Skocz do zawartości

BANK ?


Adamekh

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno dawno temu za starych dobrych czasów 1.6 grałem na pewnym cod modzie który miał plugin banku.

 

NA CZYM TO POLEGA ? 

 

# Po wpisaniu komendy /bank graczowi ukazuje się menu banku, każde konto gracza jest chronione hasłem wchodzi wpisuje hasło i ma parę wyjść

  

 * Saldo

 * Wpłać

 * Wypłać

 

Nie muszę chyba wyjaśniać co robi każda z powyższych poleceń. 

 

PO CO ZBIERAĆ PIENIĄDZE. 

 

 # To już zależy od tego co sobie tam ustawią Administratorzy, pieniądze można zbierać np: 

 

 * przeniesienie lvl z klasę na klasę ( parę milionów ) 

 * kupno expa ( mało, średnio, dużo ) 

 * kupno perka ( też drogo, żeby każdy nie latał z krytykami itp. ) 

 * i wiele innych

 

Oczywiście kupno perka w pierwszych 2-3 rundach byłoby zablokowane.

 

 

 

Pozdrawiam, czekam na opinię ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno perka jest o tyle bez sensu, że każdy będzie biegał z tytankami/awp snajperem/neomexem/betonowym (chyba, że chodzi o losowy, to wtedy sklep już daje taką opcję, to samo kupno expa), więc jedyną nową rzeczą byłoby przenoszenie lvl. Ktoś już poruszał ten temat, ale nie wime czy pomysł porzucono, czy uznano za niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Khaltaz ale taki perk będzie kosztował multum pieniędzy :) Powiedzmy na kupienie takie perka będzie potrzeba minimum gra przez 5-6 dni ;)

 

A exp w sklepie jest losowy. A tam fajnie jest ustawić powiedzmy 

 

1000 expa - 30 tysięcy 

4000 expa - 200 tysięcy

6000 expa-  300 tysięcy 

Edytowane przez Adamekh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, nie podoba mi się ten pomysł. Kupno losowego expa - jest, loswy perk - jest, a to przenoszenie expa bez przesady... 4k expa za 200 tyś? PRZESADA.... 16000 płacisz za losowy exp, który jest od 100-2999.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, sam dzisiaj o tym mówiłem na serwerze. W 1.6 to funkcjonowało bardzo fajnie. Mogłoby to działać na zasadzie kupna żetonów w opcjach sklepu np: Kup 100 żetonów-16000$ albo w ruletce. Jedna opcja ,która jest najbardziej odpowiadająca tym co zabijają to pewnie 10 żetonów za każdego kill'a i 2 za asyste. W czym Vip miałby premie 15 żetonów za zabicie i 5 za asyste. Za żetony można kupić następujące rzeczy:

-Przeniesienie exp'a 10000[Ż]

-Kupno dowolnego perku(cena perku zależna od jego możliwości np: Tytanowe naboje-300[Ż] a jakiegoś mniej użytecznego za 50/100[Ż])
-Możliwość zakupu pełnego lvl'a(Im mniejszy lvl tym mniejsza cena np: 1-10 lvl Cena za lvl-25-50[Ż] itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CS:GO nie ma pluginu na przenoszenie lvl'a.

Kupno dowolnego perku jest bezsensu, pograsz tydzień czasu i potem na każdej mapie Tytany / Betonowe.

Kupno expa również jest i jest ono wystarczające 500-3000, gdzie na początku było znacznie mniej tak samo jak i po zakończeniu mapy dla TOP 1-3.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności