Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:JC PLAMBYGG

2. Imię:Dawid

3. Wiek:17

4. Znajomość AMX (1-10): 5-6

5. Sprawny i działający mikrofon:Owszem

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:9/10

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/JC%20PLAMBYGG/193.33.176.64:27015/

8. Napisz coś o sobie **:Cześć nazywam się Dawid, jestem maniakiem gier komputerowych. Chodziłem do technikum Elektro-Mechanicznego, lecz niestety w tym roku przepisuję się do zawodówki i idę za Hydraulika. Od 2 dni chodzę na Siłownie co zmieni mi troszkę życie maniaka ^^, Na co dzień jestem upierdliwą osobą która zawsze musi mieć porządek w domu. Lecz to nie zmienia faktu, że jestem w 150% kulturalną osobą jak i to, że znam się na Adminowaniu xD 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ uważam, że nadaje się na to miejsce ze względu na to, że kocham bycie adminem i nie ze względu na władze. A ze względu na utrzymywanie porządku na serwerze.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):TAK STEAM_0:1:152371775

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-3h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):W dni robocze od Września będę pewnie grać po 15. Obecnie od rana. W weekendy gram o różnych godzinach ( najczęściej wieczornych )

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 7 lat z małymi przerwami

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Owszem posiadałem parę razy na tej sieci.

 

PS/ Liczę, że dostane szansę próbną chociaż na tydzień. Wiem, że gram dopiero 6 dzień ( z dzisiejszym 17 sierpnia), od ostatniej przerwy ale GameTracker  na drobie bez problemu :)

Widzę sygnatura Ci jeszcze została po adminie na 350 ;p. Zgłoś się do mnie na PW, dostajesz okres próbny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: FunnyPuma ^^

2. Imię: Przemek

3. Wiek: 16

4. Znajomość AMX (1-10): 7

5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: Dobra

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/FunnyPuma%20%5E%5E/193.33.176.64:27015/ Wiem, że nie najlepsze, ale nadrobię, obiecuję ;)

8. Napisz coś o sobie **: Mam na imię Przemek, mam 16 lat. Po wakacjach idę do I klasy technikum, jako mechanik. W wolnym czasie lubię uprawiać sport, konkretnie chodzę na siłownię lub tak jak każdy lubię sobie pograć. ;d

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Oczywistą sprawą są gracze łamiący regulamin, ale to nie jest jedynym powodem. Przede wszystkim jest miła atmosfera wśród graczy, jak i adminów. Chciałbym także wrócić na moje stare stanowisko i pomóc obecnym adminom w ich obowiązkach ;d.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Tak

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 17:30 - 20:30 - w tych godzinach jestem na kompie i można mnie w tych godzinach spotkać na serwerze

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Jakieś 8 lat z przerwami

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak, głównie na tej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: FunnyPuma ^^

2. Imię: Przemek

3. Wiek: 16

4. Znajomość AMX (1-10): 7

5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: Dobra

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/FunnyPuma%20^^/193.33.176.64:27015/ Wiem, że nie najlepsze, ale nadrobię, obiecuję ;)

8. Napisz coś o sobie **: Mam na imię Przemek, mam 16 lat. Po wakacjach idę do I klasy technikum, jako mechanik. W wolnym czasie lubię uprawiać sport, konkretnie chodzę na siłownię lub tak jak każdy lubię sobie pograć. ;d

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Oczywistą sprawą są gracze łamiący regulamin, ale to nie jest jedynym powodem. Przede wszystkim jest miła atmosfera wśród graczy, jak i adminów. Chciałbym także wrócić na moje stare stanowisko i pomóc obecnym adminom w ich obowiązkach ;d.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Tak

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 17:30 - 20:30 - w tych godzinach jestem na kompie i można mnie w tych godzinach spotkać na serwerze

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Jakieś 8 lat z przerwami

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak, głównie na tej sieci.

W zwiazku z tym, że jest zapotrzebowanie na adminów przyjmuję Cię na okres próbny :). Zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam. Potrzebuję 2/3 konkretnie aktywnych osób, które spełnią wymagania panujące na forum i staną w funkcji admina.

 

1. Nick: 

2. Imię: 

3. Wiek:

4. Znajomość AMX (1-10): 

5. Sprawny i działający mikrofon:

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:

7. Link do swojego GameTracker'a**: 

8. Napisz coś o sobie **:

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):

13. Staż w Counter-Strike 1.6:

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):

 

[Podania składacie w tym temacie]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: DiamentowY | n0 sk!LL~T3aM|'S STATS

2. Imię: Mateusz

3. Wiek:19

4. Znajomość AMX (1-10): 8/10

5. Sprawny i działającyMIKROFONarrow-10x10.png:Tak mam

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:7/10


8. Napisz coś o sobie **:Jestem Mateusz, mam 19 lat, lubię wasz serwer ale nie zawsze chce się tam grać gdy nie ma admina. Interesuję się piłką nożną, siatkówką oraz CS'em. Staram się być kulturalny i opanowany, ale nie zawsze to wychodzi. 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Jak już wcześniej napisałem lubię ten serwer, ale czasami grać się odechciewa jak przychodzi jakiś hacker i gra upierając się, że to czysty skill. Chciałbym temu zapobiec i umożliwić normalną rozgrywkę na serwerze. 

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):Nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-1,3h dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w dni robocze od 15/16 do około 23, w weekendy od 12/13 do około 23/24

13.STAŻarrow-10x10.png w Counter-Strike 1.6:2 lata będą

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: DiamentowY | n0 sk!LL~T3aM|'S STATS
2. Imię: Mateusz
3. Wiek:19
4. Znajomość AMX (1-10): 8/10
5. Sprawny i działającyMIKROFONarrow-10x10.png:Tak mam
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:7/10
8. Napisz coś o sobie **:Jestem Mateusz, mam 19 lat, lubię wasz serwer ale nie zawsze chce się tam grać gdy nie ma admina. Interesuję się piłką nożną, siatkówką oraz CS'em. Staram się być kulturalny i opanowany, ale nie zawsze to wychodzi. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Jak już wcześniej napisałem lubię ten serwer, ale czasami grać się odechciewa jak przychodzi jakiś hacker i gra upierając się, że to czysty skill. Chciałbym temu zapobiec i umożliwić normalną rozgrywkę na serwerze. 
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-1,3h dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w dni robocze od 15/16 do około 23, w weekendy od 12/13 do około 23/24
13.STAŻarrow-10x10.png w Counter-Strike 1.6:2 lata będą
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak

 

 

Zapraszam za tydzień. Powód: Cienkie GT.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:

S3ReK

2. Imię:

Wiktor

3. Wiek:

16

4. Znajomość AMX (1-10):

Jako iż administrator nie zajmuje się ftp to mogę stwierdzić, że nawet 10 gdyż ogarniam bardzo dobrze wszelkie komendy administratora.

5. Sprawny i działający mikrofon:

Oczywiście.

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:

Kilka razy czytałem czasami sobie coś sprawdzę raczej ok. 7

7. Link do swojego GameTracker'a**: 


8. Napisz coś o sobie **:

Mam na imię Wiktor, posiadam 16 lat oraz aktualnie zamieszkuję w Anglii a dokładnie w Liverpoolu. Interesuję się piłką nożną oraz różnymi tego typu sportami jestem osobą aktywną co nie zmienia faktu, że na komputerze spędzam aż za dużo czasu, ostatnio zacząłem się też interesować motocyklami a nawet planuję zakup właśnie takiego cudeńka, na razie miałem tylko styczność z teorią oraz filmikami ale myślę, że się tak szybko nie zabiję.Odkąd zamieszkałem w UK zacząłem przebywać bardzo dużo czasu na teamspeaku aby mieć lepszy kontakt z rodakami bo nie ma co na siłę szukać w Anglii polaków, jest do mnie bardzo łatwy kontakt ponieważ używam wszystkiego czego się da i zawsze na czymś się mnie złapie, na forum jestem codziennie i praktycznie nie wychodzę więc myślę, że to też jest +.Ogólnie myślę, że jestem miły i sympatyczny oraz staram być się zabawny ale jak wiemy każdy ma swoją granice więc bez przesady z tymi uprzejmościami, staram się pisać oraz wypowiadać poprawnie oraz z ładem mimo, że nie zawsze mi to wychodzi i czasem ktoś mnie nie rozumie ^^ do tego w sumie oddalam się od tego języka bo co raz mniej nim mówię. Ogólnie jestem osobą która lubi się o coś postarać i nienawidzi się ograniczać bo po co i dlaczego? i w sumie jestem za takim powiedzonkiem, że lepiej coś zrobić niż tego nie zrobić bo w sumie czemu nie. I w ogóle to się teraz mocno rozpisuję więc robi się z tego już coś nie do przeczytania więc szybko dokończę. Mój rok szkolny zaczyna się trochę później a mianowicie dwudziestego ósmego września więc mam trochę więcej wolnego czasu, do szkoły idę sportowej a mianowicie nie tak jak w polsce, że codziennie kilka wf tylko sam sport i praca domowa w sumie fajna sprawa. 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:

Administratorem chciałbym zostać z kilku powodów a mianowicie dlatego iż admini to też ludzie i z doświadczenia wiem, że to fajna sprawa odciążyć ich trochę, serwer na tym zyska a i praca będzie przyjemniejsza. Ostatnio sporo gram na tym serwerze i ciągle zgłaszam osoby z wspomagaczami jak to nie na forum to na pw do adminów itp. Jestem zmienny jak kobieta ale myślę, że zostałbym na serwerze raczej długo bo jakby to nie zabrzmiało to podobają mi się ludzie na tym serwerze, lubię jak jest przyjemna atmosfera i nikt się nie spina do tego myślę, że mam spoko kontakt z ludźmi i mimo krótkiego czasu na serwerze jestem tam osobą rozpoznawalną. Planuję osiągnąć na serwerze maksymalny lvl a administrator na pewno mi w tym pomoże bo wizja tego, że będę musiał wyjść z serwera jak aimbot wbije a admina nie będzie jest straszna. Jak to zawsze mówiłem adminów nigdy dosyć więc mam nadzieje, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Nie napisałem tu ogólnych powodów typu, że chce banować cziterów tylko mniej więcej jaką mam motywacje do tego.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):

Tak + sID:STEAM_0:0:163226538

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:

Ogólnie to późno wstaję bo nie dość, że mam godzinę do tyłu to jeszcze siedzę po nocach to myślę, że około 1/2 godzinki dziennie będę no i oczywiście na zlecenia typu wiadomości na pw oraz zgłoszenia na sb.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):

Ok. od 14 do 6 w nocy można mnie wołać oraz spodziewać na serwerze.

13. Staż w Counter-Strike 1.6:

Nie jestem w stanie tego określić gram od malutkiego a nie chcę skłamać ani wprowadzać w błąd jednak jest to na pewno ok. 7 lat możliwe, że więcej tylko oczywiście w kratkę z przerwami.

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):

Tak

 

Pozdrawiam Ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:

S3ReK

2. Imię:

Wiktor

3. Wiek:

16

4. Znajomość AMX (1-10):

Jako iż administrator nie zajmuje się ftp to mogę stwierdzić, że nawet 10 gdyż ogarniam bardzo dobrze wszelkie komendy administratora.

5. Sprawny i działający mikrofon:

Oczywiście.

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:

Kilka razy czytałem czasami sobie coś sprawdzę raczej ok. 7

7. Link do swojego GameTracker'a**: 

http://www.gametracker.com/player/S3ReK/193.33.176.64:27015/

8. Napisz coś o sobie **:

Mam na imię Wiktor, posiadam 16 lat oraz aktualnie zamieszkuję w Anglii a dokładnie w Liverpoolu. Interesuję się piłką nożną oraz różnymi tego typu sportami jestem osobą aktywną co nie zmienia faktu, że na komputerze spędzam aż za dużo czasu, ostatnio zacząłem się też interesować motocyklami a nawet planuję zakup właśnie takiego cudeńka, na razie miałem tylko styczność z teorią oraz filmikami ale myślę, że się tak szybko nie zabiję.Odkąd zamieszkałem w UK zacząłem przebywać bardzo dużo czasu na teamspeaku aby mieć lepszy kontakt z rodakami bo nie ma co na siłę szukać w Anglii polaków, jest do mnie bardzo łatwy kontakt ponieważ używam wszystkiego czego się da i zawsze na czymś się mnie złapie, na forum jestem codziennie i praktycznie nie wychodzę więc myślę, że to też jest +.Ogólnie myślę, że jestem miły i sympatyczny oraz staram być się zabawny ale jak wiemy każdy ma swoją granice więc bez przesady z tymi uprzejmościami, staram się pisać oraz wypowiadać poprawnie oraz z ładem mimo, że nie zawsze mi to wychodzi i czasem ktoś mnie nie rozumie ^^ do tego w sumie oddalam się od tego języka bo co raz mniej nim mówię. Ogólnie jestem osobą która lubi się o coś postarać i nienawidzi się ograniczać bo po co i dlaczego? i w sumie jestem za takim powiedzonkiem, że lepiej coś zrobić niż tego nie zrobić bo w sumie czemu nie. I w ogóle to się teraz mocno rozpisuję więc robi się z tego już coś nie do przeczytania więc szybko dokończę. Mój rok szkolny zaczyna się trochę później a mianowicie dwudziestego ósmego września więc mam trochę więcej wolnego czasu, do szkoły idę sportowej a mianowicie nie tak jak w polsce, że codziennie kilka wf tylko sam sport i praca domowa w sumie fajna sprawa. 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:

Administratorem chciałbym zostać z kilku powodów a mianowicie dlatego iż admini to też ludzie i z doświadczenia wiem, że to fajna sprawa odciążyć ich trochę, serwer na tym zyska a i praca będzie przyjemniejsza. Ostatnio sporo gram na tym serwerze i ciągle zgłaszam osoby z wspomagaczami jak to nie na forum to na pw do adminów itp. Jestem zmienny jak kobieta ale myślę, że zostałbym na serwerze raczej długo bo jakby to nie zabrzmiało to podobają mi się ludzie na tym serwerze, lubię jak jest przyjemna atmosfera i nikt się nie spina do tego myślę, że mam spoko kontakt z ludźmi i mimo krótkiego czasu na serwerze jestem tam osobą rozpoznawalną. Planuję osiągnąć na serwerze maksymalny lvl a administrator na pewno mi w tym pomoże bo wizja tego, że będę musiał wyjść z serwera jak aimbot wbije a admina nie będzie jest straszna. Jak to zawsze mówiłem adminów nigdy dosyć więc mam nadzieje, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Nie napisałem tu ogólnych powodów typu, że chce banować cziterów tylko mniej więcej jaką mam motywacje do tego.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):

Tak + sID:STEAM_0:0:163226538

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:

Ogólnie to późno wstaję bo nie dość, że mam godzinę do tyłu to jeszcze siedzę po nocach to myślę, że około 1/2 godzinki dziennie będę no i oczywiście na zlecenia typu wiadomości na pw oraz zgłoszenia na sb.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):

Ok. od 14 do 6 w nocy można mnie wołać oraz spodziewać na serwerze.

13. Staż w Counter-Strike 1.6:

Nie jestem w stanie tego określić gram od malutkiego a nie chcę skłamać ani wprowadzać w błąd jednak jest to na pewno ok. 7 lat możliwe, że więcej tylko oczywiście w kratkę z przerwami.

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):

Tak

 

Pozdrawiam Ja.

Dam Ci okres probny. Zapraszam na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Zeus | Get Up And Kill

2. Imię: Piotrek

3. Wiek:23

4. Znajomość AMX (1-10):9

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:bardzo dobra


8. Napisz coś o sobie **: Cześć jestem Piotrek aktualnie przebywam w NI pracuję ( nie jestem na wakacjach xD ) W Polsce pochodzę z małej wsi pomiędzy Krakowem a Kielcami interesuje się informatyką lubię oglądać filmy najbardziej horrory .Jak każdy młody chłopak lubię imprezować bo co zostało nie lubię pisać o sobię więc nie będę się rozpisywał :)

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chcę uzupełnić braki i pomóż aktualnym administratorom

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Tak  STEAM_0:0:145832667

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2/3 h zależy od pracy

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Około 2 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Zeus | Get Up And Kill
2. Imię: Piotrek
3. Wiek:23
4. Znajomość AMX (1-10):9
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:bardzo dobra
8. Napisz coś o sobie **: Cześć jestem Piotrek aktualnie przebywam w NI pracuję ( nie jestem na wakacjach xD ) W Polsce pochodzę z małej wsi pomiędzy Krakowem a Kielcami interesuje się informatyką lubię oglądać filmy najbardziej horrory .Jak każdy młody chłopak lubię imprezować bo co zostało nie lubię pisać o sobię więc nie będę się rozpisywał :)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chcę uzupełnić braki i pomóż aktualnym administratorom
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Tak  STEAM_0:0:145832667
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2/3 h zależy od pracy
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Około 2 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak

 

Przyjmuję. Dane już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Miechu

2. Imię: Bartek

3. Wiek: 18

4. Znajomość AMX (1-10):  9

5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście :D

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: Bardzo dobre 9/10


8. Napisz coś o sobie **: Jestem 18-letnim chłopakiem który interesuje się strażą pożarna a w wolny czasie chilluje się grając w gry. Aktualnie zagrywam się w cs 1.6 na Cod Modzie 350 lvl. Aktulanie mam tam przegrane 31h i jestem dosyć rozpoznawalną osoba z racje tego że udało mi się wbić nie małe rankingi. A tak ogólnie to jestem śmieszkiem z województwa śląskiego i jestem w klasie maturalnej na profilu biol chem ang fiz

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Boli mnie jak ludzie maja w pewnym miejscu regulamin i łamią go mimo zwrócenia uwagi i chce to ponaprawiać oraz w jakiś sposób rozpropagować serwer. Mam ochotę pomóc w budowaniu serwera na którym będzie się przestrzegać regulaminu. 

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): jeszcze nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: No gram tak z 5-6 godzin dziennie( czasem trochę miej czasem więcej)

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 16-01 weekend to zależy od szefa ale główne godziny poranne i wieczorno nocne

13. Staż w Counter-Strike 1.6: z 4 lata

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Miechu
2. Imię: Bartek
3. Wiek: 18
4. Znajomość AMX (1-10):  9
5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście :D
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: Bardzo dobre 9/10
8. Napisz coś o sobie **: Jestem 18-letnim chłopakiem który interesuje się strażą pożarna a w wolny czasie chilluje się grając w gry. Aktualnie zagrywam się w cs 1.6 na Cod Modzie 350 lvl. Aktulanie mam tam przegrane 31h i jestem dosyć rozpoznawalną osoba z racje tego że udało mi się wbić nie małe rankingi. A tak ogólnie to jestem śmieszkiem z województwa śląskiego i jestem w klasie maturalnej na profilu biol chem ang fiz
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Boli mnie jak ludzie maja w pewnym miejscu regulamin i łamią go mimo zwrócenia uwagi i chce to ponaprawiać oraz w jakiś sposób rozpropagować serwer. Mam ochotę pomóc w budowaniu serwera na którym będzie się przestrzegać regulaminu. 
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): jeszcze nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: No gram tak z 5-6 godzin dziennie( czasem trochę miej czasem więcej)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 16-01 weekend to zależy od szefa ale główne godziny poranne i wieczorno nocne
13. Staż w Counter-Strike 1.6: z 4 lata
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): tak

 

Dam okres próbny. Zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szanowni Państwo szybka rekrutacja na admina zostaje otwarta. Potrzebujemy dwie-trzy osoby, które SĄ aktywne na serwerze, mają BARDZO DOBRE GT i NIE STARTUJĄ NA TO STANOWISKO TYLKO DLA RANGI! Proszę o przemyślane podania i pamiętajcie o tym, że to jak je napiszecie świadczy o Was :).


 


WZÓR:


1. Nick: 

2. Imię: 

3. Wiek:

4. Znajomość AMX (1-10): 

5. Sprawny i działający mikrofon:

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:

7. Link do swojego GameTracker'a**: 

8. Napisz coś o sobie **:

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):

13. Staż w Counter-Strike 1.6:

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: lisek

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 18

4. Znajomość AMX (1-10): 7

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak, aczkolwiek nie udzielam się zbytnio teraz.

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: Dobre.

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Lisek/193.33.176.64:27015/ - Wiem na serwerze gram dopiero 4 dni, dla niektórych wydaje się to może zbyt mało no ale trzeba adminów, dacie okres próbny to zobaczycie.

8. Napisz coś o sobie **: Wiek­szo­sci osób z tej sieci mnie już zna, ale Ci co mnie nie­zbyt koja­rza to moge cos o sobie powie­dziec, jak zauwa­zy­li­scie wyżej mam na imie Mate­usz, mam już 18 lat i jesz­cze się edu­kuje, jest to już ostatni rok mojej przy­go­dody ze szkoła, po skon­cze­niu jej będe pla­no­wał szu­kac jakies roboty, wia­domo trzeba będzie już na sie­bie zara­biac. Jesli cho­dzi o moje hooby to inte­re­suję się piłką nożna, gram w klu­bie już od ponad roku i szcze­rze mówiac zaje­bi­scie jest, atmos­fera panu­jaca w nim, ludzie itp. Nie­stety jest to już mój ostatni sezon w junio­rach i raczej do senio­rów nie bede się tar­gnął bo nie bede miał czasu. Z natury jestem spo­koj­nym czło­wie­kiem, szcze­rym do bólu. Ta szcze­rosc nie zawsze jest odbie­rana w jakims pozy­tyw­nym stop­niu przez inne osoby, no ale cóz, cza­sem tak trzeba. To raczej tyle co mia­łem o sobie dopo­wie­dze­nia, nie lubie dużo o sobie pisac.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Dlateg że na serwerze praktycznie nie ma żadnych adminów, gracze robia co chca, nie dziwne że niektórym osoba puszczaja nerwy i klna na sayu, a potem bany. 

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): STEAM_0:0:173442485

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od godzinki w góre.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Tutaj róznie, zazwyczaj po szkole wchodze na chwile, pogram chwilke i ide na dwór. Wracam pod weczór. Weekendy to gram najczesciej w godzinach porannych i wieczornych.

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Około 4 lata

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak, 2 razy na tym serwerze + zastepca opiekuna.

 

 

Punkt 8 został skopiowany z mojego wczesniejszego podania, bo nie widze sensu od poczatku pisac o sobie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: lisek

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 18

4. Znajomość AMX (1-10): 7

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak, aczkolwiek nie udzielam się zbytnio teraz.

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: Dobre.

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Lisek/193.33.176.64:27015/ - Wiem na serwerze gram dopiero 4 dni, dla niektórych wydaje się to może zbyt mało no ale trzeba adminów, dacie okres próbny to zobaczycie.

8. Napisz coś o sobie **: Wiek­szo­sci osób z tej sieci mnie już zna, ale Ci co mnie nie­zbyt koja­rza to moge cos o sobie powie­dziec, jak zauwa­zy­li­scie wyżej mam na imie Mate­usz, mam już 18 lat i jesz­cze się edu­kuje, jest to już ostatni rok mojej przy­go­dody ze szkoła, po skon­cze­niu jej będe pla­no­wał szu­kac jakies roboty, wia­domo trzeba będzie już na sie­bie zara­biac. Jesli cho­dzi o moje hooby to inte­re­suję się piłką nożna, gram w klu­bie już od ponad roku i szcze­rze mówiac zaje­bi­scie jest, atmos­fera panu­jaca w nim, ludzie itp. Nie­stety jest to już mój ostatni sezon w junio­rach i raczej do senio­rów nie bede się tar­gnął bo nie bede miał czasu. Z natury jestem spo­koj­nym czło­wie­kiem, szcze­rym do bólu. Ta szcze­rosc nie zawsze jest odbie­rana w jakims pozy­tyw­nym stop­niu przez inne osoby, no ale cóz, cza­sem tak trzeba. To raczej tyle co mia­łem o sobie dopo­wie­dze­nia, nie lubie dużo o sobie pisac.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Dlateg że na serwerze praktycznie nie ma żadnych adminów, gracze robia co chca, nie dziwne że niektórym osoba puszczaja nerwy i klna na sayu, a potem bany.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): STEAM_0:0:173442485

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od godzinki w góre.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Tutaj róznie, zazwyczaj po szkole wchodze na chwile, pogram chwilke i ide na dwór. Wracam pod weczór. Weekendy to gram najczesciej w godzinach porannych i wieczornych.

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Około 4 lata

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak, 2 razy na tym serwerze + zastepca opiekuna.

 

Punkt 8 został skopiowany z mojego wczesniejszego podania, bo nie widze sensu od poczatku pisac o sobie.

Dam Ci okres próbny 7dni. Następnym razem jesli kopiujesz podanko to prosze Cie klnij - kultura przede wszystkim :)

Zapraszam na pw

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez MalaWredotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Drakon

2. Imię: Darek

3. Wiek:20

4. Znajomość AMX (1-10): 4

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: dobre


8. Napisz coś o sobie **: Mam na imię Darek mam 20 lat, skończyłem szkołę i obecnie pracuje. W wolnym czasie gram w csa i WoTa :D. Staram się być spokojny, ale to do czasu ;p

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Często gdy gram są osoby które łamią regulamin, a brakuje wtedy właśnie administratora żeby ich opanował. Myślę, że zapełnię te lukę :D

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Godzinkę dziennie co najmniej

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zależy którą mam zmianę w pracy

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Rok z przerwami

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Niestety nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Drakon
2. Imię: Darek
3. Wiek:20
4. Znajomość AMX (1-10): 4
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: dobre
8. Napisz coś o sobie **: Mam na imię Darek mam 20 lat, skończyłem szkołę i obecnie pracuje. W wolnym czasie gram w csa i WoTa :D. Staram się być spokojny, ale to do czasu ;p
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Często gdy gram są osoby które łamią regulamin, a brakuje wtedy właśnie administratora żeby ich opanował. Myślę, że zapełnię te lukę :D
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Godzinkę dziennie co najmniej
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zależy którą mam zmianę w pracy
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Rok z przerwami
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Niestety nie

 

Jest potrzeba adminów więc masz okres próbny 7 dni. Zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo!

Rekrutacja nadal trwa! Nie bójcie się! Jeśli ktoś z Was nie ma doświadczenia - ja we wszystkim jak tylko będę mogła na miarę możliwości pomogę.

Składajcie swoje podania według poniższego wzoru:

 

1. Nick: 
2. Imię: 
3. Wiek:
4. Znajomość AMX (1-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon:
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:
7. Link do swojego GameTracker'a**: 
8. Napisz coś o sobie **:
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
13. Staż w Counter-Strike 1.6:
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):
Edytowane przez Miechu
Podpisuje się pod słowami Reni, jak coś możecie nawet pisać na PW, chetnie dopomogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Moda NIe Lubi Siee

2. Imię: Jan

3. Wiek:16

4. Znajomość AMX (1-10): 4

5. Sprawny i działający mikrofon: tak

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: dobre

7. Link do swojego GameTracker'a**:znalażlme ale jakiś chyba postarzały bo teraz jestm 8 w topce: http://www.gametracker.com/player/Moda%20NIe%20Lubi%20Siee/193.33.176.64:27015/  

8. Napisz coś o sobie **:Mam na ile Janek mam 16 lat gram dużo, gram wieczorami gdzie jest dużo nowych osób,ale w dzień żeż jestem bardzo aktywny.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Często gdy gram są osoby łamiące regulamin gdy nie ma żadnych adminów.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: różnie od 2-4 h/dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):gram weekendy od 18 do pozna, a w dni tygodniowe zależy na którą jadę do szkoły, najwięcej czasu przebywał od 20:00 do 24:00 a nawet się zdarza że do 2 w nocy.

13. Staż w Counter-Strike 1.6: około 4 lata

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): niestety nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Moda NIe Lubi Siee
2. Imię: Jan
3. Wiek:16
4. Znajomość AMX (1-10): 4
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: dobre
7. Link do swojego GameTracker'a**:znalażlme ale jakiś chyba postarzały bo teraz jestm 8 w topce: http://www.gametrack...176.64:27015/��
8. Napisz coś o sobie **:Mam na ile Janek mam 16 lat gram dużo, gram wieczorami gdzie jest dużo nowych osób,ale w dzień żeż jestem bardzo aktywny.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Często gdy gram są osoby łamiące regulamin gdy nie ma żadnych adminów.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: różnie od 2-4 h/dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):gram weekendy od 18 do pozna, a w dni tygodniowe zależy na którą jadę do szkoły, najwięcej czasu przebywał od 20:00 do 24:00 a nawet się zdarza że do 2 w nocy.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: około 4 lata
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): niestety nie

Przyjmuję, proszę o kontakt na PW.

Edytowane przez Miechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Moda NIe Lubi Siee

2. Imię: Jan

3. Wiek:16

4. Znajomość AMX (1-10): 4

5. Sprawny i działający mikrofon: tak

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: dobre

7. Link do swojego GameTracker'a**:znalażlme ale jakiś chyba postarzały bo teraz jestm 8 w topce: http://www.gametrack...176.64:27015/��

8. Napisz coś o sobie **:Mam na ile Janek mam 16 lat gram dużo, gram wieczorami gdzie jest dużo nowych osób,ale w dzień żeż jestem bardzo aktywny.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Często gdy gram są osoby łamiące regulamin gdy nie ma żadnych adminów.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: różnie od 2-4 h/dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):gram weekendy od 18 do pozna, a w dni tygodniowe zależy na którą jadę do szkoły, najwięcej czasu przebywał od 20:00 do 24:00 a nawet się zdarza że do 2 w nocy.

13. Staż w Counter-Strike 1.6: około 4 lata

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): niestety nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:  PowerFuL

2. Imię: Grzegorz

3. Wiek: 16

4. Znajomość AMX (1-10):  Nie potrafię stwierdzić bo nie miałem admina ale ogarniam parę komend :D

5. Sprawny i działający mikrofon: Nie, każdy mnie tu zna i umiem się dogadać bez mikro :d

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: Bardzo dobre ( długo już tu gram )


8. Napisz coś o sobie **: Mam na imię Grzegorz, pochodzę z województwa Mazowieckiego oraz chodzę do 1 klasy Technikum. Interesuję się sportem a zwłaszcza piłką nożną oraz siatkówką. Jestem osobą pogodną, otwartą i wesołą ale umiem też być wredny :P

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym utrzymać porządek na serwerze, Renia mnie o to prosiła a więc spróbuję swoich sił :D

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): NIE

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dużo, zwłaszcza w weekend.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Weekendy bo mam dużo nauki, to już nie jest Gimba, gdzie można było sobie wszystko olać :)

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6/7 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:  PowerFuL
2. Imię: Grzegorz
3. Wiek: 16
4. Znajomość AMX (1-10):  Nie potrafię stwierdzić bo nie miałem admina ale ogarniam parę komend :D
5. Sprawny i działający mikrofon: Nie, każdy mnie tu zna i umiem się dogadać bez mikro :D
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: Bardzo dobre ( długo już tu gram )
8. Napisz coś o sobie **: Mam na imię Grzegorz, pochodzę z województwa Mazowieckiego oraz chodzę do 1 klasy Technikum. Interesuję się sportem a zwłaszcza piłką nożną oraz siatkówką. Jestem osobą pogodną, otwartą i wesołą ale umiem też być wredny :p
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym utrzymać porządek na serwerze, Renia mnie o to prosiła a więc spróbuję swoich sił :D
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): NIE
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dużo, zwłaszcza w weekend.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Weekendy bo mam dużo nauki, to już nie jest Gimba, gdzie można było sobie wszystko olać :)
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6/7 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Nie

 

Przyjęte, proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności