Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Redaktor]FunnyPuma ^^


FunnyPuma ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: Teraz będzie 16 :).
Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: 466 h
 
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Owszem, Redaktora na forach CS miałem, więc doświadczenie jest :).
Dział który najbardziej ci odpowiada: Wywiady.

Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego ja? Hmm... ponieważ jest 2 Redaktorów, którzy owszem, zajmują się wywiadami, ale mogło by tak być, że z sytuacji losowych nie mogli by przeprowadzić wywiadu. Wtedy przydałby się 3 Redaktor. Wiadomo, przyda się kolejna osoba na to stanowisko. Uważam, że lepiej jak ma być, np. o jednego Redaktora więcej niż o jednego Redaktora mniej. Wtedy mniej obowiązków przypada na jednego Redaktora i nie ma problemu, żeby je wykonywać ;). A gdy jest mniej Redaktorów, to wtedy więcej obowiązków przypada na jednego Redaktora i może się pojawiać problem, aby je wykonać. To czasu zabraknie, albo inne sytuacje życiowe i wtedy np. wywiad może nie zostać przeprowadzony albo gazetka niezrobiona czy jeszcze jakieś inne obowiązki. Chciałbym pomóc obecnym Redaktorom w przeprowadzaniu wywiadów. ;)
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Jako Redaktor chciałbym przeprowadzać wywiady, jest mało Redaktorów, więc postaram się im pomóc w przeprowadzaniu wywiadów. Ogólnie lubię zadawać pytania na różne tematy, więc myślę, że pomysły na pytania na pewno by się znalazły i te wywiady nie były by nudne :).
 
Wymagania: +
  1. Co najmniej 4 dni spędzonych na forum
  2. Przynajmniej 50 postów napisanych na forum
  3. Konto na forum powyżej miesięca
  4. Chęć pomagania innym użytkownikom
  5. Czyste konto (Brak warnów)
  6. Dobra znajomość regulaminów forum
  7. Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji
  8. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
 
Czego oczekujemy od Redaktorów +
  1. Dużej aktywności w życiu forum
  2. Podstawowa znajomość regulaminów panujących na forum
  3. Wdrażanie różnego rodzaju pomysłów dotyczących forum
  4. Zobowiązanie się do wypełniania obowiązków Redaktora
 
Co oferujemy Redaktorom
  1. Pracę w miłym towarzystwie administracyjnym 
  2. Możliwość moderowania określonych działów na forum
  3. Dostęp do "Admin Room"
  4. Pomoc w razie jakiegokolwiek problemu (w miarę możliwości) 
  5. Ranga z większymi przywilejami.
 
Wiedz że: +
  1. Napisane przez ciebie podanie świadczy o tobie, więc nie pokaż się nam ze złej strony
  2. Podanie napisane bez spełnienia wymagań zostaje natychmiast zamknięte, a autor otrzymuje warna
  3. Brak jakiegokolwiek podpunktu we wzorze skutkuje zablokowaniem podania.
  4. Jeżeli dokonasz próby oszustwa w podaniu, zostaje ono odrzucone, a ty zostaniesz nagrodzony warnem 
  5. Jeżeli w podaniu przeważają głosy negatywne podanie zostanie odrzucone
  6. Nie wypowiadaj się we własnym podaniu, grozi to odrzuceniem twojej kandydatury(OPCJA EDYTUJ)
  7. Najważniejsze i końcowe zdanie ma Administrator Forum
  8. Im podanie ciekawsze, tym większą szansę na dostanie się
  9. Na rozpatrzenie podania Administrator ma 2 tygodnie
  10. Namawianie do wypowiedzi w podaniu skutkuje negatywnym rozpatrzeniem podania
 
Tag tematu - [Redaktor]Nick

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeśli chcesz się zajmować samymi wywiadami to jestem na nie. Fakt, jest nas tylko 2 ale jest 6 poddziałów (w tym Q&A - w którym dużo roboty nie trzeba, sama sie nim zajmuje, gazetka, którą zajmuje się winchester) reszta poddziałów stoi pusta. Jeżeli będziesz udzielał się jeszcze w innych poddziałach - recenzje itp to w tedy jestem na tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na NIe, pomimo że 2 osoby na aktualny moment są odpowiedzialne za "wywiady" to idzie im to całkiem sprawnie!.
Zdanie zmienie jak zgodzisz się na opiekę pozostałymi poddziałami i zadbasz o to by nie stały puste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie ładnie napisane oraz interpunkcja została właściwie zawarta.

Godzinki oraz posty na forum posiadasz, co mi się podoba? To fakt, że nie spamujesz wszędzie, gdzie popadnie. Spokojnie czekasz na swoją kolej, cierpliwość - słowo klucz zdawałoby się, jest tym co sobie najbardziej cenię u użytkowników forum. Na wszystko przyjdzie czas.

Wymagania wszystkie spełniasz z nadwyżką, ode mnie żadnego warna nie dostałeś, czyli regulamin raczej przestrzegasz/znasz. 

Co za tym idzie? Jestem na duże tak, podoba mi się twoje podanie poza jednym mankamentem, ten jaskrawy kolor... Nienawidzę go, szlak mnie trafia na miejscu, gdy muszę takie coś czytać. 

 

Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak. Lubie czytac wywiady jestes mlody jestem ciekaw na co Cie stac :)

Szczerze glupi nie jestes. 3 redaktorow to nie duzo.

Moze wywiady beda pojawiac sie czesciej?

Tak czy siak jestem na tak mimo tego, ze chcesz zajmowac sie tylko jednym dzialem ale to Twoja sprawa i kwestia dogadania sie z innymi zeby bylo fair :)

 

+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak każda pomoc się przyda. Nie można kogoś wykluczać bo już są 2 osoby.

Podanie bardzo ładnie napisane.

Wymagania spełnione

Za okresem próbnym

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności