Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][UBTeaM] Buu_szeK™


*_*

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  

                                                                                                                                                                                                       Buu_szeK™
Wiek:    

                                                                                                                                                                                                       14 Lat.
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?:      

                                                                                                                                                                                                       AMXBans
Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO:    

                                                                                                                                                                                                      Gram w Counter-Strike 1.6 6 lat.

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? :

                                                                                                                                                                                                      Tak, na tej sieci.(AMXBans)

 

Ile czasu poświęcasz forum?:                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                      2H dziennie.

                                                                                                                                                                                                      (Teraz mam "Nieobecność", znaczy mniejszą                                                                                                                                                                                                                                                                  aktywność)
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?:

                                                                                                                                                                                                       Tak, korzystałem .Anty Flesh/Smoke, WH, AIM, SH.
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci:

                                                                                                                                                                                                       Warnami na forum, a na serwerach za ping/SS'y.
Doświadczenie na podobnym stanowisku:

                                                                                                                                                                                                       Jest.
  Informacje o sobie lub uwagi:   

 

 

 Witam mam na imię Konrad, mam 14 lat i chodzę do 2 Gimnazjum.         

Moimi pasjami są: Informatyka, Piłka Siatkowa i Motocykle.

Osobiście sam posiadam Hondę NSR 125(125 tylko w papierach:) ). Jeździ świetnie 100KM/H na spokojnie wyciągam(VMax 130 jechałem).

Trenuję piłkę siatkową, ostatnio na zawodach byłem. Chciałbym poświęcać sieci jak najwięcej czasu, lecz 2H to jest max, bo są treningi, nauka i też spać coś trzeba :P
Chciałbym pomagać graczom, którzy czekają na UB, lecz na naszej sieci nie można się na to skarżyć, ponieważ po chwili dostaje się UB i nie czeka się po 2h.

  

______________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Wymagania:
 

 

  1. Co najmniej 3 dni spędzonych na forum - Jest
  2. Przynajmniej 50 postów napisanych na forum - Jest
  3. Konto na forum powyżej 2 miesięcy- Jest
  4. Chęć pomagania innym użytkownikom-Jest
  5. Czyste konto (Brak warnów)- Jest
  6. Dobra znajomość regulaminów forum- Jest
  7. Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji- Jest
  8. Umiejętność obsługiwania się amxbans (nie jest aż tak ważna)- Jest

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Dziękuję za każdy głos, ten pozytywny i negatywny ! :)

 

 

Buu_szeK™

Edytowane przez Buu_szeK™
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE oczywiście. Jest dużo osób w UBT, zgłoszenia są rozpatrywane sukcesywnie i nie ma sensu, aby przyjmować kolejną osobę. Jeszcze na dodatek ostatnio został przyjęty ORION

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podanie jest jak poradnik "jak utrudnić czytanie podania potencjalnemu użytkownikowi...", naprawdę paskudne. 

 

Dobrze, teraz do rzeczy, jest 4 UBT, według mnie to wystarczająca liczba. Ty dopiero co wróciłeś, jedno twoje podanie zostało już odrzucone, lecz powodem było to, że napisałeś je od razu po swoim powrocie. 

Według mnie nie potrzeba więcej osób do UBT, liczba cztery, czyli cztery osoby pełniące tą funkcję jest w zupełności wystarczająca. Dla mnie to rekrutację do UBT można by już zamknąć. 

Ja jestem na nie, powód: wystarczająca liczba UBteam'owców. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...ponieważ po chwili dostaje się UB i nie czeka się po 2h."

Jeśli prośby o ub dostaje się szybko to po co składasz podanie? W dodatku napisałeś, że możesz poświęcać max 2h. Podczas tych 2h pojawią się.

28 listopada czyli dzisiaj, prośbę o ub napisało 4 osoby (przez cały dzień), cały dzień czyli 24h. Podczas tych twoich 2 godzin ile byłoby próśb? Możliwe, że pewnego dnia będzie ich więcej, ale jak dla mnie te 2h to mało. Druga sprawa jak pisałem już w twoim poprzednim podaniu, byłeś, miałeś szansę, ale uciekłeś. Rozumiem, że należy się druga szansa, ale wróciłeś na sieć 11 listopada czyli lekko ponad 2 tygodnie temu. Dla mnie to za krótko, aby dać tobie tą rangę.

Jeśli -_- jak i inni członkowie podejmą decyzję, czy jest im potrzebna osoba do UBT to wtedy jestem na tak.

Teraz chłopaki dobrze sobie radzą.

Na obecną chwilę jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności