Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][UbTeaM]The_GanjaMan_PL


vaaS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: The_GanjaMan_PL

Wiek: 17 (w tym roku 18)

Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: AmxBans 1.6

Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: 6 lat (cs 1.6)

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? : Nie.

Ile czasu poświęcasz forum?: Mniej więcej 2-3 h. Forum mam zalogowane na telefonie i często sprawdzam.

Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Wh, aim, NoRecoil - Flash - Smoke, ESP, SpeedHack.

Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Tak oberwałem 2 warnami.

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Nie, ale warto spróbować ;).

Informacje o sobie lub uwagi: Witam, mam na imię Jakub. Uczęszczam do ZSS w Olsztynie. Na waszej sieci miałem zaszczyt pełnić obowiązki admina na serwerze CoD201 lvl, teraz takowe pełnie na Jailbreak'u. Lubię pomagać i często to robię. Byłem kiedyś "obrzydliwym" cheaterem ale jak zacząłem po kolei bany zrezygnowałem z tego zawodu i zacząłem pełnić funkcje admina.

Ogólnie jestem kulturalny, lecz każdego da się kiedyś wyprowadzić z równowagi. Interesuję się cs'em 1.6, bronią pneumatyczną, replikami ASG - AEG. Głównie chciałbym pomóc graczom zbanowanym m.in. przyjmować zgłoszenia, prośby o ub, aby gracze nie musieli czekać i bez sensu marnować czas. A tak ogólnie to wszystko w porządku i nie ma co się rozpisywać, iż zbytnio nie ma o czym ;).

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania. Pozdrawiam.

 

@edit Nie piszcie "bez sensownych" postów proszę ja was ;) Moja kultura osobista zniża się do 0? To dla czego nie dostałem ani 1 warna za kulturę? Widać jeszcze za krótko mnie znacie bo nawet nie dopuszczacie do siebie myśli że ktoś taki jak ja może być ogarnięty. Ah tak.. GumiS jak 14 latek. Jeżeli chodzi o tego "szczeniaka" inaczej się zemną pisze, a inaczej rozmawia na ts lub innych komunikatorach głosowych. Jak już pisałem @up "każdego można wyprowadzić z równowagi" Pawełku czemu tego już nie dopisałeś? Chyba każdy wie że jak się rozerwie zdanie to nie raz może wyjść krótkie i zmieniające rzeczywistość, i tak by się każdy na to nabrał. No i została sprawa tego demka.. Demko oczywiście miałem na kompie i rozpiskę w notatniku ale nie miałem czasu tego wstawić, nie minął tydzień i tak dostał bana więc nie widzę problemu zważywszy iż on często dostawał ssy. Nie znacie sprawy - nie wypowiadajcie się. Każdy bez sensowny post będę raportował.

Edytowane przez The_GanjaMan_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem kulturalny

Ty sobie chyba kpisz.

 

Jestem na nie, zachowujesz się jak szczeniak, bo inaczej Cię nie można opisać. Na SB było kilka sytuacji, poza tym jesteś nieodpowiedzialnym adminem, skarga w związku z tym była na Ciebie, gdy nie chciało Ci się rozpisywać demka, ale mimo to zwlekałeś z tą informacją w prośbie o UB. 

Poza tym podanie mnie nie przekonuje, oraz czas na forum który w rzeczywistości mógłbyś poświęcić jest tez niski. 

Według mnie osoba na UBT powinna być ogarnięta, a ty do takich nie należysz. Obecnie to admin jest wszystkim czym według mnie powinieneś się zajmować, nic ponadto. 

Poza tym podanie słabe i brak doświadczenia. 

 

 


 

 

 

 

@edit Nie piszcie "bez sensownych" postów proszę ja was ;) Moja kultura osobista zniża się do 0? To dla czego nie dostałem ani 1 warna za kulturę? Widać jeszcze za krótko mnie znacie bo nawet nie dopuszczacie do siebie myśli że ktoś taki jak ja może być ogarnięty. 

 

Powiem Ci coś. Warna za kulturę jeszcze Ci nie wlepiłem, gdyż nie uznałem tego za stosowne. Twoje zachowanie nie jest ocenianie tylko przez pryzmat twoich chamskich i za razem idiotycznych zaczepek oraz stosunku z jakim odnosisz się do niektórych, ale biorę całokształt pod uwagę. Nie będę tutaj tego przytaczał, bo to nie jest miejsce na tego typu sprawy. Po prostu chcę żebyś wiedział iż w moich oczach nie jesteś osobą, która mogłaby pełnić jakąkolwiek funkcję na forum powyżej admina. 

 

 

Jak już pisałem @up "każdego można wyprowadzić z równowagi" Pawełku czemu tego już nie dopisałeś? 

 

Nie dopisałem tego, bo nie widziałem takiej potrzeby, miałem Cię bardziej utwierdzić, że się nie nadajesz? Skoro tracisz kontrolę nad swoimi emocjami (wyprowadzenie z równowagi), to tym bardziej nie nadajesz się do tej roboty, tutaj trzeba stoickiego spokoju i obiektywności, Ty nie posiadasz żadnej z tych cech. 

 

 

No i została sprawa tego demka.. Demko oczywiście miałem na kompie i rozpiskę w notatniku ale nie miałem czasu tego wstawić, nie minął tydzień i tak dostał bana więc nie widzę problemu zważywszy iż on często dostawał ssy. Nie znacie sprawy - nie wypowiadajcie się. Każdy bez sensowny post będę raportował. 

 

Kolejny raz pokazujesz jak bardzo nieodpowiedzialny jesteś. Skoro miałeś rzekomo demko rozpisane w notatniku to dlaczego go nie wrzuciłeś do działu Anty-Cheat? Co tym razem, pliki Ci się usunęły? A może jakiś "hacker Bonzo" zhackował Ci płytę główną? 

Człowieku, nawet nie zdajesz sprawy jak się ośmieszasz, meh. 

 

Dalej utrzymuję, że się nie nadajesz. I nic mnie nie przekona, chyba, że nagła zmiana twojego zachowania o 180 stopni, może wtedy dałbym Ci szansę, choć wątpię. 

 

 

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie

Twoja kultura osobista zniża się do zera, ponieważ mogłem zauważyć to gdy dostałeś bana na tydzień ode mnie.

Pomimo twojego wieku, nie jestem pewien czy 13 - 14 latek nie byłby lepszy od Ciebie.

Dodatkowo wymagana jest znana ortografia i interpunkcja, z tego co widziałem, nie jest u Ciebie zbyt rewelacyjnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pod koniec mapy jail_galaxy tj1 The_GanjaMan_Pl użył obrażliwego mnie spray'a,którego przerobił z mojego i dodał dopisek "Cwel to" niżej mój nick

Cytat wyciągnięty ze skargi, która odsunęła Cię od funkcji admina. Dalej twierdzisz, że masz kulturę na poziomie? To jest dziecinne zachowanie. Śmiem wątpić, że nie wiesz jakie maniery obejmuję słowo "kultura", gdy nie powiesz znajomej osobie "dzień dobry" ukazujesz postawę człowieka bez jakiegoś tam stopnia kultury a więc dlatego nie posiadasz warnów bo chodzisz ciągle koło regulaminu prowokując czy wyzywając wszystkich w kółko na jailu gdzie dźwięku nie da się zarejestrować. 

Bezsensowne posty raportujesz? I co Ci to da? Łudzisz się ślepo, że któryś z nas wypowiadający się w podaniu uzyska warna? Kpiny ot co.

Kolejna sprawa podanie napisane jakbyś ubiegał się o posadę sprzątającego klatki na jailu - W OGÓLE NIE PRZEKONUJĄCE I BYLE JAK NAPISANE.

Jestem również na NIE przyjmowania osób bez doświadczenia, przynajmniej takich osób, które zamykają rekrutacje swoim przyjętym podaniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE
Twoja kultura jest naprawdę słaba. Zachowanie na poziomie gimnazjum. Chociaż sam w nim jestem, to nie znaczy, że jestem jakimś nubem. Za mało czasu/aktywności na forum. Poza tym STRACIŁEŚ ADMINA, a więc wiadomo, że za nic go nie straciłeś. Nie myślcie sobie że jakiś gówniarz poucza o wiele starszego, ponieważ młodszy może być mądrzejszy od starszego. Ale, ogólnie to dobry z Ciebie chłopak Ganja, popraw głównie zachowanie, a będą z Ciebie ludzie! :)  

 

Miłej nocy życzę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

Ponieważ, The_GanjaMan_PL może się poprawić to czas pokaże moim skromnym zadaniem powinniście dać mu szanse.

Kultura osobista poprawia się u niego widać to chociaż nie gram na serwerach Cs-Classic wiem bo widze to na innych serwerach

Dlatego proszę o danie szansy dla niego.

 

 

 

                                                                                         Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności