Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję 2/3 konkretnie aktywnych osób, które spełnią wymagania panujące na forum i staną w funkcji admina.

 

1. Nick: 
2. Imię: 
3. Wiek:
4. Znajomość AMX (1-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon:
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:
7. Link do swojego GameTracker'a**: 
8. Napisz coś o sobie **:
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
13. Staż w Counter-Strike 1.6:
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):
Edytowane przez James0v.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick:Neo -=Philipster=-

2. Imię:Filip

3. Wiek:16

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

6. Link do swojego GT**:http://www.gametrack...3.176.64:27015/

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Chciałbym zostać administratorem , ponieważ nie zawsze admini są aktywni. W godzinach szczytu jest po kilka administratorów . Jednak w nocy ich nie ma . A inni nabijają sobie lvl poprzez nocny exp oraz małe mapy  . Chciałbym pomóc w pilinowaniu serwera . Niestety jestem trochę wybuchowy , oraz niekulturalny , ale staram się pozbyc tego brzydkiego nawyku .

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie posiadam .

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-3 h

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): (okres wolny od szkoły rano popołudnie wieczór po 1h ) . dni szkolne wieczorami .

11. Staż w grze counter strike 1.6: 3-4 lata

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Neo -=Philipster=-

2. Imię:Filip

3. Wiek:16

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

6. Link do swojego GT**:http://www.gametrack...3.176.64:27015/

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Chciałbym zostać administratorem , ponieważ nie zawsze admini są aktywni. W godzinach szczytu jest po kilka administratorów . Jednak w nocy ich nie ma . A inni nabijają sobie lvl poprzez nocny exp oraz małe mapy  . Chciałbym pomóc w pilinowaniu serwera . Niestety jestem trochę wybuchowy , oraz niekulturalny , ale staram się pozbyc tego brzydkiego nawyku .

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie posiadam .

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-3 h

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): (okres wolny od szkoły rano popołudnie wieczór po 1h ) . dni szkolne wieczorami .

11. Staż w grze counter strike 1.6: 3-4 lata

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak

 

Masz odwiedzać forum regularnie, sprawdzam często GT i jeżeli nie wpiszesz się w temacie wylecisz

Aktywność ma być poprawiona do końca tygodnia z czego też dostajesz okres próbny.

Zgłoś się do mnie na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: PonuryGrabarz


2. Imię: Kamil


3. Wiek: 19


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/9


5. Mikrofon(Tak/Nie): tak


6. Link do swojego GT**:  http://www.gametracker.com/player/PonuryGrabarz/193.33.176.64:27015/


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Witam, mam na imię Kamil, mam 19 lat, obecnie pracuje i uczę sie na weekendy interesuje się piłka nozną oraz lubię jezdzic na rowerze ;) dlaczego ja ?  chce pomoc serwerowi, nie zawsze jest admin, a jestem sprawdzony na tej posadzie :) wiem mam slaby GT ale powracam do gry i bede caly czas aktywny co czas pokaze, niestety stracilem admina poprzez nieobecnosc lecz wtedy pracowalem na 3 zmiany i brakowalo czasu, teraz zmienilem prace i mam wiecej czasu.


8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: nie 


9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: kolo 3-4h dziennie


10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): po godzinie 16 po pracy :)


11. Staż w grze counter strike 1.6 : 4-5 lat


12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) tak bylem


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: PonuryGrabarz

2. Imię: Kamil

3. Wiek: 19

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/9

5. Mikrofon(Tak/Nie): tak

6. Link do swojego GT**:  http://www.gametracker.com/player/PonuryGrabarz/193.33.176.64:27015/

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Witam, mam na imię Kamil, mam 19 lat, obecnie pracuje i uczę sie na weekendy interesuje się piłka nozną oraz lubię jezdzic na rowerze ;) dlaczego ja ?  chce pomoc serwerowi, nie zawsze jest admin, a jestem sprawdzony na tej posadzie :) wiem mam slaby GT ale powracam do gry i bede caly czas aktywny co czas pokaze, niestety stracilem admina poprzez nieobecnosc lecz wtedy pracowalem na 3 zmiany i brakowalo czasu, teraz zmienilem prace i mam wiecej czasu.

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: nie 

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: kolo 3-4h dziennie

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): po godzinie 16 po pracy :)

11. Staż w grze counter strike 1.6 : 4-5 lat

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) tak bylem

 

Zgłoś się na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję 2/3 konkretnie aktywnych osób, które spełnią wymagania panujące na forum i staną w funkcji admina.

 

1. Nick:POMPA SMERF

2. Imię:MATEUSZ

3. Wiek:!&

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):średnie

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

6. Link do swojego GT**:

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nienawidze cziterów lubie grać w cs jestem aktywny spędzam pięć godzin przed komputerem.

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:pięć godzin

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):10-16

11. Staż w grze counter strike 1.6 6 lat

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam. Potrzebuję 2/3 konkretnie aktywnych osób, które spełnią wymagania panujące na forum i staną w funkcji admina.

 

1. Nick:POMPA SMERF

2. Imię:MATEUSZ

3. Wiek:!&

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):średnie

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

6. Link do swojego GT**:

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nienawidze cziterów lubie grać w cs jestem aktywny spędzam pięć godzin przed komputerem.

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:pięć godzin

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):10-16

11. Staż w grze counter strike 1.6 6 lat

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )tak

 

 

Podanie odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: UcHo.R.on[E] przed resetem TO NIE TAK JAK MYSLISZ


2. Imię: Michał


3. Wiek: 18


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): bardzo dobre 


5. Mikrofon(Tak/Nie): Jest, ale nie używam , gram bez dźwięku :D


6. Link do swojego GT**: 


   - http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.64:27015/top_players/?query=TO+NIE+TAK+JAK+MYSLISZ


   -http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.64:27015/top_players/?query=UcHo.R.on%5BE%5D


   Generalnie brakuje tam kilku minut , ale to jest kwestia mapy góra dwóch . 


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Ostrożności nigdy mało, uważam , że przyda się dodatkowa para rąk , do ogarnięcia serwera, często gram, staram się zapoznać z graczami, chcę tu zagościć na dłużej :)


8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Wawelski_Smok_!


9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: dziennie gram te 2/3 h , czasem dłużej , w zależności od dnia :)


10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Codziennie, w różnych , raz z rana , raz popołudniu , czasami wieczorem :)


11. Staż w grze counter strike 1.6: A z 6/7 lat będzie, oczywiście były dłuższe przerwy , uznajmy 3/4 lata :)


12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) : Byłem , wiele razy :)


Edytowane przez ToNieTakJakMyslisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: UcHo.R.on[E] przed resetem TO NIE TAK JAK MYSLISZ

2. Imię: Michał

3. Wiek: 18

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): bardzo dobre 

5. Mikrofon(Tak/Nie): Jest, ale nie używam , gram bez dźwięku :D

6. Link do swojego GT**: 

   - http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.64:27015/top_players/?query=TO+NIE+TAK+JAK+MYSLISZ

   -http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.64:27015/top_players/?query=UcHo.R.on%5BE%5D

   Generalnie brakuje tam kilku minut , ale to jest kwestia mapy góra dwóch . 

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Ostrożności nigdy mało, uważam , że przyda się dodatkowa para rąk , do ogarnięcia serwera, często gram, staram się zapoznać z graczami, chcę tu zagościć na dłużej :)

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Wawelski_Smok_!

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: dziennie gram te 2/3 h , czasem dłużej , w zależności od dnia :)

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Codziennie, w różnych , raz z rana , raz popołudniu , czasami wieczorem :)

11. Staż w grze counter strike 1.6: A z 6/7 lat będzie, oczywiście były dłuższe przerwy , uznajmy 3/4 lata :)

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) : Byłem , wiele razy :)

 

 

Przyjmuję na okres próbny, zgłoś się na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Kolejne otwarcie szybkiej rekrutacji. Potrzebuję osób aktywnych na serwerze jak i na forum. Podania piszecie według wzoru podanego niżej:
 

1. Nick: 
2. Imię: 
3. Wiek:
4. Znajomość AMX (1-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon:
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:
7. Link do swojego GameTracker'a**: 
8. Napisz coś o sobie **:
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
13. Staż w Counter-Strike 1.6:
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Adis -_-

2. Imię: Adrian

3. Wiek: 14

4. Znajomość AMX (1-10): 5

5. Sprawny i działający mikrofon:TAK

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:Dobre

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Adis%20-_-/193.33.176.64:27015/ (poprawie)

8. Napisz coś o sobie **:Nazywam się Adrian mieszkam niedaleko Ozorkowa w woj Łódzkim mam 14 lat mam dużo zainteresowań lubię grać w piłkę nożną jak i grać na komputerze gram przede wszystkim w csa .Chodzę  do 1 Gimnazjum

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ brakuje administratorów na serwerze każdy ma swoje sprawy i nie zawsze ma czas żeby grać na serwerze.A cziterów niema kto banować.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):Nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-3 godzin

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):W dni robocze około 2-2,5 godzin a w weekendy 2-3 godzin

13. Staż w Counter-Strike 1.6:1,5 roku

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Jestem strażnikiem na tej serwerowni :)

Edytowane przez James0v.
Daję Ci kilka dni na poprawienie GT. Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Adis -_-
2. Imię: Adrian
3. Wiek: 14
4. Znajomość AMX (1-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon:TAK
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:Dobre
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Adis%20-_-/193.33.176.64:27015/ (poprawie)
8. Napisz coś o sobie **:Nazywam się Adrian mieszkam niedaleko Ozorkowa w woj Łódzkim mam 14 lat mam dużo zainteresowań lubię grać w piłkę nożną jak i grać na komputerze gram przede wszystkim w csa .Chodzę  do 1 Gimnazjum
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ brakuje administratorów na serwerze każdy ma swoje sprawy i nie zawsze ma czas żeby grać na serwerze.A cziterów niema kto banować.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-3 godzin
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):W dni robocze około 2-2,5 godzin a w weekendy 2-3 godzin
13. Staż w Counter-Strike 1.6:1,5 roku
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Jestem strażnikiem na tej serwerowni :)

 

 

Zgłoś się na PW do ORION'a gdyż ja od dzisiaj mam zgłoszoną nieobecność.

Przyjmuję na okres próbny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 Nick: PonuryGrabarz


2. Imię: Kamil


3. Wiek: 20


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/9


5. Mikrofon(Tak/Nie): tak


6. Link do swojego GT**:  http://www.gametrack...3.176.64:27015/


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Witam, mam na imię Kamil, mam 20 lat, obecnie pracuje, interesuje się piłka nozną oraz lubię jezdzic na autkiem :D dlaczego ja ?  chce pomoc serwerowi, widzę że jest zapotrzebowanie na adminow, ja sprawowalem sie na tej funkcji moim zdaniem bardzo dobrze, lecz dwie prace i kobieta zajmowalo mi duzo czasu i nie mialem chwili na csa, teraz gdy wchodze po tej krotkiej przerwie widze co sie dzieje czasami gdy nie ma admina to masakra, korzystaja z okazji,   :) wiem mam slaby GT ale powracam do gry i postaram sie byc aktywnym graczem jak i adminem oraz pomagac ludziom w problemach z serwerem, niestety stracilem admina poprzez nieobecnosci ale jak juz wspomnialem.... bylem zapracowany


8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: nie 


9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: kolo 3h dziennie


10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): po godzinie 16 po pracy oraz moge teraz rano lecz nie ma nikogo na serwerze w porannych godzinach  :)


11. Staż w grze counter strike 1.6 : 5-6lat


12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) tak bylem


Edytowane przez James0v.
Daję kilka dni na poprawę GT, czekaj na werdykt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: YsIo
2. Imię: Marcin
3. Wiek:21
4. Znajomość AMX (1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: niestety nje
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: 9
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/YsIo/193.33.176.64:27015/8.
Napisz coś o sobie **:Cześć, jestem Marcin. Mam 21 lat. Pochodzę ze Śląska, dokładnie to z Rybnika. Aktualnie pracuje na kopalni. Jak by ktoś chciał wykopać jakąś dziurę to walcie śmiało :). Nie którzy mnie znają, jedni nie. Ci co znają to wiedzą jaki jestem, a ci co nie mieli okazji z czasem się dowiedzą :p.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ, hmmm. Każdy powód jest dobry. Ale najważniejszy jest taki, żeby pozbyć się całego tego "gowienka" z serwera w postaci różnych graczy łamiących regulamin w szelaki sposób. Ale również i pomoc terazniejszej administracji w pełnieniu w/w obowiązków jak również i w pilnowaniu porządku.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):Jeszcze nie zakupiłem.
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Ok 3-4h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Bywa różnie na która zmianę pracuje. Nie potrafię się dokładnie określić. Niekiedy w godz od 16-20, niekiedy w godzinach porannych.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Duży, nawet już nie liczę :p
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Jasne ze tak. Stary weteran sieci :).

@ORION
popraw gt przez kilka dni i czekaj na ostateczne rozpatrzenie

Edytowane przez James0v.
Podanie odrzucone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Nick: PonuryGrabarz

2. Imię: Kamil

3. Wiek: 20

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/9

5. Mikrofon(Tak/Nie): tak

6. Link do swojego GT**:  http://www.gametrack...3.176.64:27015/

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Witam, mam na imię Kamil, mam 20 lat, obecnie pracuje, interesuje się piłka nozną oraz lubię jezdzic na autkiem :D dlaczego ja ?  chce pomoc serwerowi, widzę że jest zapotrzebowanie na adminow, ja sprawowalem sie na tej funkcji moim zdaniem bardzo dobrze, lecz dwie prace i kobieta zajmowalo mi duzo czasu i nie mialem chwili na csa, teraz gdy wchodze po tej krotkiej przerwie widze co sie dzieje czasami gdy nie ma admina to masakra, korzystaja z okazji,   :) wiem mam slaby GT ale powracam do gry i postaram sie byc aktywnym graczem jak i adminem oraz pomagac ludziom w problemach z serwerem, niestety stracilem admina poprzez nieobecnosci ale jak juz wspomnialem.... bylem zapracowany

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: nie 

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: kolo 3h dziennie

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): po godzinie 16 po pracy oraz moge teraz rano lecz nie ma nikogo na serwerze w porannych godzinach  :)

11. Staż w grze counter strike 1.6 : 5-6lat

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) tak bylem

 

Pisz na PW - przyjmuję na okres próbny trwający 7 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Reniaa - w grze, a na forum MalaWredotka

2. Imię: Renata

3. Wiek: 21 lat

4. Znajomość AMX (1-10): 9/10

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: myślę, że takie 7,5/10 mogę dać :)


8. Napisz coś o sobie **:Wszyscy mnie tutatj doskonale znają i nikomu chyba nie trzeba mnie przedstawiać. O sobie mogę na razie powiedzieć tyle: tymczasowo wolne od szkoly, brak nauki, wolny czas gdy maly spi - staram sie spedzac przed komputerem, wiadomo nie zawsze sie uda , poniewaz obowiazki domowe wzywaja , ale gdy wszystko to co mam zaplanowane staram sie szybko zrobic i wejsc przed PC. Mam 21 lat mieszkam w Belchatowie, mam dziesięciomiesięcznego synka z ktorego jestem dumna. To chyba na tyle, bo charakteru nie bede opisywac- wiekszosc mnie zna ;).

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałabym pomóc Zeusowi, ponieważ ostatnio wieczorami gdy wchodze na serwer widze tylko jego , a on sam nie zawsze ma czas ogarniac caly seerwer i wiem z wlasnego doswiadczenia ze w pojedynke ni jest to latwe. Ogolnie mowiac chcialabym pomoc calej administracji w rozwoju serwera :).

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Niestety nie.

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Kazda wolna chwile , tzn. gdy maly spi  od rana, czasem po poludniu a tak to wieczorem gdy juz padnie :D.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Tak jak pisalam wyzej od rana , malo kiedy po poludniu a czesciej wieczorem. Nie jestem w stanie podac konkretnej godziny , bo to nie zalezy ode mnie o ktorej maly ma ochote na drzemke :).

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Okolo 2 lat bedzie,a na tej sieci bedzie za kilkanascie dni rok :0.

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak oczywiscie :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Reniaa - w grze, a na forum MalaWredotka

2. Imię: Renata

3. Wiek: 21 lat

4. Znajomość AMX (1-10): 9/10

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: myślę, że takie 7,5/10 mogę dać :)

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Reniaa/193.33.176.64:27015/

8. Napisz coś o sobie **:Wszyscy mnie tutatj doskonale znają i nikomu chyba nie trzeba mnie przedstawiać. O sobie mogę na razie powiedzieć tyle: tymczasowo wolne od szkoly, brak nauki, wolny czas gdy maly spi - staram sie spedzac przed komputerem, wiadomo nie zawsze sie uda , poniewaz obowiazki domowe wzywaja , ale gdy wszystko to co mam zaplanowane staram sie szybko zrobic i wejsc przed PC. Mam 21 lat mieszkam w Belchatowie, mam dziesięciomiesięcznego synka z ktorego jestem dumna. To chyba na tyle, bo charakteru nie bede opisywac- wiekszosc mnie zna ;).

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałabym pomóc Zeusowi, ponieważ ostatnio wieczorami gdy wchodze na serwer widze tylko jego , a on sam nie zawsze ma czas ogarniac caly seerwer i wiem z wlasnego doswiadczenia ze w pojedynke ni jest to latwe. Ogolnie mowiac chcialabym pomoc calej administracji w rozwoju serwera :).

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Niestety nie.

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Kazda wolna chwile , tzn. gdy maly spi od rana, czasem po poludniu a tak to wieczorem gdy juz padnie :D.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Tak jak pisalam wyzej od rana , malo kiedy po poludniu a czesciej wieczorem. Nie jestem w stanie podac konkretnej godziny , bo to nie zalezy ode mnie o ktorej maly ma ochote na drzemke :).

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Okolo 2 lat bedzie,a na tej sieci bedzie za kilkanascie dni rok :0.

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak oczywiscie :).

przyjęta na okre próbny 7 dni - musisz poprawić aktywność. Zapraszam na Pw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: `HaXoR`;*

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 15

4. Znajomość AMX (1-10): 8/10

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: 9/10

7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/%60HaXoR%60%3B%2A/193.33.176.64:27015/ (jest nieodświeżony, mam 39 rank)

8. Napisz coś o sobie **: Jestem Mateusz, mam 15 lat, pochodzę z Rybnika (woj. Śląskie). Mówią o mnie, że jestem miły, pełen uśmiechu. Kocham siatkówkę, jest to moja pasja. 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostac administratorem po to, aby młodzi z "haxami" nie przeszkadzali w grze innym graczom. Pomógłbym utrzymac serwer w równowadze, jestem też aktywny na serwerze. Administratora miałem wiele razy, szczególnie na COD:MOD'ach, w których mam już wprawę ;)

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Niestety Nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4-6h dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni Robocze- od 13 do 22 , Weekend- od 17 do nocy (może i rana ^^ )

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 8 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak

 

 

Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie podania :)

Edytowane przez HaXoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: `HaXoR`;*
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 15
4. Znajomość AMX (1-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: 9/10
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/%60HaXoR%60%3B%2A/193.33.176.64:27015/ (jest nieodświeżony, mam 39 rank)
8. Napisz coś o sobie **: Jestem Mateusz, mam 15 lat, pochodzę z Rybnika (woj. Śląskie). Mówią o mnie, że jestem miły, pełen uśmiechu. Kocham siatkówkę, jest to moja pasja. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostac administratorem po to, aby młodzi z "haxami" nie przeszkadzali w grze innym graczom. Pomógłbym utrzymac serwer w równowadze, jestem też aktywny na serwerze. Administratora miałem wiele razy, szczególnie na COD:MOD'ach, w których mam już wprawę ;)
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Niestety Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4-6h dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni Robocze- od 13 do 22 , Weekend- od 17 do nocy (może i rana ^^ )
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 8 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak
 
 
Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie podania :)

 

Grasz od 3 dni, gdyby nie zapotrzebowanie na adminów odrzuciłbym to z miejsca.

Dostajesz 7 dniowy okres pod moim nadzorem - będę weryfikować codziennie przez ten czas Twoje postępy.

Zgłoś się do mnie na PW.

Edytowane przez James0v.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nick:Discus

Imię:Waldek

Wiek:23

Znajomość AMX:10

Sprawny i działający mikrofon : tak

Znajomość Regulaminu serwera: dobra

Link do GT : http://www.gametracker.com/player/Discus/193.33.176.64:27015/

Napisz coś o sobie: Wszyscy o mnie wiedzą coś w swoim rodzaju.
Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Priorytetowa pomoc administracji.
Czy posiadasz steam: tak
Ile czasu mozesz poswiecić na grę: około 3-4 h
w jakich godzinach grasz: wieczór, weekendy rano
staż w cs: około 4 lat
czy posiadałes admina: tak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Discus

Imię:Waldek

Wiek:23

Znajomość AMX:10

Sprawny i działający mikrofon : tak

Znajomość Regulaminu serwera: dobra

Link do GT : http://www.gametracker.com/player/Discus/193.33.176.64:27015/

Napisz coś o sobie: Wszyscy o mnie wiedzą coś w swoim rodzaju.

Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Priorytetowa pomoc administracji.

Czy posiadasz steam: tak

Ile czasu mozesz poswiecić na grę: około 3-4 h

w jakich godzinach grasz: wieczór, weekendy rano

staż w cs: około 4 lat

czy posiadałes admina: tak

ze wzgledu że byłeś już u nas adminen i że jest potrzebna pomoc przyjety na okres próbny 7 dni. Trzymaj taka aktywność. Zapraszam na Pw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1. Nick: MatiX

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 20

4. Znajomość AMX (1-10): Tak z 6-7

5. Sprawny i działający mikrofon: Mam

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: Dobra


8. Napisz coś o sobie **: Siema nazywam się Mateusz i mam 20 lat.Mieszkam w Bełchatowie razem z narzeczoną i 11 miesięcznym synkiem.Interesuje się mechaniką i również muzyką.Również dość czasu poświęcam na wychowywanie małego szkraba.Ale również czas pochłania praca w wykończeniach wnętrz co wiąże się z tym że na serwerze najczęściej mnie spotkać pod wieczór.Ogólnie to jestem miłym i spokojnym człowiekiem. 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ chciałbym pomóc w ogarnianiu serwera i pomóc w jego jak najlepszym rozwijaniu się.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Tak 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Myślę że tak z 2-3 h dziennie 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze to pod wieczór,a weekend jak młody śpi.

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Około 4 lata

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: MatiX
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 20
4. Znajomość AMX (1-10): Tak z 6-7
5. Sprawny i działający mikrofon: Mam
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: Dobra
8. Napisz coś o sobie **: Siema nazywam się Mateusz i mam 20 lat.Mieszkam w Bełchatowie razem z narzeczoną i 11 miesięcznym synkiem.Interesuje się mechaniką i również muzyką.Również dość czasu poświęcam na wychowywanie małego szkraba.Ale również czas pochłania praca w wykończeniach wnętrz co wiąże się z tym że na serwerze najczęściej mnie spotkać pod wieczór.Ogólnie to jestem miłym i spokojnym człowiekiem. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ chciałbym pomóc w ogarnianiu serwera i pomóc w jego jak najlepszym rozwijaniu się.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Tak 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Myślę że tak z 2-3 h dziennie 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze to pod wieczór,a weekend jak młody śpi.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Około 4 lata
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak 

 

Daje Ci okres próbny, który będzie trwać 7 dni. Zgłoś się na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: SprinteR

2. Imię: Norbert

3. Wiek:17

4. Znajomość AMX (1-10): 

5. Sprawny i działający mikrofon:Mam

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:Dobre


8. Napisz coś o sobie **:Cześć nazywam się Norbert mam 17 lat uczę się na mechanika w szkole zawodowej mieszkam też w małym mieście Kolno w wolnych chwilach lubię grać w piłkę i jeżdzić na rowerze najczęściej na serwerze można mnie spotkać wieczorem

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ chciałbym pomóc w rozwijaniu i w ulepszaniu serwera i pomóc innym adminom zmniejszyć liczbę gracz grających na cheatach 

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):Tak

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1-2

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):18-20

13. Staż w Counter-Strike 1.6:9 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak

 

1. Nick: 

2. Imię: 

3. Wiek:

4. Znajomość AMX (1-10): 

5. Sprawny i działający mikrofon:

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:

7. Link do swojego GameTracker'a**: 

8. Napisz coś o sobie **:

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):

13. Staż w Counter-Strike 1.6:

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):

Edytowane przez MalaWredotka
Dam Ci okres próbny, który trwa 7 dni. Zgłoś się do mnie na PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:JC PLAMBYGG

2. Imię:Dawid
3. Wiek:17
4. Znajomość AMX (1-10): 5-6
5. Sprawny i działający mikrofon:Owszem
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:9/10
8. Napisz coś o sobie **:Cześć nazywam się Dawid, jestem maniakiem gier komputerowych. Chodziłem do technikum Elektro-Mechanicznego, lecz niestety w tym roku przepisuję się do zawodówki i idę za Hydraulika. Od 2 dni chodzę na Siłownie co zmieni mi troszkę życie maniaka ^^, Na co dzień jestem upierdliwą osobą która zawsze musi mieć porządek w domu. Lecz to nie zmienia faktu, że jestem w 150% kulturalną osobą jak i to, że znam się na Adminowaniu xD 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ uważam, że nadaje się na to miejsce ze względu na to, że kocham bycie adminem i nie ze względu na władze. A ze względu na utrzymywanie porządku na serwerze.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):TAK STEAM_0:1:152371775
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-3h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):W dni robocze od Września będę pewnie grać po 15. Obecnie od rana. W weekendy gram o różnych godzinach ( najczęściej wieczornych )
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 7 lat z małymi przerwami
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Owszem posiadałem parę razy na tej sieci.
 
PS/ Liczę, że dostane szansę próbną chociaż na tydzień. Wiem, że gram dopiero 6 dzień ( z dzisiejszym 17 sierpnia), od ostatniej przerwy ale GameTracker  na drobie bez problemu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności