Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie o admina Miszczak


Miszczak

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick Miszczak

2. Imię Piotr

3. Wiek 15

4. Znajomość SMX średnie

5. Mikrofon Tak

6. Składka Nie

7. GameMe http://classicffa.gameme.com/playerinfo/383563

8. Opis: Nazywam się Piotrek i w styczniu kończę 15 lat. Mieszkam w Olsztynie. Jestem osobą łatwo irytującą się, ale mogę szybko to zmienić ;d. Ostatnio pracuję nad sobą i nad swoimi emocjami.  Na serwerze gram od około dwóch miesięcy z krótkimi przerwami. W Csa mam czas pograć tylko w weekendy, ale nawet wtedy czasami brakuje adminów. Mam nadzieję, że tyle na mój temat już wystarczy.

9. Chciałbym zostać adminem, ponieważ często widzę graczy, którzy nie stosują sie regulaminu, a dostępnego nie ma żadnego admina.

10. SteamID STEAM_0:0:98982306

11. Na serwerze mogę spędzić około 2-3 godzin, ale niestety tylko w weekendy.

12. Gram w godzinach 10-23 w weekendy.

13. W csa gram od grudnia 2014 roku. +1300 godzin.

14. Nie, byłby to pierwszy raz.

Pozdrawiam ;d

Edytowane przez Miszczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale tym razem jestem na nie.

 

Twoimi plusami jest oczywiście jakiś tam w miarę długi okres czasu gry na serwerze i ewentualnie wiek i posiadanie mikrofonu.

 

Minusem jest to, że nie rozpisałeś się, nie dowiedziałem się nic konkretnego prócz tego, że masz na imię Piotrek, mieszkasz obok Olsztyna i masz 15 lat.

 

Kolejnym minusem jest brak postów potrzebnych do złożenia podania, ale ja się do tego osobiście nie przyczepiam (nie wpływa to na moją ocenę), ponieważ łatwo jest je nadrobić.

 

Moim skromnym zdaniem adminów jest wystarczająco dużo, jak ja wchodzę na serwer to już zwykle siedzi taki Pan sakowsky martretujący wszystkich xD 

 

Osobiście nie mam nic do Ciebie MIMO, że na początku Twojej przygody nie miałeś łatwo z mojej strony, ponieważ troszeczkę na serwerze przesadzałeś.

 

Podsumowując oddaję głos na nie - adminów jest wg. mnie wystarczająco dużo, a Ty jako osobnik mnie do siebie nie zachęciłeś.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do ciebie przekonany w 100%, ponieważ część Administratorów nie wywiązuje sie z Danych obowiązków na Serwerze .

Nie mam pojęcia jak będzie w twoim przypadku .

Moje zdanie jest Niezdefiniowane .

W tym momencie Daje ci

50% na Tak

30% na Nie

20% Nie wiem 

 

 

 

 

SPxr2W5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przybyło kilku nowych adminów. Miedzy innymi ja :D. Grasz już trochę na serwerze, znasz regulamin/zasady serwera. Bardzo mało napisałeś o sobie, co może trochę przeszkadzać innym. Czasami za bardzo się unosisz i to może być irytujące. Masz mało czasu na grę tylko w weekendy ,a wtedy jest najwięcej adminów. Myślę że kolejna para rąk do pomocy może się przydać, ale to tylko moje zdanie. Jestem ciekawy czy gracze chcieliby abyś otrzymał admina. Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro rekrutacja jest ciągle otwarta, to nie uważam, że adminów jest wystarczająco, tym bardziej, że gracze dość często piszą na PW, aby wejść na serwer. Mimo to jestem na nie, bo Admin grający tylko w weekendy, raczej jest marnym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc miszczak osobiście cię lubię, ale jak piszesz łatwo się irytujesz i ja to odczułem. Widzę też że zachowujesz się na serwerze bardzo chaotycznie, czasami wyzywasz innych graczy, a admin powinien dawać przykład więc jestem skłonny dać nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to tamto. Ja będę na tak żeby ci Miszczak nie było smutno. :*
W weekendy jesteś bardzo aktywny, i tym nadrabiasz nieobecności w dni robocze. Irytujący to ty jesteś "śmieciu" ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu :). W miarę starałeś się nam pomagać utrzymać kulturę i porządek na serwerze co mi bardzo imponuje ^ ^. A jako iż rekrutacja jest otwarta i zapotrzebowanie na administratorów jest, jestem na TAK jak pisałem powyżej.

Pozdrawiam, najgorszy i najbardziej nielubiany administrator serwera DR CS:GO - sakowsky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ,że sam na serwerze widuje cię regularnie i problemów z tobą nie mam byłbym skłonny zaakceptować podanie.Jednak w ostatnich dniach usłyszałem o tobie dużo rzeczy nie wpływających korzystnie na twoje szanse. Poza tym w podaniu przeważają głosy negatywne co też wpływa na naszą ocenę. Jeśli chcesz zostać adminem to postaraj się o zlikwidowanie powodów ,dla których inni mogli by głosować przeciwko tobie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności