serwera na którym będziemy składać podanie.

Spoiler

Gdy wejdziemy już w dany link GT naszego serwera, pokaże nam się strona, a na samym jej dole znajdziemy "View all players & stats"

Spoiler

Na kolejnej stronie będziemy musieli podać nasz nick, wygląda to następująco

Spoiler

No i klikamy "Search". Powinna nam się ukazać taka strona, oczywiście będą tam inne nicki i inne statystyki, bo będzie to szukało według naszego nicku.

Spoiler

Kopiujemy link tej strony, tak jak jest to na obrazku (ten pasek u góry) i wklejamy w naszym podaniu

Spoiler

pre_1471964360__14100342_178958723794525


#19
-_-

-_-

  Właściciel sieci

 • Autor Tematu
 • 9536 postów

18

Jak korzystać ze sklepiku?

Może zacznijmy od tego jak stworzyć konto w sklepiku.
Zacznijmy od tego, że musimy wejść w sklepik shop.cs-classic.pl, następnie przechodzimy do "Rejestracji"

Spoiler

Gdy to zrobimy, zostaniemy przeniesienie do rejestracji, w której musimy podać niezbędne informacje do utworzenia konta.

Pokaże wam jak wypełnić ten formularz (są to przykładowe dane)

Spoiler

I klikamy "Zarejestruj". Nasze konto zostanie utworzone i potwierdzone, nie musimy nic robić by je potwierdzić.

Brawo, udało nam się utworzyć konto.

Co dzięki temu uzyskamy?

Gdy mamy konto w sklepiku możemy edytować naszą usługę w panelu użytkownika, doładować konto sms lub przelewem, sprawdzić do kiedy mamy aktywną usługę oraz przypisać daną usługę do konta.

 

 

Teraz pokaże wam jak doładować konto w sklepiku. Jeżeli mamy utworzone konto możemy je doładować przez SMS lub przelew. Aby to zrobić należy się zalogować i wejść w panel użytkownika

Spoiler

Gdy wejdziemy w panel użytkownika, znajdziemy kilka opcji, wybieramy stamtąd "Doładuj punkty"

Spoiler

Następnie wybieramy czy chcemy doładować punkty przelewem czy SMS. Gdy to zrobimy ukaże nam się formularz, który należy wypełnić i to na tyle :)

 

 

Teraz pokaże wam jak sprawdzić zakupione przez nas usługi, wchodzimy tak jak wcześniej w panel użytkownika

Spoiler

Następnie wchodzimy w "Lista aktywnych usług"

Spoiler

Teraz zauważymy coś takiego

Spoiler

Jak widać, mamy tutaj wszystkie informacje o usłudze, jej ID, datę ważności, SID/NICK/IP, serwer, rodzaj usługi oraz "Akcje" (w tym miejscu możemy edytować naszą usługę).

 

Już wiemy jak sprawdzić nasze aktywne usług, czas pokazać wam, jak edytować naszą usługę.

Tak jak na SS, pod "Akcje" mamy taki ołówek, klikamy go przy danej usłudze i zostanie przerzuceni na stronę z takimi informacjami

Spoiler

Gdy już edytujemy usługę, klikamy "Zapisz".

To na tyle :)


pre_1471964360__14100342_178958723794525


#20
-_-

-_-

  Właściciel sieci

 • Autor Tematu
 • 9536 postów

19

Mam problem z kodem zwrotnym

Jeżeli mamy problem z kodem zwrotny, np: ni działa nam lub nie dostaliśmy go, możemy to zgłosić korzystającego z poniższego wzoru:

Numer Twojego telefonu:
Numer, na który został wysłany SMS:
Otrzymany kod (Jeżeli nie otrzymaliśmy kodu, to piszemy: "Nie dostałem"):
Treść wysłanego SMS-a:
Data i godzina wysłania SMS-a (RRRR-MM-DD GG:MM):
Opis problemu lub uwagi (np. treść smsa zwrotnego, jeżeli nie otrzymałeś kod

Taki wzór wysyłamy do użytkownika -_-, ale najpierw musimy go wypełnić.


pre_1471964360__14100342_178958723794525


Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: FAQ, FAQ Sieci, FAQ sieci cs 1.6, FAQ sieci cs, FAQ cs 1.6, FAQ CS, FAQ sieci cs go, FAQ cs go, zmiana nicku, nie mogę pisać na SB

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników