Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Redaktor[Shinozaki]


Shino

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: Jeszcze 16 wiosen na koncie, za parę chwil stuknie 17.

 

Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: 510.

 

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Owszem, posiadałem rangę "redaktor" na innej sieci, zajmowałem się tam wywiadami. Po

rozwiązaniu sieci przestałem dłużej pisać na jakimkolwiek blogu/forum. Teraz mam chęć do tego wrócić.

 

Dział który najbardziej ci odpowiada:  Nad tym pytaniem zastanawiałem się najdłużej. Odpowiedź na nie powinna być konkretna, niestety kompletnie nie wiem co w niej zawrzeć. Strasznie mnie ciągnie do wywiadów i taka byłaby moja odpowiedź, aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że po dołączeniu dwóch kolejnych osób do ekipy redaktorów, nie mam szans tam w jakikolwiek sposób zabłysnąć. Dlatego na miarę swoich umiejętności chciałbym pomóc z resztą poddziałów kącika redaktorskiego, by mogły się wybić jak wspomniane wyżej wywiady. Nie chcę ograniczać się do jednej strefy.

 

Dlaczego akurat Ty?: Rozważyłem złożenie podania, ponieważ strasznie lubię pisać to co myślę i dzielić się tym z innymi. Kocham konwersować z inną osobą, poznawać tę osobę lepiej i dzielić się z nią własnymi pomysłami czy przeżyciami. Myślę, że zdania, które konstruuję są spójne i łatwe w odbiorze dla każdego użytkownika. Sądzę także, że zasady interpunkcji oraz ortografii opanowałem w dobrym stopniu. Nie jestem indywidualistą, lubię pracować z innymi i wspólnie coś tworzyć. 

 

Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Jak już wspomniałem, lubię dzielić się z innymi moimi przeżyciami, opiniami czy przemyśleniami. Chciałbym by inni także bardziej się na to otworzyli, wyrażali swoje zdanie w różnorakich opowiadaniach, recenzjach, czy opisach. Myślę, że jestem na tyle kreatywny, by zaprosić innych do wspólnej dyskusji w poddziałach kącika redaktorskiego. Jestem także w stanie wesprzeć innych redaktorów w wywiadach czy Q&A, jeśli zajdzie taka potrzeba. Moim celem przewodnim będzie jednak wybicie pozostałych stref, wspólnie z innymi redaktorami, by nie wiało tam nudą i pustką.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można dać Ci szansę.

Podanie bardzo ładnie napisane, jest ono czytelne i przede wszystkim nie kolorowałeś tekstu co mi się podoba i za to z miejsca masz u mnie duży plus. 

Zachowana interpunkcja oraz ortografia, podanie napisano bezbłędnie, oraz nie natrafiłem na błędy składniowo-logiczne. 

Na forum z nami troszkę już jesteś, kilka recenzji chyba już napisałeś (tak mi się wydaje), wydaje się, że doświadczenie masz. Powiadasz, że wywiady chcesz prowadzić? A to nawet dobrze się składa, będzie miała więcej luzu dzięki temu. 

Mogę śmiało powiedzieć, że to podanie jest jednym z najlepiej napisanych spośród ostatnich, które mieliśmy.

Jak wyżej napisałem, wciąż utrzymuję, jestem na duże tak. Powodzenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jestem na tak.
Podanie jest świetnie napisane, czyta się bardzo dobrze. 
Shino pisze bardzo spójnie, czytelnie i przede wszystkim wyraża chęci do współpracy.
Miałam okazję rozmawiać z nim już niejednokrotnie i jestem pewna, że kiedy dostanie szansę, z pewnością jej nie zmarnuje.
Odnośnie wywiadów to się dzielimy, także miałbyś pole do popisu. 

Trzymam kciuki, powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dać szansę

Ładnie napisane podanie, czytelne. Osoba kulturalna,miła. Wywiady będę szybciej przeprowadzane jak i również tak jak napisał Paweł Tymbarkowa sobie może troszkę odpocznie.

Co do doświadczenia to przekonamy się po Twojej pracy, ale tak jak piszesz, że pełniłeś już tą funkcję to napewno masz i doświadczenie. 

Powodzonka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZA ,osoba z kulturą i przede wszystkim miła. Podanie bardzo ładnie napisane oceniłbym je 8/10.

A najlepsze zdanie jak dla mnie w tym podaniu to : " Rozważyłem złożenie podania, ponieważ strasznie lubię pisać to co myślę i dzielić się tym z innymi. Kocham konwersować z inną osobą, poznawać tę osobę lepiej i dzielić się z nią własnymi pomysłami czy przeżyciami"
Także jestem na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat jak widać w moje ślady idzie :D.

 

Potrafisz pisać różne teksty i opanowałeś zasady interpunkcji itd.. Co prawda, ostatnimi czasy, na sieci jest jakaś moda na składanie podań na redaktora i coś mi mówi, że wiele osób tak szybko jak rangę dostało, to wyleci, ale jestem na tak, gdyż znam Twoje umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak.

Podanie zostało ładnie napisane. Tymbarkowej pewnie przydadzą się osoby, które chciałyby pomóc jej w przeprowadzaniu wywiadów. Jeśli mogę tak napisać, to za mojej kadencji opiekuna nie było z nim żadnych problemów.

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez jestem na tak :)

Chlopak nie ma 14lat w szkole co mial sie nauczyc juz sie nauczyl, doswiadczenie jest, checi rowniez :)

Patrzycie tez na to jak podanie jest napisane a wiec rozpisal sie i wniosek jest jeden. Tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności