Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga MenVip


Najeks

Rekomendowane odpowiedzi

1. ۞N۞a۞j۞e۞k۞s
2. Admin
3. MenVip
4. Nie wiem
5. 12-02-15 15:32
6. de_train
7. MenVip oskarzal mnie o to, ze nie wykonuje celow mapy , ktorymi sa "zabicie przeciwnej druzyny" lub "podlozenie bomby".(odpowiedzialem mu,ze gdy ktos uzywa shifta lub czeka BO WIE ZE LECA NA NIEGO RASHUJACE OSOBY to nie jest osoba nie wykonywujaca celow mapy(w dodatku to jest okolo 20 sek po rozpoczeciu rundy) Osoba nie wykonywujca celow mapy to osoba, ktora specjalnie przedluza gre, kampi(w tt) i nie porusza sie do przodu w celu wykonania jednego z celow. Moja gra byla troszke defensywna w powodu, iz CT po 20 sekundach bylo juz kolo naszego respa. Po jakims czasie dostalem bana od MenVipa bez podania "reason" przy banie.
 
Tu jest cale demko w traina. prosze obejrzec od poczatku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic do ciebie nie mam, ale praktycznie zawsze jak jesteś na serwerze, to grasz "defensywnie". Jeżeli admin cię upomina, to zacznij grać trochę ofensywniej, gra na COD to jest zabawa. Z drugiej strony może MenVip postąpił trochę zbyt pochopnie, nie wiem, poczekajmy na jego wypowiedź. Dla mnie nie powinien on ponieść żadnych konsekwencji, ale zobaczymy jak zdecyduje Majun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem Ci ostrzeżenie nie chciałeś się dostosować wiec ban proste ...? Proste zapraszam do przeczytania regulaminu serwera a potem wejdź

http://forum.cs-classic.pl/topic/31567-regulamin-csgo-call-of-duty/przeczytaj a potem wejdź i graj . A po za tym było oprócz mnie 2 adminów i nie uszło by ci to do tego robisz to nagannie . Pozdrawiam MenVip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. ۞N۞a۞j۞e۞k۞s
2. Admin
3. MenVip
4. Nie wiem
5. 12-02-15 15:32
6. de_train
7. MenVip oskarzal mnie o to, ze nie wykonuje celow mapy , ktorymi sa "zabicie przeciwnej druzyny" lub "podlozenie bomby".(odpowiedzialem mu,ze gdy ktos uzywa shifta lub czeka BO WIE ZE LECA NA NIEGO RASHUJACE OSOBY to nie jest osoba nie wykonywujaca celow mapy(w dodatku to jest okolo 20 sek po rozpoczeciu rundy) Osoba nie wykonywujca celow mapy to osoba, ktora specjalnie przedluza gre, kampi(w tt) i nie porusza sie do przodu w celu wykonania jednego z celow. Moja gra byla troszke defensywna w powodu, iz CT po 20 sekundach bylo juz kolo naszego respa. Po jakims czasie dostalem bana od MenVipa bez podania "reason" przy banie.
 
Tu jest cale demko w traina. prosze obejrzec od poczatątku.

Gra na cod-modzie powinna być szybka i dynamiczna. Wielu graczom, którzy padli i czekają na odrodzenie nie chce się patrzeć jak jeden campi, a cały team go grania. Po to jest paka, żeby ją szybko podłożyć i gra leci dalej.

Jak dla mnie ban uzasadniony i powinieneś się cieszyć, że tylko na 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy poważni Najek. Odkąd Cię widzę na serwerze rzadko kiedy wychodzisz z respa czy bs'a. Tłumaczysz się tym, że grasz defensywnie przy użyciu shifta, dobrze rozumiem, ale to jest CODmod a nie TP czy Mecz rankedowy. Niejednokrotnie Cię upominałem, nic sobie z tego nie robiłeś. Z tego co widzę reszta administracji upominała Cię także i nie wyniosłeś nic z upomnienia. Może to zmieni Twoje podejście do gry na tym serwerze.

 

 

Ban zasłużony. Dostałeś Bana od MenVipa, pewnie gdybym był w tej chwili na serwerze dostałbyś go ode mnie.

 

Skarga zostaje odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności