Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Redaktor] Pynia


pyńka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Wiek: Jeszcze 17

     

  • Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: 528

     

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku: Miałam już redaktora na innej sieci. Poza tym pisałam artykuły do szkolnej gazetki, teraz również co jakiś czas umieszczam opisane przez siebie wydarzenia dotyczące szkoły, do której uczęszczam. Niejednokrotnie przeprowadzałam wywiady i pisałam recenzje książek.

     

  • Dział który najbardziej ci odpowiada: Cały kącik redaktorski. Myślę, że coś ode mnie pojawiałoby się w każdym poddziale. 
  • Dlaczego akurat Ty?: Zdecydowałam się złożyć podanie, ponieważ lubię pisać i czytać czyjeś wypowiedzi. Nie mam problemu z przelaniem swoich myśli na kartkę papieru, bądź właśnie wyrażenie swojego zdania na forum. Wydaje mi się, że piszę spójnie i mam opanowane zasady ortografii i interpunkcji. Potrafię współpracować z innymi, dzielić się pracą i jestem otwarta na nowe propozycje. Jeżeli będzie potrzebna pomoc, w miarę możliwości jestem gotowa jej udzielić. 

     

  • Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Chciałabym znaleźć się w gronie redaktorów, żeby podzielić się z innymi moim zapałem do pracy i kreatywnością. Jestem gotowa dostosować się do potrzeb kącika i chciałabym, aby w każdym poddziale coś się działo. Nie mam na myśli tylko wywiadów. Są również inne poddziały, którymi też trzeba się zająć. Mogłabym pomóc w dziale Q&A, a także w innych poddziałach. W razie potrzeb jestem w stanie również przeprowadzić wywiad, aczkolwiek uważam, że na tym stanowisku znajdują się już odpowiednie osoby. 
Edytowane przez Śnieżynka
  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na Tak!
Pynia to doświadczona osoba, miła, sympatyczna i odpowiedzialna!
Nie ma chyba lepszej osoby na te stanowisko :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak.

 

Spełnia wymagania, jest miłą, kulturalną, doświadczoną i znaną osobą. Chętnie zobaczę jak sprawdzi się w tej roli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinnaś określić, którym działem chcesz się zajmować, jest to niemalże kluczowy element organizacyjny, bo jeśli dobrze mi wiadomo, każdy redaktor przydziela sobie obowiązki wobec danego działu. 

 

Poza tym elementem, który został wyżej wymieniony nie mogę przyczepić się do niczego.

Fakt, wkurza mnie i to cholernie, gdy ktoś koloruje tekst, ale to już moja osobista sprawa.

Co do podania, napisane zostało ono poprawnie. 

Doświadczenie rzekomo masz, aktywność na forum oraz posty też są. 

Szczerze to jestem ciekawy twojej pierwszej pracy w tym dziale, no nic. Jak zapewne się domyśliłaś jestem na tak. Idź w świat kobieto. 

Edytowane przez Pawel.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, odpowiednia osoba na odpowiednio stanowisko. 

Uważam, że z twoją bujną wyobraźnią jesteś w stanie sobie poradzić na stanowisku redaktora. ;) 

W sumie jesteś osobą kreatywną, więc Tobie chyba nic nie stanie na przeszkodzie

Jestem na tak. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że rozmawiałem z Tobą dość krótko, to od początku pokazałaś się z dobrej strony - miła, wesoła dziewczyna, która nie traci czasu, by być nieśmiałą, kiedy jest okazja poznać nowych ludzi ;) Oczywiście jestem na tak. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności