Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][UBT] TheGumiS


TheGumiS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: TheGumiS
Wiek: 16
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: Amxbans
Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: 6 - 7 lat z przerwami.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? : Nie
Ile czasu poświęcasz forum?: Conajmniej 3h
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Korzystałem z : Opengl32.dll ( WH ), Aimbot by Leis w akcji widziałem BadBoye i wiele innych wspomagaczy.
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Warnami za spamowanie
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Nie posiadam
Informacje o sobie lub uwagi:
Na imię mi Marcin, posiadam 16 lat i aktualnie się edukuje w zawodzie Elektryk. Od dnia 11 stycznia uczęszczam na kursy które trwają 4 tygodnie więc ostatni tydzień "męczarni" mnie czeka, lecz mam zamiar to zmienić przenosząc się do Technikum Elektronik. Moja zmiana z Zawodówki do Technikum niektórym może się zdawać dziwna, lecz jako osoba przeciętnie inteligętna chciałbym mieć wykształcenie chociaż średnie i na tym mi zależy. Interesuje się jak z zawodu elektryką, pobawić się kabelkami ale ostrożnie i z rozwagą, komputerem z którym mam styczność od dzieciństwa i nic się nie zmienia, dziewczynami gdzie to chyba u każdego faceta jest normalne :D, piłką nożną lubię oglądać, pograć ze znajomymi a tym bardziej jeżeli moje plany dot. przeniesienia zakończą się sukcesem to nawet wstąpienie do amatorskiej drużyny.
Aktualnie znajduje się na kursach, które dokształcają mnie w kierunku Elektryka i kończą się one 5 lutego więc jeszcze przez następny tydzień będę mało widziany.
Startuje na stanowisko UB Teamu ,ponieważ nigdy nie miałem okazji aby wstąpić w owe szeregi a także chciałbym nieść szybką pomoc graczom zbanowanym.
 
 
Wymagania:
Co najmniej 5 dni spędzonych na forum
Przynajmniej 100 postów napisanych na forum +
Konto na forum powyżej 3 miesięcy +
Chęć pomagania innym użytkownikom +
Czyste konto (Brak warnów) +
Dobra znajomość regulaminów forum +
Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji +
Umiejętność obsługiwania się amxbans (nie jest aż tak ważna) -

Edytowane przez TheGumiS
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody jesteś, ale na rzeczy raczej się znasz.

Amx-bans to prościzna, o ile potrafisz czytać (a zakładam, że tak jest), to poradzisz sobie, bo będzie cię "ciągnął za rękę" niczym instalator windows'a :D.

Obecnie żadnej rangi nie posiadasz, wcześniej byłeś adminem na DD2 i z tego co mi mówił o tobie, to spisywałeś się bardzo dobrze. 

Widać twoją aktywność na forum, poprzez fakt, że udzielasz się dość często na SB, nie jesteś osobą kłótliwą, czasami trochę natrętną, ale to przejdzie. 

Dla mnie można dać Ci szanse, z racji tego, że nigdy nie sprawiałeś kłopotów, a... Wszystkie wymagania spełniasz z nadwyżką. Powodzenia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego, że rangę stracił leniwiki, i tego że rekrutacja jest ON ja nie widzę potrzeby przyjmowania nowej osoby do UBT, bo szybkość próśb jest bardzo szybo rozpatrywana. Na twoją nie korzyść działa też podanie w którym słabo się rozpisałeś. Plusem jest, że zwolniło się miejsce, wiek i staż na forum. Przykro mi, ale jestem na nie. Życzę Ci wszystkiego dobrego.

Pozdrawiam ORION 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekrutacja została otwarta, więc oznacza to, że jednak jest zapotrzebowanie na tę rangę mimo tego, że z perspektywy członków UBT może być inaczej (opinia ORION'a).
Ja uważam, że zasługujesz na tą rangę, ponieważ rozmawiając z Tobą nie powiedziałbym, ze masz 16 lat, jesteś w pełni ogarniętą osobą jak na swój wiek, komunikatywną i spokojną.
Zdanie o nowych w tym zadaniu mam takie, że powinni przejść okres próbny, po to aby oswoić się z panelem, funkcja itd... Jeżeli miałeś admina, powinieneś mieć jakieś doświadczenie w tym co będziesz robić,
przynajmniej z demkami bo w przypadku ss'ów będą Ci potrzebne poradniki. Moim zdaniem powinny być teksty dla UBTeaM'u ale nikt nie chce mnie słuchać, więc nie będę się czepiać. Masz moje tak, powodzenia i mam nadzieję, że wcześniej starałeś się przynajmniej ogarnąć jakieś poradniki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekrutacja otwarta więc nie ma sensu nawet pisać że nie ma potrzeby przyjmowania kolejnych osób.

Doświadczenia nie masz lecz szybko to ogarniesz. Wystarczą 3 kliknięcia. 

Niby 16 lat a bardzo ogarnięty ( gadałem z toba na ts3 i wszystko na swoim miejscu )

Za okresem próbnym

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności