Skocz do zawartości

ANKIETA RUSHER


Adamekh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam propozycje i chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat :) 

Chodzi mi o klasę rusher :) 

Jak wiemy jest to klasa bardzo tak zwana OP jeśli ktoś ma na tym wysoki lvl jest praktycznie nie do zabicia a on ma każdego na strzała. 

Nie chce żeby klasa została usunięta ale chociaż trochę znerwiona bądź lekko znerwiona i dodana do klas premium 

 

Czekam na opinie ;) 

 

 

 

Pozdrawiam, Adam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za klasa zbyt mocna dodanie do klas premium poprawi sytuacje lub zmiana 1/20 1/10 przy full int na 1/40 1/20 przy full int powinno być dobrze.

Edytowane przez NEWENS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z powyższym ponieważ rusher od jakiegoś 60 lv ma full inta i tak naprawdę wtedy jest bezużyteczny ponieważ niema speda i nie ma hp , szczerze rusher może zostać klasą premium ale 1/30 full int 1/15 . Jeżeli chcecie 1/30-40 1/20 to może zostać klasa normalną . Proszę pamiętać że klasa premium powinna być troszkę silniejsza od pozostałych klas . Pozdrawiam MenVip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale na serwie mam 100% aktywności wiec wiem jak jest ... A szczerze mówiąc to jestem za 1/30 full int 1/20 ! Dlaczego mogę to pokazać po 6 dniach grania tą ową klasą z klanem vip itp zobaczymy ile osób będzie narzekać . Oby nie skończyło się to tak że klasa która jest grana owszem , że ludzie będą niezadowoleni niektórymi osobami i zaś serwer podupadnie , proponuje jak najszybciej osłabić ponieważ klasa staje się bardziej potężna od terrorysty kiedy ja grałem nim ...!

Edytowane przez MajuN
OPCJA EDYTUJ !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej ZA! Grac sie nie da, ziomek ma 30000000000 speeda z czego "nova" 1/20 i przy full inta 1/10 jednym słowem "smieszne" Ile z novy wypada kul ? Własnie. wg mnie 1/20 przy full int i tak bedzie za mało, grac sie nie da, ludzie z serwera uciekaja przykro mi, taka jest prawda. 

 Ja bym powiedzial na 1/40 i 1/30 na full int i bedzie ok, bo jak narazie jest to syf, którego sie nie da ogarnac

5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności