Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][UbTeaM]The_GanjaMan_PL


vaaS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: The_GanjaMan_PL
Wiek: 17
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: AmxBans
Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: 6 lat.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? : Nie.
Ile czasu poświęcasz forum?: Mniej więcej 2-3 godziny, jestem zalogowany na telefonie, więc nie ma problemu.
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: WH, ESP, NO: Recoil, Flash, smoke, Speedhack.
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: 2 warny za spam i wypowiedzenie się pod własnym podaniem.
Doświadczenie na podobnym stanowisku:  Nie mam, ale chciałbym mieć szansę zdobyć to doświadczenie.
Informacje o sobie lub uwagi: Mam na imię Jakub, mam 17 lat i mieszkam w Olsztynie. Uczę się w Z.S.S. Staram się ogarnąć kulturę osobistą jak tylko mogę i myślę, że mi się udaje. Chcę pomagać graczom, lubię to robić. Bardzo kiedyś czitowałem i sprawiało mi to przyjemność. Odkąd przyszedłem na tą sieć zmieniłem się. Wiem, że ostatnio nie było najlepiej pomiędzy mną i innymi użytkownikami forum, i staram się jakoś tą opinię poprawić. Dużo ludzi oceniło mnie już po 2 wpadkach, nikt nie patrzy na dobre strony. Chciałbym doświadczyć czegoś większego niż bycie adminem na serwerze. Liczba cziterów rośnie tak i większość próśb o ub rośnie, dla tego oferuję swoją pomoc. Mam nadzieję, że się poprawiłem na tyle aby zasłużyć ja jeszcze jedną szansę. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż trochę się ogarnąłeś (muszę przyznać) to jestem na nie.

Według mnie to jeszcze za szybko, nie wiemy dokładnie czy nie próbujesz się specjalnie przypodobać, by otrzymać rangę.

Poza tym u nas na sieci byłeś krótko adminem, a jestem podobnego zdania co Karol, że osoby które były krótko adminem na naszej sieci (i są bez doświadczenia w UBT rzecz jasna) nie powinny mieć tej funkcji, bo możesz popełniać głupie błędy na których będą cierpieli gracze. 

Na dodatek niedawno straciłeś admina za swoje zachowanie względem innych. I co ważniejsze brak Ci doświadczenia. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dalej na Nie

Nigdy nie zapomnę, jak spinałeś się do mnie, że nie dostałeś ub, dzięki tej akcji mogę wywnioskować iż nie jesteś cierpliwą osobą. Nie byłeś kulturalny jak byłeś Adminem, więc pewnie teraz też nie jesteś. 
"Ile czasu poświęcasz forum?: Mniej więcej 2-3 godziny, jestem zalogowany na telefonie, więc nie ma problemu."

To mniej czy więcej? Jesteś zalogowany na telefonie, nabijasz godziny? jakbyś dostał UBT to z poziomu telefonu gówno byś zrobił.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

Tak jak Paweł, mimo, że trochę ogarnąłeś się to nie zmienia faktu co wyprawiałeś. (trochę zbyt mało czasu minęło)

UBT jak na razie ogarnia wszystkie sprawy dość krótkim czasie i myślę, że na razie nie naszedł czas aby dać Ci tą rangę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności